Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unAJ] Max Mercer

• Please log in to reply
7 replies to this topic

imaniak1597 15/01/2010 - 06:49

imaniak1
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Max Mercer

Administrator/moduł nadający karę: System (anty AirBreak)

Powód kary: AirBreak

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zacznijmy od początku. Ranem chciałem doprowadzić auto do porządku. Jako że było całkowicie zniszczone, a mechanik nie posiadał możliwości holowania - zaczęliśmy pchać wóz. W pewnym momencie (po silnym napieraniu na tylni zderzak) moja postać odskoczyła do przodu. Po chwili pojawił się komunikat o Admin Jailu. Nie używam wspomagaczy typu S0beit, ponieważ nie sprawia mi to jakiejkolwiek frajdy. Nawet gdybym chciał, nie możliwym jest abym w ogóle mógł z niego korzystać. Dlaczego? Z prostej przyczyny, cheat gryzie się z ENB series (który to z kolei bardzo sobie cenię przy robieniu screenów, i filmików)

Posted Image
  • Back to top
    • 0

xcoom0 15/01/2010 - 12:17

xcoom
  • Gracz
Ten system czasami nawala. Miałem podobny problem. Jestem za UnAj. Jestem pewien że ten użytkownik nie cheat. Powodzenia.
  • Back to top
    • 0

Vince_Floyd0 15/01/2010 - 13:07

Vince_Floyd
  • Świeżak
Huh. Co mogę powiedzieć?

Jestem pewien, że on nie używa wspomagaczy. UnAJ się należy, jak najbardziej.
  • Back to top
    • 0

TiteX 0 15/01/2010 - 13:49

TiteX
  • Zbanowani
Sprawa oczywista.

Nasz Antycheat jest po prostu, mocno wyczulony, dlatego czasami da niesłusznego AJ/Bana, lecz to jest lepsze rozwiązanie, gdyby miał ew. przemknąć jakiś cheat :huh:

UnAJ ofc ;)
  • Back to top
    • 0

B M62154 15/01/2010 - 16:17

B M
  • Zarząd
A ja poproszę o pokazanie dolnej części tego drugiego zrzutu ekranu :huh:
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/01/2010 - 16:26

3ciW
  • Świeżak
A mi się wydaje, że miałeś wspomagacze. Ucięty ekran w drugim skrinie i zasłonięta prawa strona pierwszego skrina.
  • Back to top
    • 0

Vince_Floyd0 15/01/2010 - 16:39

Vince_Floyd
  • Świeżak
Ojjj... przestańcie.
Wydaje mi się, że zrobił to by było estetyczniej. Kurde, jest on współliderem Undershiftu, więc po co mu Airbreak?
  • Back to top
    • 0

imaniak1597 16/01/2010 - 01:00

imaniak1
  • Gracz

A mi się wydaje, że miałeś wspomagacze. Ucięty ekran w drugim skrinie i zasłonięta prawa strona pierwszego skrina.

Cóż za brak zaufania - fakt mogło się tak wydawać (nie zwróciłem na to uwagi - chciałem szybko uploadować obydwa screeny, toteż wyciąłem to co było moim zdaniem najistotniejsze). Tu macie cały screen:
Posted Image

Posted Image
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic