Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unblock prowadzenia] Malcolm Phillips

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 stree91 16/01/2010 - 19:52

stree
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Malcolm Phillips

Administrator/moduł nadający karę:Yoman

Powód kary:Jazda non rp

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Dziś zostałem ukarany przez yomana, za jazdę non rp której tak naprawę nie było, czy byłą non rp? raczej nie cały czas trzymałem się jezdni nie kosiłem żadnych słupów, kupiłem właśnie sentinela i chciałem spojrzeć jak się go prowadzi podczas większej prędkość jak wchodzi w zakręty. Jazda na czerwonym i drift to raczej sprawa policji a nie administracji, po fuzji jak widać jest pełno patroli na mieście i jak mnie złapią poniosę za to konsekwencje. Gram postać jaką gram to, że czasami lubię sobie szybko pojeździć to nie jest powód do nadawania blocka a co do jazdy to często jade spokojnie i przestrzegam przepisów ale tak mnie poniosło. Codziennie widzę ludzi koszących słupy i skaczących z górek to nimi powinna zająć się administracja. To co zrobiłem było tylko i wyłącznie sprawa ic nie ooc:)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#2 KolczyQ54 16/01/2010 - 19:57

KolczyQ
  • Gracz
Jestem na nie, masz MK i powinieneś za to zapłacić. Ja jestem za daniem mu bana na 2 konta globalne.
  • Do góry
    • 0

#3 stree91 16/01/2010 - 20:34

stree
  • Gracz
A ty ciągle z tym mk które już wyjaśniłem z administracją bardzo dawno temu... jak grałem na prp...
  • Do góry
    • 0

#4 Arcon2526 16/01/2010 - 21:42

Arcon
  • Gracz
On i koszenie słupów? On jest w Top5 najlepszych driver'ów PD. :huh:
  • Do góry
    • 0

#5 YoMen 215 17/01/2010 - 14:00

YoMen
  • Zbanowani

83.27.*.* Ostatnio używał tego IP: Glodzik
83.27.*.* Ostatnio używał tego IP: Grims
83.27.*.* Ostatnio używał tego IP: stree

Hitoshi Shimura - Pan który wczoraj wskoczył pod bolid i to tak perfidnie.

Blokada YoMen Hitoshi Shimura Przejechany przez bolid. 16/01/2010, 20:25

Czekam na wyjaśnienia.
  • Do góry
    • 0

#6 stree91 17/01/2010 - 16:22

stree
  • Gracz
Proszę bardzo wyjaśnienia już składałem miśkowi około 2-3 miesiące temu kiedy to zrobiono fuzje hrp z prp. Konto stree na którym miałem postać hitoshi shiumra nie miało możliwości, tworzenia postaci bo unbanie już w san fierro pisałem do administacji o możliwość odblokowania tej funkcji. Po wielu próbach, pisania na skype nie dostałem żadnej odpowiedzi. Potem w życie wprowadzono prp gdzie stworzyłem nową postać tylko i wyłącznie aby grać w las venturas. Była to postać Jackson colka przez dobry czas funkcjonowania na prp przyszedł czas aby stworzyć projekt w los santos. Wtedy to dostałem od miśka bana za multikonto, odwołałem się na forum wyjaśniłem wszystko i zostało zdjęte. Od tego czasu, grałem tylko i wyłącznie na postaciach w profilu Glodzik. Wczoraj wbiłem sobie na hitoshiego, od dawna dostałem odpowiedzi od graczy na /w abym już zablokował tą postać bo gorzej zlamić jej niemożna. A co to konta grims jest ono mojego brata, potwierdzi to osoby takie jak douglaz, wisnia,cougar, leito i inni z którymi gra.

Reasumując mam 2 konta, stree i glodzik nie miałem możliwości tworzenia postaci na stree a kiedy prp wkroczyło na serwer postanowiłem wrócić z nową postacią.
Tyle na ten temat.

P.S Kolczyq już od dawna ci o tym mówiłem ale niestety twoja zawiść mnie przeraża, dzięki mnie wydalono ci z policji i chyba to jest powodem ciskania mi na forum pozdro.
  • Do góry
    • 0

#7 KolczyQ54 17/01/2010 - 16:36

KolczyQ
  • Gracz
A czy po 4-5 CK RP jest dochodzenie znów do PD? Dostałeś CK i znów inva do PD masz, dostałeś drugiego i to samo... Ja jestem za banem i tyle
  • Do góry
    • 0

#8 Bejrut52 17/01/2010 - 17:00

Bejrut
  • Świeżak

On i koszenie słupów? On jest w Top5 najlepszych driver'ów PD. :huh:

Już nie, bo nie jest w PD.
  • Do góry
    • 0

#9 Lisu17 18/01/2010 - 08:40

Lisu
  • Gracz
Jestem za zostawieniem blokady z powodu iż sam pisałem ten raport na który Yomen zareagował. Jeździłeś w sposób wyjątkowy non rp , to wypieraniem się że od tego jest policja to jest śmieszne ... Bardzo mi umilałeś grę kiedy ja stałem na światłach ty jeździłeś pod prąd oraz łamałeś każdy możliwy przepis. Takich trzeba niestety tępić , ale co z tego że jeden ma blokadę , skoro takich jak on to na pewno będzie z połowę serwera.... Co innego przejeżdżać na czerwonym po upewnieniu się że droga jest pusta a co innego jechać bez opamiętania , blokada powinna zostać , może cie czegoś nauczy.
  • Do góry
    • 0

#10 YoMen 215 18/01/2010 - 11:10

YoMen
  • Zbanowani
Dołączona grafika

Blokada prowadzenia pojazdów zostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych