Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][Samp] Skarga Anthony Mitchell

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Bedrys 883 05/03/2015 - 12:27

Bedrys
  • Gracz

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: http://net4game.com/...er/8657-rangy/ 

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Anthony Mitchell

Opis sytuacji:[/b] Sytuacja wygląda nastepująco Bartosz Misiek, specjalnie skrócił przetrzymania, zeby wiadomo nie zbijac tego i zeby korzystac z gry (lecz Rangy mi go upokarza powiedzial mi, ze zalatwi mi zebym siedzial 48h za jedno przewinnienie to juz jest nie jest GRA IC lecz odwalanie i wykorzystywanie skryptu), lecz Rangy jaki lider LSPD, wykorzystuje ten skrypt z tego co wiem to nie wolno naduzywac skryptu, rozumiem jak bym cos mu zrobil, lecz to bylo jedne moje przewinienie co wczoraj moja postac IG zrobila, pozniej chcialem spokojnie to odsiedziec.. Lecz Rangy myslal, ze jestem idiota i sie nie skapne, ze to on, w ramach tego zalozyl maske po czym zdjal mi przetrzymanie i nadal od nowa bez powodu bo nic nie zrobilem. Wiem, ze bedzie to do odrzucenia z powodu, ze Rangy ma zbyt dobre znajomosci, lecz rozmawialem z graczami i nie moze naduzywac skryptu mysle, ze w tej sprawie duzo wyjasnią ss'y :)

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com:[/b] http://imgur.com/Jh8...eiTAatW,V5rVGkd

• Back to top
    • 183

#2 Dixonek1661 06/03/2015 - 22:41

Dixonek
  • Zasłużony

*
POPULAR

Okej, powiadom oskarżonego. Ma 24h na wypowiedź. Osoby niepowiązane bezpośrednio ze skargą nie wypowiadają się. Wszelkie takie próby będą nagradzane warnpointami.

• Back to top
    • 31

#3 Rangy7980 06/03/2015 - 22:54

Rangy
  • Gracz

*
POPULAR

1. Tak, przedłużyłem mu przetrzymanie, przez co wyszło mu o ok. 4 godziny dłużej aresztu (wg. czasu spędzonego w grze przez jego postać).

2. Nie dostał 48 godzin, ponieważ byłby to męczący proces.

3. Twoja kartoteka liczy kilkanaście lub kilkadziesiąt wpisów karnych, stąd nieco dłuższe przetrzymanie.

4. Twoje wiadomości na PW do mnie wskazywały na to, że sam chciałeś zostać dłużej i lubisz siedzieć w więzieniu.

Jakieś jeszcze pytania?

Edited by Rangy, 06/03/2015 - 22:55.

• Back to top
    • 6

#4 Rangy7980 06/03/2015 - 23:46

Rangy
  • Gracz

Przepraszam że piszę, ale jest okazja. Takie pytanie, dlaczego sprawy OOC załatwiasz IC? Zapewne za kilka dni wsadzisz mnie za ten komentarz do więzienia. To nie jest pierwszy raz jak nadużywasz skryptu. Jeżeli skargorozpatrywacz ma pytania dotyczące jego nadużywania skryptu, zapraszam na PW.

To nie sprawa OOC, tylko sugestia do jego gry IC jeżeli chodzi o punkt 4.

• Back to top
    • -26

#5 Rangy7980 06/03/2015 - 23:51

Rangy
  • Gracz

Napisałeś to w ten sposób, że wygląda jakbyś chciał mu przedłużyć pobyt za to. I jak pisałem, nie jest to jedyny przypadek.

Proszę podać kolejne w tym temacie, jeżeli zacząłeś już w nim uczestniczyć. Rozwieję wątpliwości. Ewentualnie proszę złożyć kolejną skargę, ponieważ skargorozpatrywacz jasno się wyraził, że nikt inny ma się tutaj nie wypowiadać.

• Back to top
    • 0

#6 Rangy7980 06/03/2015 - 23:56

Rangy
  • Gracz

Co takiego zrobił ci tkaczu? W ogóle, każdy wie że nie dostaniesz nawet warn'a, więc do autora tematu, na marne pisałeś...

Sądziłem, że przedstawisz jakieś sensowne dowody na moją "zorganizowaną działalność przestępczą LSPD", a nie będziesz robić wywiad na temat Tkacza. Ta sprawa zakończyła się w innej skardze.

• Back to top
    • 0

#7 Rangy7980 07/03/2015 - 00:37

Rangy
  • Gracz

*
POPULAR

"zalozyl maske po czym zdjal mi przetrzymanie i nadal od nowa bez powodu bo nic nie zrobilem." Szczerze mówiąc mnie to też się przytrafiło- ale nie zrobił tego w masce tylko perfidnie. Chciałem przetrzymanie zniwelować poprzez kaucje, ale nie miałem w banku wiec powiedziałem że możemy do firmy podjechać a on ponownie mi 6h jak już godzine miałem zbitą wiedzial o tym i mówiłem mu.

Twoje przetrzymanie zostało nadane ponownie po tym, jak Ci je zdjąłem abyś użył bankomatu do wypłacenia swojej kaucji. Nie zrobiłeś tego, to nadałem Ci z powrotem. What's the problem?

• Back to top
    • 6

#8 Dixonek1661 07/03/2015 - 12:16

Dixonek
  • Zasłużony

*
POPULAR

Anthony Mitchell - Admin Jail 6h - Omijanie limitu skryptowego /przetrzymaj.

• Back to top
    • 131

#9 skb5264 07/03/2015 - 12:19

skb
  • Gracz

*
POPULAR

Przedłużam AJ do 48h żebyś zobaczył jaką krzywdę robisz graczom. Mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczy.

• Back to top
    • 256

0 user(s) are reading this topic