Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock]Ivan Gordillo

• Please log in to reply
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Strzaskany3324 17/01/2010 - 18:20

Strzaskany
  • Gracz

Skoro niemogłem znieść - po co pisałem na niego pochwałę, po co rozmawialiśmy 30 minut na skype zachwalając swoje rp.
Idiotyzm z waszej strony widać - 6an6ster- nie znasz sprawy a się wypowiadasz, toć to jest czysty idiotyzm.

Pochwała była za twoje niby "RP" więc wiesz. Pisząc to RDK raczej się nie spodziewał że jesteś taki upierdliwy i żądny zemsty bo odegrał słuszną akcję RP, Szach i mat. Ale ty wyszedłeś po za planszę, zrobiłeś nową postać i zanim by cię nie dopuścili to ukartowałeś wszystko i chciałeś go zabić - żałosne.

Starczy tej kłótni, nie przekonasz mnie, że z twojej strony nie było MG, ani RK oraz, że drogą RP przekazałeś lidera organizacji na postać z 6h.
Mam nadzieję, że administracja będzie rozsądna i odblokują RdK postać Ivan Gordillo.

Godziny się nie liczą mógł ją dać nawet postaci z 1h byle by to jakoś rozstrzygnąć, ale jest to niemożliwe aby jakaś świeża dziwka z lotniska z 200$ przejęła mafię, no coments.
"Komu ją miałem dać?" nikomu, bo ty zakończyłeś karierę Dona podczas CK, mafię przejął by ktoś kto jest najwyżej postawiony, a OOC by rozwiązano problem z panelem. Jeszcze jakieś pytania?
  • Do góry
    • 0

#42 Olekx4179 17/01/2010 - 18:21

Olekx
  • Gracz
To nie jest temat do kłótni. Do tego został założony specjalny temat w skargach przez Patryka.

Jako wierny użytkownik tego serwera po zapoznaniu się ze sprawą ciekawi mnie jedno. Co było powodem,że Ivan się naraził Irlandczykom? Mandat? Źle założona kamera? Przecież on jest zwykłym, sumiennym policjantem, prowadzi prestiżową agencję ochrony oraz odgrywa wspaniałe akcje. Nawet zrobił Ci dyskretną egzekucję w celi, a Ty się ciągle na nim mścisz. Może już wystarczy, bo się ośmieszysz.

Jestem za UnBlockiem.
  • Do góry
    • 0

#43 Banana 4 17/01/2010 - 18:25

Banana
  • Świeżak
Patryk, przychodzisz nie wiadomo skąd... Z czego sprawa mi jest jasna odwaliłeś kompletną kaszanę, a teraz próbujesz zwalić całą winę na RDK. Nie znam Cię, trudno mi jest Ciebie oceniać, ale piszesz, że Ivan to płaczek. Teraz Ty wychodzisz na płaczka, który chce zemsty bo przegrał "ja mam ck to Ty też CK". A tak w ogóle skąd Twoja postać (6h) wiedziała kto, co, kogo, gdzie zabił? RDK, znam bardzo długo, nie kolegujemy się, ale miałem z nim kilka razy odegrać akcję gdzie w 120% RDK pogodził się z przegraną bez płakania. Jestem za tym aby odblokowali jemu postać.

Tyle mam do powiedzenia

• Do góry
    • 0

#44 Lisu17 17/01/2010 - 18:27

Lisu
  • Gracz
Patryk , to może teraz ja się domyślę ze zabiłeś Ivana i wybiję z kolegami całą mafię wraz z tobą ? I będę tak robił z każdą twoją postacią. Nie nie zrobię tak bo znowu się poskarżysz że przekraczam swoje kompetencje do Burmistrza . Wyjaśnię teraz motyw twojego postępowania :
- Czarny Charakter ale kary za to ponieść nie umie .
- Rozdaje CK ale własnego znieść nie może .

Wnoszę o unblocka dla Ivana !
  • Do góry
    • 0

#45 Mouruder799 17/01/2010 - 18:38

Mouruder
  • Gracz
Nie wyobrażam sobie pracy bez Ivana Gordillo, wiele wniósł w ten serwer, a także wiele z niego wyniesie niegrając na tym koncie.
Moim zdaniem ivan dostal blocka poprzez zemste Patryka.

Jestem oczywiście za unblockiem
  • Do góry
    • 0

#46 Mody8 17/01/2010 - 19:04

Mody
  • Gracz
Ja również jestem za unblockiem RdK.. Super się z nim gra a block nie słuszny.. Patryka trzeba troche ukrócić, bo myśli, że ma znajomości w administracji i jest pro elo. A w dodatku totalne RK ..
  • Do góry
    • 0

#47 Robert2 17/01/2010 - 19:16

Robert
  • Świeżak
Idiotyzmem jest to, że kłócicie się o byle gówno. Na tym forum nigdy nie było spokoju i raczej już na pewno nie będzie (mogę się założyć) przez takich płaczków. Chcecie tylko każdego sprowokować, dlatego robicie żałosne sygnaturki typu "anty-Patryk".
Pokazujecie siebie wszystkich z jak najgorszej strony, RdK ma dużo znajomych to oczywiste, że wszyscy będą za zdjęciem jego blokady i będą wbijać nóż w plecy Patrykowi. Och właśnie!
Olekx! Dziś dowiedziałem się też od Ciebie, że dział Skargi jest od kłótni. Żałosne jest to, że w jakiejś apelacji o zdjęcie blokady konta musicie dowalać innym zamiast wyrazić po prostu (tak o po prostu) swojego zdania na ten temat.
Wchodzicie na forum i już łapy Wam się trzęsą kogo tym razem zbluzgać albo zjechać od idiotów.. Szlag mnie trafia jak czytam te posty, nigdzie nie można poprowadzić normalnej dyskusji tylko tu jest wieczna kłótnia i rzucanie obelgami w stronę każdego użytkownika forum. Wszyscy wypisujecie, że starczy tej kłótni, a dalej się wyzywacie i mówicie kto to nie jest lepszy, a kto gorszy. Sry, ale ja mam tego po uszy dosyć. Jak tu można grać, jak społeczność tego serwera ciągle podkłada sobie świnię.

Co do tematu, jeśli było tak jak opisywał RdK to jestem za zdjęciem blokady konta. Więcej nie mogę powiedzieć na ten temat, bo nie wiem co jest prawdą, a co kłamstwem. :)
  • Do góry
    • 0

#48 Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 22:11

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Strona AntyPatryk - została już usunięta, a wszelakie dane dot. osoby która ją stworzyła - przesłane. Serdecznie informuję, że sprawę przetoczę głęboko dalej a osoba która wrzuciła na webhosta (netai) poniesie srogie konsekwencje z tytułu obrazy majestatu.
  • Do góry
    • 0

#49 RdK 163 17/01/2010 - 22:14

RdK
  • Świeżak
Mogę zapytać dlaczego piszesz o tym akurat w tym temacie? Czy ja mam coś wspólnego z tym?

Tak przy okazji - zrobiłem sobie SS'a tej strony, tak mnie rozbawiła. Na dole strony był tekst:

Twarz która jest przebita mieczem to przypadkowa grafika znaleziona w internecie. Imię "Patryk" nie określa żadnej osoby. Nie są to pełne dane osobowe. Treść sygnatury ma nakłaniać do refleksji przy użyciu pytania retorycznego. Treść strony to oda do przypadkowego przechodnia i ma charakter poetycki.

Coś mi się zdaje, że nie ma na to paragrafu. Zamieszczanie w internecie poezji, która jest dziełem tej samej osoby co ją zamieszcza jest legalne i nie łamie praw autorskich.
  • Do góry
    • 0

#50 Darius 2 17/01/2010 - 22:18

Darius
  • Zbanowani
Emm podsumowując to ehm.. Patryk nie RDK płacze a Ty , wyjdź najlepiej z tego serwera.Nie tak dawno przecież tak strasznie odchodziłeś , a teraz powrót zbłąkanego , rozkapryszonego Patryczka ? Idź stąd bo ja i wiele osób odejdzie ze względu na Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#51 RdK 163 17/01/2010 - 22:22

RdK
  • Świeżak
Dołączona grafika
No to możesz beknąć za składanie fałszywych zeznań i narażanie na straty finansowe wynikające z zaniżenia statystyk oglądalności strony z poezją jej autora. oczywiście - to ironia. Nikt, nawet autor tej strony nie postąpił by trak podle jak Ty.

Nieładnie jest kłamać aby osiągnąć własny cel Patryku. A zamieszczając tę reklamację okłamałeś administratorów tego hostingu.

There is a lot of ugly words in polish language

• Do góry
    • 0

#52 ..:Kosa:..0 17/01/2010 - 22:41

..:Kosa:..
  • Świeżak
Co znowu? Czemu Rdk ma znowu blokadę konta? Bo Patryk tak chciał?

To jest śmieszne, ale na szczęście administracja zareaguję odpowiednio, przynajmniej tak myślę. Patryk jest tak perfidnie zakłamany, a twoje zachowanie - to zachowanie typowego szczeniaka, który skacze a potem płacze. Nie chcę Cię urazić, ale stwierdzam fakt.

Nie wiem jak wy, ale ja mam dość jego zachowania - jego straszenia, nie byłem ofiarą, ale kilka osób się na to skarży. Lepiej by było dla ciebie gdybyś zakończył karierę z RolePlay. Po prostu nie dorosłeś do tego, nie wiem jaki jesteś naprawdę, masz może te 21/24/26 więc mówię Ci, dla twojego dobra - Ogarnij się.

Myślę, że administracja odblokuje tą postać. Zablokowana przez osobę która ma 6 h, śmiech na sali...
  • Do góry
    • 0

#53 Makku113 17/01/2010 - 22:57

Makku
  • Gracz
Ja powiem tak : Było RK i koniec. Było było było. A RK jest samo w sobie non-rp... Załóżmy tak Patryku - twój brat umarł w rl'u. Nagle z nieba wiesz, że to ta osoba, on to zrobił, i on jest winny mimo, że wszystkie dowody usunął itp. Brawo za RP.

PS: Faworyzowanie jest i zawsze będzie
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych