Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock]Amaru Davis

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ricardo_Diaz 7 18/01/2010 - 17:24

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Amaru Davis

Administrator/moduł nadający karę: Rick Poey

Powód kary: Nadużywanie OOC w IC po upomnieniu.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, od razu piszę, że skarga jest w pełni słuszna. Graczowi Max Taylor, jakiś gracz którego gracze nazywają potocznie 'n00b' wsiadł do auta tego pana i ukradł mu przedmioty, przyszedł Game Master, aby go ukarać a ja zacząłem pisać OOC w IC, ponieważ jak prosiłem o naprawę dawno dawno temu pana Konrada do kazał mi tak pisać, bo rozumiem, że ciężko jest zobaczyć przy takim spamie jaki mają administratorzy.
Przyczyniło się do blokady postaci też, że grałem ciągle non-rp i zachowywałem się jak n00b, ale to się już zmieniło. Bardzo żałuje, że tak postopiłem, dostałem upomnienie ale naprawdę go nie zauważyłem i przez to ta blokada. Proszę o zdjęcie tej blokady, bo naprawdę żałuję. Chcę grać na tej postaci ze względu że mam tam 2500$ około i pracowałem w RC, jak widać na SS usunąłem blokadę wtedy bo to podczas wypadku ukradł 'n00b' przedmioty z auta panu Max Taylor. Może uważacie, że gram dla statsów, ale nie chcę prosić o odblokowanie bo chciałbym pograć trochę na tej postaci i dalej ją fajnie kreować ale w większy sposób RP oraz chcę pomóc mojemu koledze Bill Carter w tym projekcie http://h-rp.pl/thread-21033.html , ponieważ nie ma pieniędzy na kupienie domu i chcę mu pomóc ogarnąć ten Housing Project, on jeszcze o tym nie wie ale zna mnie i na pewno się zgodzi, żebym mu dołożył pare groszy do tego projektu. Proszę o zdjęcie mi tej kary ponieważ mam ją już z dobry miesiąc i w ostateczności nadanie jakiegoś AdminJaila bo za OOC w IC, jest przeważnie taka kara

Z góry bardzo dziękuję i proszę o wypowiedzenie się Administratora, który zajmuje się tym działem.

SS: http://img22.imagesh.../samp031zm.png/

Pozdrawiam

Miś
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 21/01/2010 - 11:26

skb
  • Gracz
Blokada zostanie zdjęta, w zamian otrzymujesz 500 minut adminjaila.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych