Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnAJ] Axel_Armani

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Mesyv0 16/01/2010 - 20:27

Mesyv
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Axel_Armani

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: "Masowe wydzwanianie na /tel 911, ucieczka z dwoma kulkami w plecach"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Ad. "Masowe wydzwanianie na /tel 911" - Przyznam się szczerze i powiem, że żałuję za to, że wydzwaniałem do służb porządkowych. Robiłem to ponieważ nie miałem co robić i nie miałem pojęcia, że za taką akcje może być taka sroga kara. Chciałem również powiedzieć, że to powinna być raczej sprawa IC, gdyż w realnym świecie również występują takie sytuacje nawet kiedyś spotkała mnie taka sprawa w życiu osobistym.
Ad. "ucieczka z dwoma kulkami w plecach" - Faktycznie uciekałem, ale nie uciekłem daleko i gdy moja postać nie miała już sił, wpisałem komendę //padnij i leżałem obok jakieś domku.
Wydaje mi się, że kara 15 godzin to trochę za dużo. Na serwerze spędzam około godzinę - półtora dziennie i nie wyobrażam sobie, żebym przez dwa tygodnie zbijał Admin Jaila.
Serdecznie proszę o UnAJ.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 16/01/2010 - 21:58

Kobył
  • Gracz

Ad. "Masowe wydzwanianie na /tel 911" - Przyznam się szczerze i powiem, że żałuję za to, że wydzwaniałem do służb porządkowych. Robiłem to ponieważ nie miałem co robić i nie miałem pojęcia, że za taką akcje może być taka sroga kara. Chciałem również powiedzieć, że to powinna być raczej sprawa IC, gdyż w realnym świecie również występują takie sytuacje nawet kiedyś spotkała mnie taka sprawa w życiu osobistym.

Źle to interpretujesz. Zrozum, że jeśli wydzwaniasz do służb porządkowych to zaśmiecasz im chat, który przy niektórych akcjach jest bardzo ważny. Masz rację, zrobiłeś to IC, ale to też niesie za sobą jakieś skutki OOC.

Co do Twojego AD2

Kulki w plecach, za pewne padłeś, bo wiedziałeś, że Cię tam nie znajdą.

Co do kary - jestem za skróceniem jej do 400 minut.
  • Back to top
    • 0

skb5267 17/01/2010 - 12:34

skb
  • Gracz
Adminjail zmniejszony do 650minut.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic