Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock]Ivan Gordillo

• Please log in to reply
52 replies to this topic

RdK 163 17/01/2010 - 17:26

RdK
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Ivan Gordillo
Administrator/moduł nadający karę:
Brak danych
Powód kary:
Nieznany.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Znów się zaczyna. Po dzisiejszej mojej skardze na Patryka moje konto znów zostało zablokowane. Bez podania powodu, bez poinformowania mnie o tym. Przypominam, że już pisałem o unblocka w tej sprawie.

Co innego ja, co innego Patryk. Patryk sam zaczął tę grę - przegrał. Dostał CK. Sam wpisał /akceptujsmierc.
Ja też to zrobiłem, ale jednogłośnie uznano, że to było RK i wbrew zasadom gry. Zostałem odblokowany. Dlatego ponowne zablokowanie mojej postaci świadczy o nieznajomości sprawy ze strony administratora nadającego tę karę.

DowóD:
http://h-rp.pl/thread-24191.html

Dorzucam raz jeszcze swoje wyjaśnienie, dlaczego uważam te CK za niesłuszne. Posłużę się cytatem tego, co napisałem w innym temacie:

Jawne wykorzystywanie i naginanie praw gry dla własnych korzyści nazywa się teraz grą?

Wytłumaczę to na przykładzie. Robię postać, idę do kogoś kogo znam OOC i piszę "Cześć nie widzieliśmy się od dzieciństwa. Słyszałem, że ktośtam zmarł, zajmę jego miejsce."

Po tej akcji dowiaduję się, że Pan X podpadł i idę go zabić. W końcu gram kogoś, kto był trzy lata w Iraku, umie strzelać, był snajperem i dowódcą SWAT. Nikt mi nie zabroni, prawda? Gdy dowiem się, gdzie Pan X lubi chodzić zaczaję się tam.

gdy tylko się pojawi przyłożę mu lufę do głowy i strzelę. Przecież gram RP, prawda? Strzelić każdy może, wystarczy mieć broń. A ja gram postać psychopatę, mogła strzelić ot tak.

Po tym strzale Pan X ma dwie opcje.
1. Wpisać /akceptujsmierc i zachować się jak prawdziwy gracz,
2. nie wpisać tej komendy i zostać ukamienowany obelgami.

Resztę sobie dopiszcie.

• Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:29

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Żadnego rk nie było, i administracja posiada już masę dowodów na to, iż twoje idiotyzmy z prawdą mają tyle wspólnego co osioł z Einsteinem.

A skoro Gino Castro ma blokadę - bo sam zaakceptował śmierc.
Zarówno ty też będziesz ją miał - bo sam zaakceptowałeś śmierć.

Karę nadał Ci Mickul - który rozpatrywał uprzednią twoją apelację. Ain't cry.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 17/01/2010 - 17:30

RdK
  • Świeżak
Zaprzeczasz sam sobie, twierdząc, że mnie nie zabiłeś? Bo to właśnie ten fakt, jest powodem napisania już drugiego odwołania.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:31

• Zbanowani
Ty tez mnie zabiłes - i skoro ja mam blokadę, ty też będziesz ją miał.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 17/01/2010 - 17:32

RdK
  • Świeżak
Tyle, że ja zabiłem Ciebie aby móc grać spokojnie, bez bawienia się w mafiozę.
Ty zrobiłeś to z zemsty postacią która miała 6h online.
I Ty sądzisz, że to nie jest zemsta?
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 17/01/2010 - 17:33

Maciek.
  • Gracz

Tyle, że jest jeden szczegół on Cię zabił na Gino Castro, a ty założyłeś drugą postać z 6h i od razu znalazłeśc powód by go zabić...i mi nie wmawiaj, że CK na Gino Castro nie miało nic do rzeczy.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:34

• Zbanowani
Nie ,zabiła cię moja organizacja a nie ja w dosłownym znaczeniu, lady.
Jeżeli miałbym ochotę robić rk i bym był na niego wściekły - pisałbym pochwałę za tamtą akcję ? litości.
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 17/01/2010 - 17:35

YoMen
  • Zbanowani

Wytłumaczysz mi kolego kim jesteś by taki werdykt wystawiać?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:36

• Zbanowani
Jestem kimś kto żąda od administracji równouprawnienia.
Skoro odbywamy karę - odbywamy ją identyczną i żadne nawiązki prywatne nie mają tutaj żadnego znaczenia.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 17/01/2010 - 17:42

Family Guy
  • Gracz
On wpisał bo nie chciał płakać nad rozlanym mlekiem, a miał powody aby nie wpisać. Ty wpisałeś bo nie miałeś innego wyboru, byłeś otoczony, oraz wszystko było odegrane RP. A teraz chcesz go udupić żeby miał też blokadę jak ty. Zrobiłeś burdel na ls-** i tutaj też chcesz, psując atmosferę i zabierając jednego z najlepszych graczy, weź się schowaj.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:43

• Zbanowani
A ty popraw ortografię - weź się pisze dziecko.
Zrobiłem burdel na (reklama) ? Ciekawe - kto Ci tak powiedział, oriox ? Muehe.
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 17/01/2010 - 17:44

Maciek.
  • Gracz
KLIK - czemu ta skarga zostało zamknięta od razu po napisaniu,hm? Żeby RdK nie mógł się obronić?.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:46

• Zbanowani
Nie, żeby RDK nie wtrącił się ze swoją opinią publiczną - i żeby administracja rozpatrzyła skargę obiektywnie. Zresztą połowa wyroku i tak już zapadła.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 17/01/2010 - 17:47

Family Guy
  • Gracz

Nie ,zabiła cię moja organizacja a nie ja w dosłownym znaczeniu, lady.
Jeżeli miałbym ochotę robić rk i bym był na niego wściekły - pisałbym pochwałę za tamtą akcję ? litości.

Okej, ale ani twoja organizacja, ani ty nie wiedziałeś kto cię zabił więc jaki z tego morał?

Nie łap mnie za słówka, taki stary kozak żeby mnie dzieckiem zwać?
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 17/01/2010 - 17:47

YoMen
  • Zbanowani
http://img.h-rp.pl/i...21006178829.png
http://img.h-rp.pl/i...62017377158.png

Wytłumaczysz to?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:48

• Zbanowani
Akurat kto mnie zabił, i kto był ścigany - świetnie wiedzielismy. Ponadto - śmierć na posterunku, litosci - idiota by mógł się niepołapać - ale ja się mogłem połapac, zresztą zrobił to leito.
  • Back to top
    • 0

Mama5 17/01/2010 - 17:50

Mama
  • Gracz

Akurat kto mnie zabił, i kto był ścigany - świetnie wiedzielismy. Ponadto - śmierć na posterunku, litosci - idiota by mógł się niepołapać - ale ja się mogłem połapac, zresztą zrobił to leito.

Tylko że zatuszowanie dowodów zajęło mu 5h. O całej akcji wiedział RdK i Dawidowski, nikt więcej więc to nie mogło nigdzie 'wyciec'.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:50

• Zbanowani
Domysły robią swoje - motywuję się na wielu filmach gdzie tylko domysły są powodem zabijania - tu też tak było - i było to świetne rp z mojej strony i przy tej wersji się trzymam Mamciu.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 17/01/2010 - 17:51

RdK
  • Świeżak
To są powody wymyślone Instant. na posterunku było FBI, PD, PS, RC, ja miałem maskę, pilnowałem aby w celach nie było świadków.
Spowodowałem zamieszanie, do tego obławę na Twoich koleżków z mafii.
Do tego 4h ukrywałem dowody (paczka z SS w ostatniej apelacji), i upozorowałem, że ktoś tam wbiegł, zaczął strzelać i przypadkowo trafił Ciebie. Czy Twoja mafia to sami jasnowidzowie?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:53

• Zbanowani
Tak, sami jasnowidzowie - zapłaciłem kasą ooc za taki przedmiot - laska widzenia.
A jaki ty masz set, że podważasz mój autorytet ?
wiesz, ile ofiar "pomyłkowych" jest na tym świecie ? Nie zliczyłbyś.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 17/01/2010 - 17:53

Family Guy
  • Gracz
Leito odwalacz jakich mało robi wjazdy na więzienie, MG i DM. Po za tym In Character swoją laskę wkręciłeś wciągu6h do mafii nie mając żadnych korzeni ani znajomości?
PS: nie licząc tego że nosisz kominiarkę na /opis. nie mając jej...

Przed znakiem zapytania (?) nie daje się spacji...

i po przecinku "i"
  • Back to top
    • 0

Pure462 17/01/2010 - 17:54

Pure
  • Gracz
Czytając forum, skargi na Ciebie, apelacje napisaną przez Johna Feluciego(Delovatora- jakoś tak) wydajesz mi się śmieszny...
Złapał Cię i zabił RP, sam dałeś /akceptuj, zatarł wszystkie ślady... Ale nie mogłeś przyjąć przegranej jak mężczyzna zrobiłeś drugą postać, nabiłeś 6H poprosiłeś kogoś z swej mafi o deagla, poszedłeś specjalnie do ORGANIZACJI aby się administracja nie przyczepiła że cywil zabija policjanta oraz dostałeś LIDERA organizacji co można zobaczyć po twym pięknym GS score i postanowiłeś się zemścić. Nie było dowodów że to Rdk Cię zabił gdyż jak już mówił i pokazał screnny zatarł wszystkie ślady, po ck pewnie sobie na gg ustaliliscie co jak gdzie i co zrobicie w zemscie, nie?
Tak ps. Ortografię to Ty popraw, masz "niby" 20pare lat a sam robisz w każdym zdaniu błąd! Przed znakiem zapytania (?) nie daje się spacji...

Ta? A skąd wiedzieli że nie został przewieziony gdzieś i zabity? Oj Patryczku, Patryczku gubisz się, gubisz. Skąd w ogóle wiedzieli o śmierci?
Nie było nic w SanNews ani nic!
A no tak, zapomniałem, domyślili się że w masce był Rdk i dlatego go ubili, żal poprostu żal, nie możesz się pogodzić że on cię pierwszego złapał?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 17:56

• Zbanowani
Up@
Czytasz wiadomości postronne - guzik wiesz o akcjach i jak to było - więc proszę, nie wypowiadaj się.

To nie jest moja laska "człeku" - to jest don mafii. Myślisz, że organizacja upada po śmierci ;lidera ? Przychodzi na jego miejsce nowy.
@Down

No to co mam robić, dać mafie do prowadzenia drugiemu liderowi - Konradowi, który sam nie ma czasu ?
  • Back to top
    • 0

Pure462 17/01/2010 - 17:57

Pure
  • Gracz
Up, no ależ oczywiście, nowy który ma 6h bez korzeni i obejmuje miejsce lidera, profesionalna ta mafia.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 17/01/2010 - 17:58

Family Guy
  • Gracz

Up@
Czytasz wiadomości postronne - guzik wiesz o akcjach i jak to było - więc proszę, nie wypowiadaj się.

To nie jest moja laska "człeku" - to jest don mafii. Myślisz, że organizacja upada po śmierci ;lidera ? Przychodzi na jego miejsce nowy.

Jasne, przychodzi nowy gracz i dostaje lidera, panel i broń. Tym szczęściarzem byłeś ty. jbc to przejmuje zastępca czy ktoś wysoko postawiony, a no chyba że u ciebie jest inny kodeks?
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 17/01/2010 - 18:00

YoMen
  • Zbanowani

wiesz, ile ofiar "pomyłkowych" jest na tym świecie ? Nie zliczyłbyś.

Wątpię, że wysoko postawiony funkcjonariusz mógł być "pomyłkową" ofiarą. Nie wydaje się to dziwne?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 18:00

• Zbanowani
No to co mam robić, dać mafie do prowadzenia drugiemu liderowi - Konradowi, który sam nie ma czasu ?
Myśl cwaniaku !
A teraz - to nie temat dot. mojej mafii tylko powstał ws. unbloka Ivana.

Yomen - najwyraźniej niewiesz ilu gubernatorów zginęło na świecie - przez błędne informacje.

Dla mnie taki funkcjonariusz - jest promocją do żelek za 99 groszy. - Nie potrzebny.
Jeżeli wchodzi w żywotność mafii - zdycha szybciej niż te 3 tyg. ile próbowałem go złapać bo on całe życie miał nawet cywilnie - na kolanach ochraniacze z tytanu i kamizelkę
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 17/01/2010 - 18:03

Maciek.
  • Gracz
RdK należy się UnBlock, zresztą dostał go, ale pewnie namówiłeś Mickula, aby zablokował mu ponownie.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 18:03

• Zbanowani
Namawiałem ? A kim ja jestem, aby ktoś mnie tu słuchał ? Wiesz, w czym jestem lepszy od was ? Argumentuje swoje wypowiedzi - wy macie tylko puste słowa.
  • Back to top
    • 0

Crea63 17/01/2010 - 18:03

Crea
  • Świeżak

Uderzyłeś mnie, ja Ci oddam

Jak dzieci w piaskownicy. Patryk coraz bardziej wątpię w twój dobry poziom.
  • Back to top
    • 0

Asasyn 10 17/01/2010 - 18:04

Asasyn
  • Świeżak

Myśl cwaniaku !
A teraz - to nie temat dot. mojej mafii tylko powstał ws. unbloka Ivana.

Yomen - najwyraźniej niewiesz ilu gubernatorów zginęło na świecie - przez błędne informacje.

Tak, a Ty wszystkich zabiłeś, wszystko wiesz i ogólnie pro elo madafaka jesteś ? Człowieku, wątpię, abyś wiedział tyle rzeczy ile tu piszesz. Ilu gubernatorów zginęło ? Nie sądzę, aby była ich masa. Po za tym pisze się "nie wiesz" a nie "niewiesz". Mogłeś dać prowadzić mafię biedakowi z ulicy kogo to obchodzi komu byś to dał ? Upadłaby i tyle. Wątpię, aby na tak wysoko postawionego społecznie człowieka przez przypadek ktoś zabił bo pewnego dna ubzdurał sobie, że zabił tam i nawet dona mafii. Waszą "paczkę" nie wiem czy można nazywać mafią. Jak tutaj przyszedłeś wprowadziłeś tylko zamęt. Zamęt swoją mafią, swoją osobą.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 17/01/2010 - 18:04

Mickul
  • Gracz

Karę nadał Ci Mickul - który rozpatrywał uprzednią twoją apelację. Ain't cry.

Bo chciałem zobaczyć jak to wyglądało. Tzn, widzieć apelację i mieć czarno na białym argumenty do podjęcia decyzji, która blokada konta zostaje.
  • Back to top
    • 0

Pure462 17/01/2010 - 18:06

Pure
  • Gracz
Tak. Tak powinieneś zrobić. Władze powinna objąć najwyżej postawiona osoba i tyle!
Cwaniaku? Wypraszam sobie, mów sobie tak do kolegów z podwórka.

Down:Też myślę iż jest piękna, powiedziałeś swoje zdanie w każdym poscie a tym ostatnim wg. się tylko ośmieszasz.
Mafie? Mafie mam głęboko, to nie ja się pchałem na lidera, zakładałem organizację tylko ty.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 18:07

• Zbanowani
Świetna sygnatura ! Pure..
HellRazor..heh.
Ja powiedziałem swoje - mamy socjalistyczną Polskę ? Wątpię :)
Heh.. Pure - zamienimy się miejscami ? Zobaczymy jak ty poprowadzisz mafię..

Skoro Gino Castro ma blokadę.
Ivan Gordillo - musi mieć ją również.Yomen powiedział - nie mi to oceniać. Jednak ja mam prawo uargumentować swoje wypowiedzi popierane równouprawnieniem i regulaminem serwera.
  • Back to top
    • 0

Majkel003 17/01/2010 - 18:08

Majkel00
  • Gracz
Po prostu nie mógł znieść że Ivan dał mu CK, zrobił nową postać nabił 6h i zabił Ivana - Czyste RK. Jestem za Un Blokiem.
  • Back to top
    • 0

Asasyn 10 17/01/2010 - 18:09

Asasyn
  • Świeżak

Heh.. Pure - zamienimy się miejscami ? Zobaczymy jak ty poprowadzisz mafię..

Czy on zasugerował, że poprowadziłby lepiej mafię ? Nie, tak więc nie wymyślaj kolejnych fikcji.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/01/2010 - 18:10

• Zbanowani
Skoro niemogłem znieść - po co pisałem na niego pochwałę, po co rozmawialiśmy 30 minut na skype zachwalając swoje rp.
Idiotyzm z waszej strony widać - 6an6ster- nie znasz sprawy a się wypowiadasz, toć to jest czysty idiotyzm.
  • Back to top
    • 0

Majkel003 17/01/2010 - 18:13

Majkel00
  • Gracz

Skoro niemogłem znieść - po co pisałem na niego pochwałę, po co rozmawialiśmy 30 minut na skype zachwalając swoje rp.
Idiotyzm z waszej strony widać - 6an6ster- nie znasz sprawy a się wypowiadasz, toć to jest czysty idiotyzm.

Prawda boli, co? Idiotyzmem jest to że dałeś Ivanowi CK po 6 przegranych godzinach.
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 17/01/2010 - 18:18

Maciek.
  • Gracz
Starczy tej kłótni, nie przekonasz mnie, że z twojej strony nie było MG, ani RK oraz, że drogą RP przekazałeś lidera organizacji na postać z 6h.
Mam nadzieję, że administracja będzie rozsądna i odblokują RdK postać Ivan Gordillo.

• Back to top
    • 0

TiteX 0 17/01/2010 - 18:20

TiteX
  • Zbanowani

Starczy tej kłótni, nie przekonasz mnie, że z twojej strony nie było MG, ani RK oraz, że drogą RP przekazałeś lidera organizacji na postać z 6h.
Mam nadzieję, że administracja będzie rozsądna i odblokują RdK postać Ivan Gordillo.

Wątpię w twoje ostatnie słowa. Nie wiem jak on to robi, czy "liżę tyłki" administracji, czy po prostu ma taką zdolność przekonywania, iż Administracja nie widzi tego co on wyprawia. Przyjrzyjcie się na Wszystkie skargi odnośnie patryka, i pomyślcie, czy to jest normalne....
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic