Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UnBlock]Damien Castle

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajoj960 27/06/2009 - 18:26

kajoj96
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Damien Castle
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nieznajomy 1CDF
Powód uznany przez administratora: Prośba o unbw na /a.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Miałem 3 minutowe BW. Dzwonię po taxi i jade do domu. Wsiadam, niechcący wjechałem w ścianę z prędkościa 1km/h i mam BW. Napisałem na /a. Teleportował się do mnie administrator Nieznajomy 1CDF. Napisałem mu, że mi BW nie schodzi. Admin napisał, że kłamie i jeśli po 3 minutach zejdzie to block na konto. Napisałem głupote którą zamazałem na screenie i dostałem za to bana na postać. To dla mnie bardzo ważna postać. Nie będę już pisał na /a, że mi BW nie schodzi. Będę czekał aż zejdzie. Jeżeli to będzie trwało dłużej niż 30 minut to dopiero wtedy na forum napiszę, a nie będę spamował administratorom. Proszę o pozytywne rozpatrzenie. To dla mnie naprawdę ważna postać i nie chodzi mi o staty. Nie jestem statsiarzem. Nie obchodzi mnie 52h przegrane. Po prostu polubiłem tą postać, dobrze jej się wiedzie w świecie H-RP i nie chciałbym tego skończyć. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją aplikację o odblokowanie postaci. po prostu się z nią związałem i nie chciałbym tego tak zakończyć.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 John0075 0 27/06/2009 - 18:50

John0075
  • Zbanowani
Damien Castle - 24 letni chłopak. Mieszkał w Paradiso. Zginął w wypadku samochodowym
+
niechcący wjechałem w ścianę z prędkościa 1km/h

hahaha
Jestem za UnBlockiem/UnBanem To dobry gracz
  • Do góry
    • 0

#3 * B M61462 27/06/2009 - 19:19

B M
  • Zarząd
Pha, jeszcze łgasz na forum? Nie, za oszukiwanie administracji nie będzie zdjęcia blokady.
  • Do góry
    • 0

#4 kajoj960 27/06/2009 - 20:20

kajoj96
  • Świeżak
dałem sprostowanie...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych