Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Gry w których jeździ się crossami, enduro.

gra enduro cross grafika

• Please log in to reply
13 replies to this topic

TheSnajper11 21/04/2015 - 16:24

TheSnajper
  • Gracz

Hej! Ostatnio nastawiłem się na gry z motocyklami, ale kręci mnie enduro, cross, quad i terenówki.Tak więc szukam gry w której będzie cross, enduro, bądź quad, z terenówkami mam jedną a nawet dwie.I nie chce odpowiedzi typu: GTA XD, TDU, bo to wkurza. 

Gra musi posiadać:

1.Przyzwoitą grafikę (nie wymagam czegoś jak w gta V, IV, ale żeby grafika była ładna

2.Najlepiej żeby jeździło się crossem po lasach.
3.Gra mogłaby posiadać ciekawą fabułę - np. zamieszki na ulicy, pościgi z policją off-road...

W każdym razie, z góry dziękuję.Liczę na szybką odpowiedź..

A, jeszcze jedno! Ile kosztuje ta gra używana, bądź nowa, lub ile waży, bo nie opłaci mi się szukac po sklepach tygodniami tej gry, a jeżeli za droga na olx, allegro to wolę i tak pobrać.

• Back to top
    • 0

STILLER2813 21/04/2015 - 16:27

STILLER
  • Gracz

*
POPULAR

Od siebie polecę MXGP.

• Back to top
    • 3

TheSnajper11 21/04/2015 - 16:33

TheSnajper
  • Gracz

Od siebie polecę MXGP.

Ile waży ? Za ile kupię ? Wymagania ? Jakiś opis ? :)

• Back to top
    • 0

STILLER2813 21/04/2015 - 16:36

STILLER
  • Gracz

Ile waży ? Za ile kupię ? Wymagania ? Jakiś opis ? :)

Proszę bardzo, tutaj masz opis gry, Screeny, wymagania. U mnie na dysku leży, waży 2,60 GB http://www.gry-onlin...16.asp?ID=22364

Grę ogólnie polecam, sam grałem/gram - według mnie gierka bardzo fajna.

Edited by STILLER, 21/04/2015 - 16:37.

• Back to top
    • 0

TheSnajper11 21/04/2015 - 16:37

TheSnajper
  • Gracz

Proszę bardzo, tutaj masz opis gry, Screeny http://www.gry-onlin...16.asp?ID=22364

Grę ogólnie polecam, sam grałem/gram - według mnie gierka bardzo fajna.

Na OLX nie ma żadnej na PC :(

• Back to top
    • 0

Maciej To Ziomal502 21/04/2015 - 16:45

Maciej To Ziomal
  • Gracz

Na OLX nie ma żadnej na PC :(

będziesz na olx gre kupował? 

• Back to top
    • 0

TheSnajper11 21/04/2015 - 16:48

TheSnajper
  • Gracz

będziesz na olx gre kupował? 

no a czemu nie ?

• Back to top
    • 0

drift to gówno198 21/04/2015 - 23:36

drift to gówno
  • Gracz

Tylko i wyłącznie MX vs ATV - jedyne słuszne gierki z crossami, quadami, buggy itd. zajebiste tereny, zajebista fizyka, dużo map - polecam.

• Back to top
    • 0

Crunchiper1302 22/04/2015 - 15:44

Crunchiper
  • Gracz

*
POPULAR

Ja gorąco polecam grę MX vs ATV Reflex. Grafika dosyć ładna, niskie wymagania, sporo trybów gry - Napewno znajdziesz w niej coś dla siebie. Czy to klasyczne wyścigi po torze czy swobodna jazda po różnych terenach, a może typowy Freestyle gdzie masz określony czas, fajnie przygotowaną mapę i musisz robić jak najlepsze tricki. Wszystko to łączy się w jedną, świetną grę - MX vs ATV Reflex. Żebyś nie musiał niczego szukać po internecie to zamieszczę Ci to i owo.

Wymagania:

Spoiler

SS'y:
Spoiler

• Back to top
    • 6

TheSnajper11 23/04/2015 - 16:23

TheSnajper
  • Gracz

Ja gorąco polecam grę MX vs ATV Reflex. Grafika dosyć ładna, niskie wymagania, sporo trybów gry - Napewno znajdziesz w niej coś dla siebie. Czy to klasyczne wyścigi po torze czy swobodna jazda po różnych terenach, a może typowy Freestyle gdzie masz określony czas, fajnie przygotowaną mapę i musisz robić jak najlepsze tricki. Wszystko to łączy się w jedną, świetną grę - MX vs ATV Reflex. Żebyś nie musiał niczego szukać po internecie to zamieszczę Ci to i owo.

Wymagania:

Spoiler

SS'y:
Spoiler

Ile waży ? A tak ogółem, to ile kosztuje, gdzie kupię, i gdzie pobiorę ? (jeśli nie będzie w sklepie komputerowym, to pobiorę, kupię jak znajdę)

• Back to top
    • 0

Crunchiper1302 23/04/2015 - 16:40

Crunchiper
  • Gracz

Ile waży ? A tak ogółem, to ile kosztuje, gdzie kupię, i gdzie pobiorę ? (jeśli nie będzie w sklepie komputerowym, to pobiorę, kupię jak znajdę)

No ile waży to tam masz w wymaganiach - 8Gb.
Na Steam'ie kosztuje ok. 20 euro, a w progamingshop.pl 41zł (60,99zł z przesyłką) ale gra jest warta każdego grosza. Jak już chcesz pobierać to sobie poszukasz, jest mnóstwo stron z takimi usługami.

• Back to top
    • 0

TheSnajper11 28/04/2015 - 10:26

TheSnajper
  • Gracz

No ile waży to tam masz w wymaganiach - 8Gb.
Na Steam'ie kosztuje ok. 20 euro, a w progamingshop.pl 41zł (60,99zł z przesyłką) ale gra jest warta każdego grosza. Jak już chcesz pobierać to sobie poszukasz, jest mnóstwo stron z takimi usługami.

Dzięki, ale jednak mam za wolnego neta, a co do tej gry - wolę poczekać trochę, może znajdę coś podobnego w sklepach.

• Back to top
    • 0

KatarekDzbanek -12 28/07/2018 - 21:37

KatarekDzbanek
  • Gracz

kup se w realu to bedzie najlepsza imersja ziomus

• Back to top
    • 0

BOR41 06/06/2019 - 11:24

BOR
  • Gracz

MXGP fajna gra.