Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UnBlock]Johny Page

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Nevii4 28/06/2009 - 14:15

Nevii
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Johny_Page
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Carl_Monanchium
Powód uznany przez administratora: Stunty na motorze.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Pisałem już temat, i jakiś administrator bez rozstrzygnięcia usunął mój temat! Ale krótko to opisze. Wymieniłem wczoraj rano mojego Freewaya na PCJ600. Jeździłem szybciej, niż powinieniem, ale nie spowodowałem żadnego wypadku, ani nikogo nie potrąciłem. Pracuje w restauracji, a gdy wyszedłem na przerwę, postanowiłem wybrać się na przejażdżkę moim motorem. Jeździłem tak po mapie gry, i nagle postanowiłem, że wrócę do San Fierro. Gdy byłem na odcinku bank-komisariat, podniosłem motor na wheelie, i przyhamowałem stopie, po czym delikatnie uderzyłem w mur. Wcześniej też lubiłem pojeździć chwilkę na tylnim kole, ale nie było to wheelie po 2 godziny, pod kątem 180 stopni. Myślę, jednak że administrator nałożył blokadę po opisanym przeze mnie incydencie. Nie wiedziałem, że wheelie są uznawane, za stunty na serwerze, myślałem, że chodzi o latanie na budynki. Przepraszam bardzo za mój występek, i przysięgam, że jeżeli zostanie mi to przebaczone, to nigdy, ale to nigdy więcej się to nie powtórzy...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie są potrzebne
  • Back to top
    • 0

B M62154 28/06/2009 - 14:45

B M
  • Zarząd
Zgodnie z tym, co mówiłem - konto odblokowane w zamian za AJ oraz skasowanie pojazdu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic