Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Dylan Browner

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrianek 0 18/01/2010 - 16:25

Adrianek
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Dylan Browner

Administrator/moduł nadający karę:Konrad

Powód kary:Przelewanie Majątku

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Potrzebowalem pieniadze na palke bo chcialem sobie kupic. Niedostalem wyplaty niewiem czemu i kolega byl umnie ktory powiedzial ze moze mi pozyczyc to wszedl umnie na drugi komputer i przelal mi 200$ ktore potrzebowalem . on ma nick Thomas Forest.

Apelacije przeslal mi Dylan Browner.
  • Do góry
    • 0

#2 ..:Kosa:..0 18/01/2010 - 16:38

..:Kosa:..
  • Świeżak
Co kogo obchodzi, że potrzebowałeś na pałke. Mogłeś zgłosić błąd w specjalnym dziale i do tego multikonto - przesyłano z tego samego IP. Nie wiem po co składasz apelacje.
  • Do góry
    • 0

#3 Isamu_Amori 0 18/01/2010 - 16:40

Isamu_Amori
  • Zbanowani
Uhhh.... Jak ci Konrad dał Bana to powiem ci ze nie łatwo wyjdziesz z takiej "ciemnej dupy" nie wyjdziesz ponieważ ja kiedyś tez w cos takiego wpadłem i nie wszyłem szybko .Ale powiem tak jak skłamiesz go to nie pograsz dobre pół roku ...

//Blokada pisania. To, że Ty pokazałeś swój urok wyzywając Konrada, który Cię załatwił, nie oznacza, że on tak samo ma mieć. Poza tym w regulaminie jest napisane, że nie można używać jakichkolwiek wulgaryzmów (dupa - otrzymasz zapobiegawczo).
  • Do góry
    • 0

#4 Adrianek 0 18/01/2010 - 16:44

Adrianek
  • Świeżak
Ale jak napisal moj kolega. Siedzialem u niego na drugim komputerze i dlatego jest to samo ip.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych