Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]John Oasis

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Tnak0 18/01/2010 - 12:31

Tnak
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Oasis

Administrator/moduł nadający karę: Brian Caffrey

Data i godzina: 04.11.2009r. Około 21:50

Powód kary: "Niezdoln do gry."

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, jakiś czas temu dostałem bana było to 4 listopada. Od tego czasu minęły dwa miesiące. Chciałbym publicznie wyrazić skruchę iż trochę źle potoczyła się rozgrywka w tej sytuacji. Niestety dwie prośby o UnBana nie dały efektów. Minął kawałek od mojej ostatniej gry u was chciałbym znów zagościć na waszym serwerze. Brakuje mi bardzo gry u was i tego klimatu.

Załączam linki do archiwalnych apelacji:

http://h-rp.pl/thread-13972.html
http://h-rp.pl/thread-14824.html

Jeśli ta prośba zostanie odrzucona to zrozumiem. Przekroczyłem też pewne granice. Proszę o wzięcie pod uwagę liczby przegranych godzin co mnie mocno związało z waszym serwerem (369h). Moja postać była dość wybuchowa lecz doświadczona w walce z przestępczością więc nie obawiała się zbytnio utraty życia. Był to dawny żołnierz MARINES aktualnie Agent Specjalny Secret Service. Chciałbym poprosić o pomyślne rozpatrzenie mojego wniosku.

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Posted ImagePosted Image

Posted Image[URL=http://img690.imageshack.us/i/samp016.png/]Posted Image
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 18/01/2010 - 12:35

Konrad
  • Gracz
Napisz charakterystykę i biografię swojej postaci.
  • Back to top
    • 0

Tnak0 18/01/2010 - 13:36

Tnak
  • Gracz
Ukończone Szkoły:

II Liceum Ogólnokształcące w San Fierro - profil Matematyczno-Informatyczny

Akademia Wojskowa Stanów Zjednoczonych West Point - ze stopniem podporucznika

Charakterystyka wraz z życiorysem:

John Oasis urodził się w 1976 roku w Fort Carson. Podczas czasów liceum wyjechał na stancje do San Fierro gdzie mieszkał 3 lata podczas nauki. Rok po ukończeniu liceum pracował w Agencji Ochrony w Fort Carson ponieważ nie dostał się na studia za pierwszym podejściem. Opuścił Fort Carson podczas powodzi, parę dni pomieszkał w San Fierro i wyjechał na studia do Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych "West Point". Uczył się tam cztery lata do 23 roku życia, po czym przeszedł do czynnej służby wojskowej do Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, przebył w nim 5 lat co było warunkiem Akademii West Point. Po 5 latach czynnej służby John mając 28 lat odszedł do czynnej rezerwy na okres 3 lat co także było warunkiem Akademii Wojskowej West Point. John kończąc swoją służbę miał już 31 lat i stopień Majora Stanów Zjednoczonych. Po służbie powrócił do San Fierro i uaktualnił stare znajomości z niektórymi osobami. Gdy był nabór do Biura Ochrony Rządu John wysłał swoje podanie wraz z listem motywacyjnym i po wizycie u Dyrektora Bobby'ego Iversona został przyjęty w szeregi Biura Ochrony Rządu. W nie długim okresie od przyjęcia w szeregi BOR-u John został przekierowany do Secret Service wraz z awansem. Przesłużył dwa lata jako próbny agent. Po dwóch latach od ostatniego awansu został mianowany Agentem Specjalnym United States Secret Service. Służył lojalnie i nigdy nie opuszczał stanowiska pracy.

John to średnio umięśniony lecz silny mężczyzna. Na lewym ramieniu ma tatuaż MARINES. Na prawym policzku ma bliznę po lekkim draśnięciu z noża taktycznego. Mierzy około 187 wysokości. Potrafi działać w drużynie. Jest lojalną i miłą osobą gdy okazuje się mu szacunek. Jest niesamowitą, nerwową i gwałtowną osobą. Nie można się po nim niczego spodziewać. Ciężko go zrozumieć i przewidzieć jego czynności. John jest bardzo zdolną osobą o nie zwykle znakomitą pamięcią. Jest dość spostrzegawczy i umie poradzić sobie w każdej sytuacji. Nie jest w jego naturze przewidziana ucieczka. Posiada różnorodne zainteresowania. Wystarczy okazać choć trochę szacunku mówiąc spokojnie bez wulgaryzmów by zostać jego przyjacielem. Gdy go sprowokujesz potrafi być nie obliczalny i ciężko naprawić stosunki z nim. Gdy ma zły dzień wystarczy, że się na niego spojrzysz i już możesz być w ciężkiej sytuacji. John sam dla siebie jest bardzo wymagający. Sprawiedliwość w ocenie swojego postępowania dochodzi do niego z czasem, lecz zawsze się zastanawia czy dobrze uczynił daną rzecz. Jest dość odważny i pewny siebie ciężko go przekonać, że nie ma racji. Jest to osoba pracowita, potrafi przesiedzieć w pracy cały dzień gdy zachodzi taka potrzeba. Mało czasu poświęca rozrywce. Woli posiedzieć sam w domu lub z najbliższymi przyjaciółmi. Cechuję się rzetelnością, punktualnością, drobiazgowością i sumiennością. Umie dostrzec piękno przyrody lecz nie lubi gdy niszczy się jej naturę. Nie na widzi gdy psuję się czyjeś dzieło i pracę. Potrafi postawić się w obronie kogoś kto o coś walczy lecz nie ma za dużej charyzmy by wynieść swoje koncepcje na wyżyny. Jest to osoba trzeźwo patrząca na świat. Idealista zwolennik twardej ręki. Marzy o zmianie świata na lepiej.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 18/01/2010 - 14:29

Konrad
  • Gracz
Unban. Mam nadzieję, że wyciągnąłeś odpowiednie wnioski.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic