Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Ivan Gordillo

• Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Delavor21 14/01/2010 - 22:06

Delavor
  • Gracz
Imię i nazwisko postaci: Ivan Gordillo
Administrator/moduł nadający karę: Brak

Trochę inaczej niż według wzoru, otóż jest to świetny gracz, który świetnie swoją postać kreował. Nie wyobrażam sobie gry bez niego, większość pewnie tak samo myśli jak Ja. Zrobił sobie /akceptujsmierc ponieważ sytuacja go do tego zmusiła jednak według mnie powinien powrócić, nie ma co się rozpisywać.

Zabił go Patryk (Miley Anderson) postacią, która ma zaledwie 6h, skandal!
Czyżby Revenge Kill? http://h-rp.pl/user-2358.html
  • Do góry
    • 0

#2 kubus96 51 14/01/2010 - 22:07

kubus96
  • Świeżak
Ivan ma block'a? ;< Jeszcze wczoraj z nim rozmawialem. Watpie czy Administracja sie zgodzi. Na kazdy przypadek mowila kategorycznie "NIE!". Ale jakby co, jestem za.
  • Do góry
    • 0

#3 mkr3512 14/01/2010 - 22:10

mkr
  • Gracz
Popieram, proszę również o UnBlock. Co to ma być? RK na 6-godzinnej postaci?
Proszę was, to jest beznadziejnie śmieszne.

edit://
Dodam, że dla Patryka powinna być w tym wypadku kara za MG oraz RK.
  • Do góry
    • 0

#4 Gapis 533 14/01/2010 - 22:13

Gapis
  • Gracz
Oczywiście popieram unblock, Ivan to dobry gracz, myślę że sytuacja podchodzi pod rk i należy się również kara dla gracza który się tego dopuścił.
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad.121 14/01/2010 - 22:13

Konrad.
  • Gracz
Ivan musi wrócić! 6h i go zabił?! Powinien być AJ'ot!
Ivan to jest świetny gracz, musi wrócić.
  • Do góry
    • 0

#6 BLoTHaN5 14/01/2010 - 22:13

BLoTHaN
  • Świeżak
oł...Nie wiem jak można sobie dać CK jak BW zrobiła osoba z 6h ;d

Patryczek bawi sie w RK ;o

UnBlocka Ivanowi ! ;p

@Down: Ale żeś dojebał ;o Gościu, który zrobił RK, MG i wleciał do AJ zrobił mu CK i on nie ma dostać unBlocka?;x
  • Do góry
    • 0

#7 Source*0 14/01/2010 - 22:16

Source*
  • Gracz
Już nabił nową postacią 11 godzin więc widać że już się ustatkował :huh:
  • Do góry
    • 0

#8 Strzaskany3324 14/01/2010 - 22:17

Strzaskany
  • Gracz
Nie ma to jak napadać nową postacią(do 10h) na członka SWAT, Policjanta, szefa ochrony... cetera, cetera...
"Patryk" powinien wyjaśnić tą sprawę, dlaczego i jak :huh:
(to że miał mafię jedną postacią nie znaczy że po zablokowaniu zaraz przejdzie na drugą i nadal będzie. Trochę nie fear.)
Oczywiście za UnCK. Ale czy chce wrócić, musi podjąć decyzję RDK ;)
  • Do góry
    • 0

#9 TwojaTata0 14/01/2010 - 22:18

TwojaTata
  • Świeżak
Bez Ivana cały Lock and Load pierdolnie! Ivan, Wracaj! Lovvciam :*
  • Do góry
    • 0

#10 Bejrut52 14/01/2010 - 22:18

Bejrut
  • Świeżak
Nie rozumiem tego. Zabójstwo z postaci z 6h na koncie powinno nie wchodzić w grę. Wnoszę o unBlocka, RdK na niego zasługuje, świetny gracz.
  • Do góry
    • 0

#11 Bobicz 2435 14/01/2010 - 22:20

Bobicz
  • Gracz
Patryk tłumaczy się tym, że cała 'organizacja' od samego początku chciała go zlikwidować.
  • Do góry
    • 0

#12 Kaiser1712 14/01/2010 - 22:21

Kaiser
  • Gracz
No lepiej by wrócił! Nie chcemy bez Ciebie! :huh:
  • Do góry
    • 0

#13 Bust4105 14/01/2010 - 22:21

Bust4
  • Gracz
To Patryk doje... oddawać mi tu Wanie! Jestem za! A Patryk... ehh... nie spodziewałem się, RK i MG z jego strony
  • Do góry
    • 0

#14 3ciW85 14/01/2010 - 22:23

3ciW
  • Świeżak
Dostał CK w zemście, zawiodłem się na Patryku. Według mnie, to było czyste RK i MG. Nie wyobrażam sobie gry bez cyca, to nie będzie to samo, kreował tą postać wiele lat a stracił ją w tak głupiej sytuacji.

Sam napisałeś na /me że mózg się wylewa czy jak tam napisałeś, więc nie rozumiem Ciebie.

Co miał zrobić innego? Chciał to rozegrać mimo, że złamaliście regulamin.
  • Do góry
    • 0

#15 Maciek.341 14/01/2010 - 22:29

Maciek.
  • Gracz
Jestem za unblockiem Ivan'a kreował świetnie swoją postać, a tutaj RK, a on jako świetny gracz dał /akceptujsmierc, należy mu się unblock...
  • Do góry
    • 0

#16 .LeiTo.7 14/01/2010 - 22:33

.LeiTo.
  • Świeżak
Sam napisałeś na /me że mózg się wylewa czy jak tam napisałeś, więc nie rozumiem Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#17 Maciek.341 14/01/2010 - 22:34

Maciek.
  • Gracz

Widziałeś autora tematu? To nie on prosi o UnBlock'a, czytaj, a potem się wypowiadaj.
  • Do góry
    • 0

#18 Alki 0 14/01/2010 - 22:35

Alki
  • Zbanowani
no, bo umie rp. ja też w sumie przestalbym grac jakby mi siculiego zabili :huh:

za unblokiem.
  • Do góry
    • 0

#19 Mama5 14/01/2010 - 22:38

Mama
  • Gracz
Odblokujcie mu tę postać. Patryk zrobił MG moim zdaniem. Mógł by sobie dać spokój i odpuścić mu na drugiej postaci, ale nie trzeba spie*dolić grę komuś kto na prawdę świetnie gra.
  • Do góry
    • 0

#20 Styper152 14/01/2010 - 22:39

Styper
  • Gracz
Niech się wypowie sam zainteresowany.
  • Do góry
    • 0

#21 .ceka6 14/01/2010 - 22:39

.ceka
  • Świeżak
Również jestem za unBlockiem.
  • Do góry
    • 0

#22 Ogonek0 14/01/2010 - 22:39

Ogonek
  • Świeżak
Ah... RdK, przestał grać, a przecież od wczoraj jest GameMasterem. W sumie, nie powinno być unblocka, bo w prawdziwym życiu nie da się zmartwychwstać... ale to skrajny przypadek.

Jestem za unBlockiem, a tego Patryka zbanować. Nie znam typa, ale skoro zrobił RK i MG, to ban.
  • Do góry
    • 0

#23 Maki190 14/01/2010 - 22:40

Maki
  • Gracz
Ivan to znakomity gracz więc się należy unblock, koleś wykorzystał to że Ivan gra bardzo dobrze i zrobił mu CK. Oczywiście jestem za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#24 Strzaskany3324 14/01/2010 - 22:45

Strzaskany
  • Gracz

koleś wykorzystał to że Ivan gra bardzo dobrze i zrobił mu CK

.
Nie, koleś wykorzystał to że jest w mafii i może robić CK komu zechce nie będąc już w niej In Character i będąc pogrzebany członkiem organizacji. Wykorzystał to że był, założył nową postać i się zemścił. Ivan bez płaczu a z bólem dał /akceptujsmierc. To jest przykład do naśladowania.
  • Do góry
    • 0

#25 Fisher13 14/01/2010 - 22:46

Fisher
  • Gracz
Ivan to jeden z najlepszych policjantów, ochroniarzy i Bóg wie kogo. Ten powód "bo go chcieliśmy zabić" to błahy powód, 6 godzinny gangster - żelek i breloczki? Nie ma tematu na który byś nie pogadał z RdK, pomoże jeśli trzeba w każdym problemie. Jestem za unblockiem postaci.
  • Do góry
    • 0

#26 Cazzy9 14/01/2010 - 22:47

Cazzy
  • Świeżak
Gra bez ifana to nie gra. plaks unblock him.
  • Do góry
    • 0

#27 Schancez0 14/01/2010 - 22:47

Schancez
  • Świeżak
ZDECYDOWANIE ZA! ODDAJTA IVANA!

//Arek: CapsLock off i jeżeli chcesz brać udział w takim typu temacie to podaj do tego sensowny powód.
  • Do góry
    • 0

#28 TiteX 0 14/01/2010 - 22:49

TiteX
  • Zbanowani
To wogóle, nie podlega żadnym wątpliwością :huh:

UnBlock oczywiście.

Nie będę już komentował nadania CK.
  • Do góry
    • 0

#29 SairRP 6 14/01/2010 - 22:51

SairRP
  • Gracz
Ivan to przodowy gracz RP, od wczoraj ma GMa jak ktoś wyżej napisał. Poza tym 6 godzin?? RK + MG... Z tego co wiem Ivan nie zagra na innej postaci niż swój ukochany Ivan Gordillo. Oddajta Wuja Ivana:)
  • Do góry
    • 0

#30 ..:Kosa:..0 14/01/2010 - 22:54

..:Kosa:..
  • Świeżak
Za unBlockiem - wystarczy spojrzeć na sygnaturę Rdk :huh:
Nie rozumiem zachowania Patryka, jest to odpowiedzialny gracz, więc skąd u niego takie zachowanie:-/
  • Do góry
    • 0

#31 Crea63 14/01/2010 - 22:55

Crea
  • Świeżak
Od 22:06 do teraz nabito 3 strony za tak, to mówi samo za siebie.
Ja również jestem na tak.
  • Do góry
    • 0

#32 Bartłomiej Sadowski 367 14/01/2010 - 22:56

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Jestem za UnBlockiem - za dużo roboty włożył w tą postać, nie może jej stracić sobie od tak. Jak mówiłem - jestem za UnBlockiem.
  • Do góry
    • 0

#33 Barus 24 14/01/2010 - 22:57

Barus
  • Gracz
Oczywiście za unblockiem. Cycu wracaj.
  • Do góry
    • 0

#34 Silent22 14/01/2010 - 23:00

Silent
  • Gracz
A z tego co wiem, to NIKT nie zmuszał RdK do CK. Nawet nie było żadnych aluzji OOC i IC. To była jego własna wola. Jakie RK, jakie MG? Przecież cała sytuacja była ściśle powiązana ze sobą w sposób jak najbardziej inCharacter. Później rozmawialiśmy z Ivanem na Skype i z tego, co nam powiedział, to wnioskuję, że żałuje tylko skutków w zmianach posad w LSPD. Generalnie każdy chyba powininien mieć świadomość, że każda akcja IC ciągnie za sobą pewne konsekwencje. On doskonale wiedział co robi posyłając brata mafiozy do piachu, więc o co chodzi?

Nie mam zdania co do unblocka. Jednak uważam, że osiągnięcia postaci nie mają nic do rzeczy, jeśli miesza się w takie niebezpieczne akcje.
Swoją drogą, nie podoba mi się to, że Delavor ingeruje w nie swoje sprawy. Może jednak dajmy decydować RdK?
  • Do góry
    • 0

#35 Mama5 14/01/2010 - 23:00

Mama
  • Gracz

O tak, byłbym klientem. Jestem absolutnie za, nie mam wątpliwości, że Patryk jest świetnym graczem :huh: Podoła.

• Do góry
    • 0

#36 SairRP 6 14/01/2010 - 23:04

SairRP
  • Gracz

A z tego co ja wiem, to NIKT nie zmuszał RdK do CK. To była jego własna wola. Jakie RK, jakie MG? Przecież cała sytuacja była ściśle powiązana ze sobą w sposób jak najbardziej inCharacter. Później rozmawialiśmy z Ivanem na Skype i z tego, co nam powiedział, to wnioskuję, że żałuje tylko skutków w zmianach posad w LSPD.

Em.. Silent... To dowodzi że Ivan zasługuje na Unblocka. Ale wytłumacz mi jak może być powiązana 1 postać z 2 nie łamiąc regulaminu??
@Mama To że chwali go za RP nic nie wnosi, bo ja tez tak uważam. Patryk odwalił i tyle...
  • Do góry
    • 0

#37 RdK 163 14/01/2010 - 23:04

RdK
  • Świeżak
Pisanie prośby nie ma sensu, ale dla potomnych opiszę całą akcję krok po kroku. Może ktoś będzie miał ochotę przeczytać. Dla tych, co są po drugiej stronie barykady - Nie, nie płaczę. Po prostu wiele osób prosiło mnie abym opowiedział jak to było.

Zaczęło się od błahego powodu. Pracując w PD pojechałem do wezwania. Dzień jak co dzień. Okazało się, że mafia postrzeliła kilku ludzi w mieście, koło bloków mieszkalnych. Zrobiłem akcję SWAT. Napisałem pozew. Gdybym wygrał rozprawę to Gino zapłacił by duży mandat i najwyżej posiedział 2 dni. Cały opis jest tutaj:

http://h-rp.pl/thread-21783.html

[size=large]http://h-rp.pl/thread-21783.html

Po tym, jak zamknąłem Gino Castro, nawet nie wiedząc, że dowodzi organizacją przestępczą Patryk (właściciel postaci) postanowił mnie ubić. Polował na mnie, potrafił dzwonić na skype przedstawiając swój plan zabicia mnie (Tak, jakby mi chciał pogrozić). Kilka razy podchodził do tego, zbierał na mnie dane, próbował różnych ataków.

Po ciągłych unikach (gram policjanta, nie wiedziałem co się święci IC), miałem dość. Chciałem grać nadal, nie mogłem nawet wyjść bezpiecznie na ulicę. Po to, aby móc grać jak dawniej postawiłem załatwić to sposobem Patryka. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Po zebraniu danych o Gino Castro, poruszeniu wszystkich informatorów i tak dalej udało się. PS aresztowało Gino Castro. W celi, przebrałem się w mundur SWAT, kominiarkę, wziąłem broń, udawałem, że cos się dzieje na posterunku po to aby było zamieszanie.

Ivan strzelił w akcie desperacji w głowę Gino

Po tym wszystkim udałem IC mówiąc na radiu, że ktoś tu wbiegł, otworzył ogień w nas, postrzelił przypadkowo Gino i uciekł. Taka ściema. Gdy to się uspokoił i poświęciłem 5 godzin, aby zatrzeć ślady.
Zdemontowałem kamerę mojej firmy, wyczyściłem dysk, zniszczyłem centralkę, zakopałem to daleko w lesie starannie odgrywając akcje.

Odetchnąłem z ulgą. Nie zaprzepaszczę przecież kilku lat kreowania postaci na kogoś, kto chce mnie ubić tylko dlatego, że ma organizację przestępczą i dałem mu do zapłacenia mandat. Po tym wszystkim odegrałem kilkudniowe załamanie nerwowe i próbowałem wyjść na prostą. Nikt nie wiedział, że Giino został zabity. Nikt, poza mną i Johnem Rozquezem który stał na czatach.

Aż do dziś. Pod pretekstem jakiegoś spotkania zwabiono mnie pod Pączkarnię. Tam mnie zapakowano do furgonetki z bronią w ręku, po czym wywieziono do domku w lesie. Gdy wyciągano mnie z auta jeden z mafiozów powiedział "To zemsta za mojego brata". Skąd wiedział? Potem zmienili powód zabicia na "/do i tan IVP Cię ścigała i chciała zabić".
I chwilę później strzelono Ivanowi dwa razy w głowę przy użyciu postaci z 6h online. Zaakceptowałem śmierć, bo co innego mógłby zrobić gracz RP.

Odkąd gram RP gram na jednym nicku. Ivan Gordillo. Kilka lat kreowania postaci poszło z dymem, przez zemstę. Nie domagam się odblokowania postaci, administracja sama zdecyduje.
W końcu Ivan "został zabity RP", i nawet był jakiś tam błahy powód.

Podsumowanie
Mógłbym zrobić postać "Maciek_Gordillo", stanąć na stacji, zarobić 600$, kupić Deagle'a i pójść zrobić takie samo CK Patrykowi. Ale po co?
Skoro zakończyłem te nasze polowanie, dlaczego ciągnęliśmy to na nowo?

Zamieszczam paczkę SS'ów z ukrywania dowodów, oraz CK Patryka. Kto chce ten przeglądnie.
Na samym dole należy kliknąć "download" (na szaro, ledwo widoczne).
http://www.sendspace.pl/file/9ac0a9df82e235e4644acab

Zrobiłem to, co każdy gracz by zrobił. /akceptujsmierc.
  • Do góry
    • 0

#38 Mouruder799 14/01/2010 - 23:07

Mouruder
  • Gracz
Patryk to przecież Gino Casto, któremu Ivan zrobił CK.
To jakieś MG z konta na konto?!
Ivan powinien dostać unblocka, gram z nim od zawsze, razem pisaliśmy podanie do PD, razem zawsze działaliśmy i nie sądzę.
Naprawdę jest to w porządku człowiek...
  • Do góry
    • 0

#39 Mama5 14/01/2010 - 23:08

Mama
  • Gracz

A z tego co ja wiem, to NIKT nie zmuszał RdK do CK. To była jego własna wola. Jakie RK, jakie MG? Przecież cała sytuacja była ściśle powiązana ze sobą w sposób jak najbardziej inCharacter. Później rozmawialiśmy z Ivanem na Skype i z tego, co nam powiedział, to wnioskuję, że żałuje tylko skutków w zmianach posad w LSPD.

Em.. Silent... To dowodzi że Ivan zasługuje na Unblocka. Ale wytłumacz mi jak może być powiązana 1 postać z 2 nie łamiąc regulaminu??
@Mama To że chwali go za RP nic nie wnosi, bo ja tez tak uważam. Patryk odwalił i tyle...

Chodziło mi tutaj że RdK jest w porządku wobec Patryka, ale Patryk tego nie odwzajemnia.
  • Do góry
    • 0

#40 SairRP 6 14/01/2010 - 23:16

SairRP
  • Gracz
@ RDK Eh... Moja postać zna go od początku czerwca, a ooc od czerwca 2008 roku, Nigdy nie odwalał, dostał GMa. A teraz Przychodzi Zdesperowany Patryk który nie mógł przeżyć tego że jego postać (szef mafi) Dostała CK. Dla mnie statsiarstwo... Ale nie o tym mowa. RDK był na tyle rozgarnięty że wpisał akceptuj śmierć... Ale przez wgląd na jego zachowanie, i czas kreowania tej postaci, proszę administracje o uwzględnienie tej prośby.
@ Mama zwracam honor, źle zrozumiałem.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych