Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] UnAJ Mathew Street

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Isamu_Amori 0 17/01/2010 - 12:12

Isamu_Amori
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mathew Street

Administrator/moduł nadający karę:
Nie wiem
Powód kary: Ilość przedawnionych kar

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A wiec tak Nie pisał bym tego pozwu jak by nie fakt ze administrator Konrad dał mi warunek grania na serwerze ściągnięty zostanie unBan lecz pod warunkiem ze będę grał na tej postaci i więc nie złamie tej obietnicy . Nie mogę więc być karany takim wysokim Aj za ilość przedawnionych kar w fakcie iz administrator wiedział ile ja razy byłem karany na tej postaci . z związku z tym chce apelować o ściągniecie mi aj które ma wysokość 9999+.
I proszę o zdjęcie blokady OOC i blokady na przedmioty takie jak bron

Z poważaniem Mathew Street
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 17/01/2010 - 21:22

Kobył
  • Gracz
Nie oszukujmy. Zachowujesz się gorzej niż Twoja młodsza siostra, która gra na tym serwerze. OOC, bronie, pojazdy są nie potrzebny, bo po co osobie, która zachowuje się poniżej normy? Twój styl pisania? Daj spokój. Moja rada - załóż nową postać i graj!
  • Back to top
    • 0

Isamu_Amori 0 18/01/2010 - 13:43

Isamu_Amori
  • Zbanowani

Nie oszukujmy. Zachowujesz się gorzej niż Twoja młodsza siostra, która gra na tym serwerze. OOC, bronie, pojazdy są nie potrzebny, bo po co osobie, która zachowuje się poniżej normy? Twój styl pisania? Daj spokój. Moja rada - załóż nową postać i graj!

Powiem ci tak nie złamie mojej obietnicy ze nie załoze konta .Dostałem szanse wiec nie posłucham ciebie i zignoruje Konrada . AJ za przedawnione kary to czemu mam "cierpieć" jak już poniosłem konsekwencje kary . Jak nie wiesz miałem bana . Po tym wszystkim ja gram na serwerze i ja nic najzwyczaj "zległo' od czasu un Bana nie robię ... To o co chodzi z tym AJ???
Czyli ten Aj jest bez podstawny....
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 18/01/2010 - 16:09

Kobył
  • Gracz
Może i masz rację. Frank - zdejmij mu AJ, oke? :)
  • Back to top
    • 0

Isamu_Amori 0 18/01/2010 - 16:12

Isamu_Amori
  • Zbanowani

Może i masz rację. Frank - zdejmij mu AJ, oke? :)

Widzisz kobył nie jestem taki zły jak myślisz
Jeszcze chciałbym te GS do 0 o odblokowanie OOC JUŻ NAWET NIE PROSZE
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic