Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Matias Miner

• Please log in to reply
36 replies to this topic

maleja 9 16/01/2010 - 14:32

maleja
  • Gracz
Bana jeszcze nie dostałem chyba, ale....

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Matias Miner

Administrator/moduł nadający karę: Według skargi to NumLock

Powód kary: Sam już nie wiem. http://h-rp.pl/thread-24255.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Co tu wiele wyjaśniać.
Przede wszystkim kara niesłuszna. Czemu ? Nawet nie wiem za co ją dostałem. Wyzwiska OOC ? Czy skype/g to serwer czy też forum? Nie. To dlaczego mam dostać za takie cos bana ?

Drugi powód bana może być taki, że Lipton myślał, że jak NumLock nie da bana to straci posadę, moze dlatego wystraszony NumLock (nie dziwie się) dał karę.

Następna sprawa... Lipton tłumacząc sie zaczał się gubić, co widać tutaj (a może nie umiał juz skłamać):
http://img709.imageshack.us/img709/2958/skarga6.png

Wyzwiska OOC ? Proszę:
http://img211.imageshack.us/i/skarga2.jpg/
http://img211.imageshack.us/i/skarga5.jpg/
http://img509.imageshack.us/i/samp021gb.png/
http://img297.imageshack.us/i/samp020q.png/
Czy to nie nasz bohater skargi ?

Hmm.. a o osobach wypowiadajacych sie w temacie skargi nie wspomnę... "Lipton ma dobre RP. Skarga słuszna" Co ma jego RP do skargi ?

Gracz, który posiadał MULTIKONTA (i może nawet przelewał kasę - Lipton) nie dostał bana, a ja za rozmowy skype (albo za coś tam już sam nei wiem) mam dostać ? Zastanówcie sie dobrze.

A może dostałem bana z grę ooc ?
1. Chciałem załatwić ic, to Sonny miał "crashe", ale wkońcu uciekł dając /q albo /qs, po czym nie pojawił się. Więc wziąłem sprawę jako ooc.
2. Czy Sonny wyrzucił mnie IC ? Otórz nie. Nawet mnie nie wyrzucił OOC, bo wyrzucił mnie nowy właściciel (kłamstwo OOC)

To by było ode mnie na tyle. Już mi ręce opadają. Brak mi słów.

PS. Jeśli dostanę tego bana.

Jest mi naprawdę bardzo przykro. Po tylu godzinach spędzonych na h-rp, po tylu przygodach związanych z serwerem. Dostaję bana za takie coś...
Zastanówcie się dobrze jak nadajecie karę. Dziękuję wszystkim za grę.

Proszę aby wypowiedzieli się wszyscy (przede wszystkim administratorzy) co o tym myślą.
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 16/01/2010 - 14:40

Lipton189
  • Gracz
Dostałeś bana kilka godzin temu i już UnBan?

Multikonta? Dziwne czemu ostatnie logowanie było 20 grudnia :/

Co do zdjęć....Cwaniak jesteś bo nie ma tu pełnej rozmowy.

Jak najbardziej na NIE
  • Back to top
    • 0

maleja 9 16/01/2010 - 14:43

maleja
  • Gracz
Ciebie proszę o nie wypowiadanie się na ten temat. Bo to już jest żałosne.

NIE ODPOWIADAJ!
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 16/01/2010 - 14:48

Lipton189
  • Gracz
Czemu zabraniasz mi tu odpowiadać? Czyżbyś się czegoś bał? Nie widzę aby ktoś się za tobą wstawiał...
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 16/01/2010 - 14:59

JointMaster
  • Gracz
Lipton skończ już te twoje gorzkie żale jak ci tak źle to idź mamusi w cycusie się wypłać bo czepiasz się wszystkiego.
A może powiesz nam dlaczego taki jesteś bo co sprzedałeś 2 razy Pizza Express i jak Matias chce swoją połowę to ty że mu nie dasz.
Naprawdę masz ten łeb do interesów. Szczerze robisz się żałosny.
Jestem za Unbanem.
  • Back to top
    • 0

Alice. 63 16/01/2010 - 15:10

Alice.
  • Świeżak
Widziałem twoją ,,sproszczoną" grę RolePlay i nie chce mi się na nią dłużej patrzeć, jestem za pozostawieniem Bana. Płakałeś w skardze na Liptona, że sprzedał biznes i Ci nic nie dał >.<
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 16/01/2010 - 16:00

Lipton189
  • Gracz

Lipton skończ już te twoje gorzkie żale jak ci tak źle to idź mamusi w cycusie się wypłać bo czepiasz się wszystkiego.
A może powiesz nam dlaczego taki jesteś bo co sprzedałeś 2 razy Pizza Express i jak Matias chce swoją połowę to ty że mu nie dasz.
Naprawdę masz ten łeb do interesów. Szczerze robisz się żałosny.
Jestem za Unbanem.

Kolejny sampo-maniak :huh: Jak nie masz nic do powiedzenia to wyjdź i zamknij drzwi. //pa

Czemu mu nie daję? Ponieważ 3 szefa uznał za psa i jego nie należy wliczać do wyliczenia kasy. Chce to ma.

A ten temat to skarga czy prośba o UnBan bo już sam nie wiem? -.^
  • Back to top
    • 0

Logan0 16/01/2010 - 16:17

Logan
  • Świeżak
według mnie ban słuszny, niech sobie odpocznie trochę bo zbytnio się przejął tą aferą IC, rozpętał taką dramę przez parę v$ co jest nie normalne.

PS-UP: Im więcej postów tego typu napiszesz tym bardziej się pogrążysz, załatwiłeś mu banana, więc sprawa załatwiona, nie wiem po ch*j się tu jeszcze udzielasz swoimi "mądrościami".
  • Back to top
    • 0

maleja 9 16/01/2010 - 16:58

maleja
  • Gracz
Sory.. ale sprawa nie była IC. Koniec ode mnie.
  • Back to top
    • 0

Jason_McParker0 16/01/2010 - 17:02

Jason_McParker
  • Świeżak
Lipton nie wypowiadaj się w już więcej bo nie wiesz o czym piszesz i robisz sobie wrogów. Dziwi mnie tylko fakt, że wcześniej w skardze na Liptona NumLock nałożył bana i nadal go nie ma...
  • Back to top
    • 0

BoxerLBN176 16/01/2010 - 18:36

BoxerLBN
  • Gracz
Ban jest słuszny mam tylko tyle do powiedzenia. Nie życzył bym sobie aby ktoś mnie wyzywał OCC.
  • Back to top
    • 0

maleja 9 16/01/2010 - 18:39

maleja
  • Gracz
Wy już wszystko kojarzycie z grą. Dla Was wszystko jest ooc już... On też mnie wyzywal OOC, więc nie widzę problemu...

EDIT2:

Wyzwiska OOC ? Proszę:
http://img211.imageshack.us/i/skarga2.jpg/
http://img211.imageshack.us/i/skarga5.jpg/
http://img509.imageshack.us/i/samp021gb.png/
http://img297.imageshack.us/i/samp020q.png/
Czy to nie nasz bohater skargi ?

EDIT: Za co właściwie ten ban ? ;/
  • Back to top
    • 0

Radamsky 375 16/01/2010 - 18:39

Radamsky
  • Gracz
Ja jestem na NIE, widziałem jak grasz...
  • Back to top
    • 0

Gugel1 16/01/2010 - 19:07

Gugel
  • Świeżak
Zwyzywaliście się na wzajem, nie wiem który pierwszy zaczął, ale trzeba było być mądrzejszym, wg. mnie powinniście obaj ponieść kare za wyzwiska. A jak wyrzucił cię ooc to można było grzeczniej to wyjaśnić, a że ci nie dał kasy to już sprawa IC. Z maleja grałem długo i zastrzeżeń do jego gry nie mam, o liptonie się nie wypowiadam bo nie widziałem jego gry. A wyzwiska na Skype/gg to też jakby czat ooc czyż nie? W każdym razie jest związany z grą... Przykro mi malejo, ale ban słuszny, lecz Lipton też powinien cokolwiek dostać.
  • Back to top
    • 0

maleja 9 16/01/2010 - 20:43

maleja
  • Gracz
Tak Lipton się mści za http://h-rp.pl/thread-24107.html :huh: Według której powinien dostać bana ;| Szkoda mi czasu spędzonego na tym serwerze... Za jakieś głupoty przymusowo kończę "karierę".

A gdzie admini ? Proszę o wypowiedzi.

EDIT: Co ty sie tak cały czas bronisz tym: Było wchodzone 20 grudnia. No i co z tego? Multikonto jest i przelew być może był, bardzo proszę szybkiego o sprawdzenie logow z dnia logowania sie na forum Lipton189

EDIT2: Odp. admina na pytanie mojego kolegi:

To wyzywanie na skype, nie na forum czy tam serwerze.

• Back to top
    • 0

Lipton18918 16/01/2010 - 21:16

Lipton189
  • Gracz
^

Próbujesz się wybronić, ale jakoś to ci nie idzie gdyż na serwerze nie jesteś lubiany :huh: I nie dziwie się...Kto by chciał rozmawiać z takim płaczkiem. Tak płaczkiem bo ciągle ryczysz, że kare dostaniesz.

Multikonto...To że miałem inne konto to oznacza, że przelałem kasę? Prośba o danie hasła do tamtego konta wysłana ;)

Aha i tak na marginesie...Czy mi się zdaje czy ty mną gardzisz? Też mogę być taki brutalny i porozsyłać wszystkim "twoje zdjęcia z NK lizuska..." ale mam ten swój grosz szacunku i się wstrzymam.

Koniec wypowiedzi w tym temacie. Cya
  • Back to top
    • 0

maleja 9 16/01/2010 - 21:21

maleja
  • Gracz
Po 1. Mam normalne zdjecia.

Po drugie Ty nie masz. Chyba, ze to uwarzasz za zdjęcie:
http://photos.nasza-klasa.pl/18792716/3/main/2ed8cfe219.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/18792716/1/main/a4c859c906.jpeg

Po trzecie: Prosze adminów o sprawdzenie logów

Po czwarte: proszę Liptona o nie wypowiadanie się...

PS. Chodź cwaniaczku, net-napinatorze w RL pogadać... to Ci pokażę "Lizuska" :huh: (rozumiem, ze mówisz o fotach aktualnych ? No chyba nie o tych z przedszkola... )

EDIT: Prosiłbym aby ludzie z VIP też nie zabierali głosu... bo Lipton przesiaduje z nimi 24/7 na skype ;) Wszyscy co wypowiadali się, ze Sonny ma pro RP to są z VIP :P Nieźle.. ;]

I nie wypowiadajcie się na temat RP Sonnego, bo to nie temat od tego..
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 16/01/2010 - 21:50

Lipton189
  • Gracz
^

Zmartwię cię gdyż nikomu nie mówiłem ani o skardze ani o tym temacie...Kogo tu widzisz z VIP? To że się zamną wstawiają nie znaczy, że ich znam, ale dziękuje im. Widzisz jak oceniają twoje RP więc UnBan się nie należy.

I przestań już kozaczyć z takimi tekstami bo ja też sobie mogę "Maleja przypomina geja" Jakoś mi to otuchy nie dało a jest to wrzuta na ciebie. I co? Pdjarałem się z tego powodu? Nie...Więc po co ta ciągła kłótnia?

@Edit

tekst nie ma celów obrażających - jest to tylko przykład.

@Edit2

Czemu w ten temat wprowadzasz mnie i uważasz, że mam multikonto? Jeżeli tak uważasz to czemu nie napiszesz skargi? Gubisz się już :huh:
  • Back to top
    • 0

Yoker1 16/01/2010 - 22:03

Yoker
  • Gracz
Maleja uspokój się bo przesadzasz...Ban słuszny przecież on nawet teraz nie umie się opanować. Przykładem jest powyższy jego post gdzie już grozi, że spotka Liptona w real. Przecież to obłęd...
  • Back to top
    • 0

maleja 9 16/01/2010 - 22:52

maleja
  • Gracz
Kochany Liptonku.. Skargę napisałem.. gubisz się człowieku. Miałeś mieć bana za to, a ty nadal grasz dziwne.
Czyli, ze on mnie moze wyzywać, a ja go nie ? Okej niech będzie... Nie będę się przejmował jakąś głupią grą.. :huh: Szczególnie takimi cFaniaczkami ;)

Ja nie wiem za co ten ban (nadal). A ty Yoker chyba nie wiesz, ze te bluzgi były na skype i do tego Lipton tez mnie obrażał.

"maleja przypomina Geja" ? Czy to nie jest chore ? Ja tutaj mogę wstawić swoją fote .. Ktoś zainteresowany ?

Ktoś mnie wyzywa IC - dostaje IC. Ktoś wjeżdża ooc - jest u mnie przegrany (jeśli go znam z reala wiadomo..)
  • Back to top
    • 0

K00sack 0 16/01/2010 - 23:00

K00sack
  • Zbanowani
Ban nie sluszny :f no dobra, lipton oszukal go z tym bizem, wiec jak kazdy sie wkurzyl :f Jednak troche kasy w biznes wlozyl...Darujcie mu to. Poza tym skype nie powinno sie wliczać do "chatu" OOC, skype to prywatny komunikator i nie powinien mieć nic wspólnego z grą IC jak i OOC.
Proponuje unban i ostatnią szanse.
  • Back to top
    • 0

maxior0 17/01/2010 - 02:09

maxior
  • Świeżak
Jestem na tak ponieważ,maleja jest bardzo dobrym graczem. 
Lipton oszukał Maleje.
  • Back to top
    • 0

ViVi309 17/01/2010 - 02:57

ViVi
  • Gracz

Jestem na tak ponieważ,maleja jest bardzo dobrym graczem. 
Lipton oszukał Maleje.

kolego i nietylko maleje.
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 17/01/2010 - 08:53

Lipton189
  • Gracz

Ban nie sluszny :f no dobra, lipton oszukal go z tym bizem, wiec jak kazdy sie wkurzyl :f Jednak troche kasy w biznes wlozyl...Darujcie mu to. Poza tym skype nie powinno sie wliczać do "chatu" OOC, skype to prywatny komunikator i nie powinien mieć nic wspólnego z grą IC jak i OOC.
Proponuje unban i ostatnią szanse.

Oszukanie było IC więc gdzie problem? Czytajcie ze zrozumieniem, albo skończcie chociaż podstawówkę i potem się wypowiadajcie ;x

No dobra wkurzył się?! On dostał padaczki przed komputerem! Pewnie ryczał przed monitorem, a rodzice trzymali go, żeby ich krzesłem nie pozabijał. Widziałeś jak on szalał na tym skype?

@up

Maleja jest dobrym graczem, a ja go oszukałem. Hahaha! Spadłem z krzesła.
Dobrym? Nigdy tego nie zauważyłem. Skoro jesteś taki jego fan to wyjaśnij może dlaczego?

Dobrze, że oszukałem bo do tego dążę aby moją postać była nieuczciwa w późniejszym czasie czarnym charakterem.

Jakieś pytania?
  • Back to top
    • 0

maleja 9 17/01/2010 - 11:03

maleja
  • Gracz

No dobra wkurzył się?! On dostał padaczki przed komputerem! Pewnie ryczał przed monitorem, a rodzice trzymali go, żeby ich krzesłem nie pozabijał. Widziałeś jak on szalał na tym skype?

Skończ obrażać, bo o ile pamiętam to ty mnie oskarżasz o obrażanie. Proszę nie pogrążaj się.
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 17/01/2010 - 11:06

JointMaster
  • Gracz
HAHAHAHAHAHA Lipton czy ty coś masz z głową on normalnie mówił że chce swoją działkę za pizzerie a ty co??
Dla mnie to jesteś złodziej i tyle. I tak jak wcześniej pisałem skończ te gorzkie żale i idz się na DM wyżyj.
  • Back to top
    • 0

Jason_McParker0 17/01/2010 - 12:29

Jason_McParker
  • Świeżak
Lipton po prostu jesteś pazerny na kasę... Nie ważne co o kim mówił nie miałeś prawa go zwolnić to tak jak ja bym Ciebie zwolnił i nic bym Ci o tym nie mówił...
I wiesz co nie chce nawet myśleć co by się działo gdyby do tego doszło.
Na pewno byłoby nękanie nas na skype, płacz, groźby OOC co ty byś nam nie zrobił IC, było by latanie po adminach tak jak to mówiłeś zawsze mi na skype "Chłopie teraz to mnie wszyscy znają[...] Gadam sobie z adminami normalnie więc jak coś to mam wtyki..." A już nie wspomnę o tej wiadomości, którą mi wysłałeś...

Moge się ciebie spytać po co wpierdzielasz się w tą sprawę? On uznał cię za niepotrzebnego śmiecia a ty go bronisz. Co ty odpierdzielasz?

Nie bronie go tylko wiem po czyjej stronie jest racja bo bezpośrednio ten konflikt mnie też dotyczy...
  • Back to top
    • 0

maleja 9 17/01/2010 - 12:43

maleja
  • Gracz

Moge się ciebie spytać po co wpierdzielasz się w tą sprawę? On uznał cię za niepotrzebnego śmiecia a ty go bronisz. Co ty odpierdzielasz?

Sory, ale nie uznałem go za takiego Lipton. Po prostu myślałem, że nie będzie już grać. Tyle w tej sprawie.
  • Back to top
    • 0

Pepsi0 17/01/2010 - 16:11

Pepsi
  • Świeżak
Piszę za Liptona gdyż do jutra ma 100% na forum :

Enarek

Nie czuj się swobodnie :huh: Sprzedałem tobie moją część działalności ( Moje 100% ) Lecz było także 100% Maleji którego ty wyrzuciłeś z panelu bez rozmyślenia i bez akcji RP. Zwykł czysty Panel. Otrzymałeś moją część działalności, ale pozostaje maleja i Jason których to TY wyrzuciłeś a nie JA. Jak widać namieszałeś tu chłopie i to bardzo.

Na rozmowie skype wyjaśniając ci to tylko parsknąłeś śmiechem nie mając co powiedzieć i rozłączyłeś się.

Pozdrawiam.

@Edit

Gdy poprosiłem cię na dyskotece maleja aby ci oddać część kasy pytając cię czy możesz na chwilę ze mną pójść odpowiedziałeś, że ci się nie chce. Więc gdzie z pyskiem do mnie?
  • Back to top
    • 0

Jason_McParker0 17/01/2010 - 22:27

Jason_McParker
  • Świeżak
@UP

To zamiast gadać "czy możesz na chwilę ze mną pójść" Ja bym to odebrał, jako coś w stylu "chodź ze mną do kibla potrzymasz mi bo nie trafie"trzeba było wcześniej się umówić na spotkanie bo jak wiadomo na imprezie się ma gdzies sprawy biznesowe a po za tym na dyskotekach nie załatwia się takich spraw... wiesz kto normalny nosi 7000$ w kieszeni na dyskotece. A z tego co wiem to gdy ja Ciebie prosiłem o pieniądze to mówiłeś coś w stylu "No można tak powiedzieć... Bo on mi spłaca to w ratach" A wtedy to kase miałeś?
  • Back to top
    • 0

maleja 9 17/01/2010 - 22:44

maleja
  • Gracz

@Edit

Gdy poprosiłem cię na dyskotece maleja aby ci oddać część kasy pytając cię czy możesz na chwilę ze mną pójść odpowiedziałeś, że ci się nie chce. Więc gdzie z pyskiem do mnie?

No.. Jak już bana miałeś dostać :) Ale jak podszedłem to Ci sie odechciało ;|
  • Back to top
    • 0

Pepsi0 18/01/2010 - 07:09

Pepsi
  • Świeżak
^

Bo gdy powiedziałem o kasie to żeś się łapczywy zrobił i tylko przepraszam....A co ja głupi jestem? Za taką zniewagę mogę dać maksymalnie 4000$ i nie za pizzerie tylko za zwolnienie.
  • Back to top
    • 0

Jason_McParker0 18/01/2010 - 11:57

Jason_McParker
  • Świeżak
Ahahahahha po prostu przyznaj się, że nie masz kasy a nie dajesz takie żałosne uzasadnienia... Wydajesz nie swoją kasę nieładnie....
  • Back to top
    • 0

Pepsi0 18/01/2010 - 14:13

Pepsi
  • Świeżak
^

Kasę mam zawszę, a że jedynie ja myślałem o tej zasranej pizzeri to sprzedałem swoje i poszedłem. Nowy szef mógł robić z wami co chciał i zrobił i to bardzo dobrze
  • Back to top
    • 0

Jason_McParker0 18/01/2010 - 14:20

Jason_McParker
  • Świeżak
No nie za bardzo mógł skoro tak jak sam mówiłeś miał takie same udziały jak my więc dzieje się tak jak mówiłem zaczyna brakować Ci pomysłów
  • Back to top
    • 0

Pepsi0 18/01/2010 - 14:35

Pepsi
  • Świeżak
^

Może jednak tobie brakuje pytań skoro nie dodajesz nic od siebie? Pomysłów brakuje temu kto ma coś na sumieniu :)

@Edit

Mimo iż nie chcę prowadzić dalej tej sprzeczki jestem chętny oddać każdemu kasę. Jeden problem : Mam Bana.
  • Back to top
    • 0

skb5267 18/01/2010 - 15:29

skb
  • Gracz
Nie masz bana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic