Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnAJ] Kenneth Shelley

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dayux173 16/01/2010 - 21:21

Dayux
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kenneth Shelley

Administrator/moduł nadający karę: System.

Powód kary: GunCheat

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Miałem egzaminy do LSPD. Wracałem biegnąc, wcisnąłem Q + E, z przyzwyczajenia, bo chciałem spojrzeć do tyłu. Wtedy pojawiłem się w Admin Jailu. Może to potwierdzić Jack Castle (Wartal). Z singla, GF'ów itd. pamiętam, że jak się weszło do radiolki, to dostawało się shotguna. To może być powodem mojego AJota, bo jeździłem radiowozem. Nie mam żadnych cheatów. Nigdy ich nie używałem i używać nie zamierzam.

SS'y:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Rev136 16/01/2010 - 21:27

Rev
  • Gracz
Jestem za UnAJ dla tego gracza, znam Wayn3'a od dłuższego i nie wierzę żeby miał cheaty lub robił BU, pomylił się naciskając Q+E a że jeździł radiolką to dostał automatycznie broń typu shotgun, a co za tym idzie "Beszt".
  • Do góry
    • 0

#3 ViceGuy197 16/01/2010 - 21:37

ViceGuy
  • Gracz
Jestem za UnAJ, to dobry gracz. Pracowałem z nim w salonie, nigdy nie użył by cheatów. To pewnie tylko bug.
  • Do góry
    • 0

#4 Garos46 16/01/2010 - 22:01

Garos
  • Gracz
Tak Wayn3 nigdy by nie używał czitów znam go bardzo długo. Jestem ZA unajot.
  • Do góry
    • 0

#5 Lagger 41 16/01/2010 - 22:24

Lagger
  • Gracz
Wayn3 jest jednym z lepszych graczy na serwerze. Osiągnął bardzo dużo swoją postacią oraz wyrobił pewien respekt u ludzi. Nie wierze, żeby używał jakichkolwiek cheat'ów, musiał być to jakiś bug. Jestem jak najbardziej za UNAJ'em dla niego. To by było bezsensu, całą swoją dobrą opinie by niszczył jakimś głupim cheat'em ? Eh, szkoda gadać, jestem za UNAJ'em...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych