Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban] Russel Wallace

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gawron1995 3 14/01/2010 - 21:25

Gawron1995
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Russel Wallace

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: Hmm, jak to powiedzieć: " auto było zamkniete bo afczyłem po czym wyszłem z niego antyczit uznał to jako no sam nie wiem jak to powiedzieć ;x

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż tak ja i mój przyjaciel James jeżdziliśmy sobie po mieście po czym James pojechał na chwile do jego domu In Character i powiedział, że zaraz wraca - no cóż powiedziałem Ok, czekaj ja też - tylko ide z psem, dałem ESC, po prostu zminializowałem grę, gdy przyszedłem nadal siedziałem w bliście James'a ale otóż to pisało: Server Close'd Connection, spoglądnąłem na lewy dolny róg i był napis " Ban " otóż jak mówiłem jak wystarczyła by mi zasada Role Play, nie jestem osobą noobiącą oraz w tym stylu - Antycheat musiał się pomylić, Russel.
  • Do góry
    • 0

#2 Toretto42 14/01/2010 - 21:46

Toretto
  • Gracz
Zły dział Russel ;) Ręcze palcem, że nie używa wspomagaczy :huh: Oczywiście za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#3 Gawron1995 3 15/01/2010 - 07:02

Gawron1995
  • Gracz

Zły dział Russel Ręcze palcem, że nie używa wspomagaczy Oczywiście za unbanem.

Nie używam niczego gram po prostu Role Play jak mogę czasem zdaża mi się lekko ponobić ale to tak wieczorami, po co miałbym czitować jak by i tak nie wyszło by to na moim kosztem? jestem Outsiderem GPC, i gram Role Play a to, że wsiadłem do auta po czym James Street
zamknął je gdy byłem w aucie i to jeszcze pisałem " AFK" napisało mi, że mam bana że wsiadłem do auta na drugie siedzenie niby -.-, jest to po prostu wina Anty Cheata - jak by jakiś administrator mógł wrazie czego chciałbym się z nim skontaktować telefonicznie przez komunikację: Skype, Gadu Gadu, etc: pozdrawiam Russel.

PS:

Rozmawiałem na skype z Dawidem ( K ) (( NumLock)) i mówił, że tym się zajmuje Frank - powiedział, że prawdopodobnie zostane odbanowany ale to zależy od Franka, pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#4 Lipton18918 15/01/2010 - 14:13

Lipton189
  • Gracz
Widziałem jego RP na prawdę godne podziwu. Za UnBan
  • Do góry
    • 0

#5 Yoker1 15/01/2010 - 14:23

Yoker
  • Gracz
Gram z nim już trochę czasu, znam jego RP, jest na wysokim poziomie. Dobrze wczuwa się w swoją postać. Zasługuje na UnBana.
  • Do góry
    • 0

#6 Shoxie708 15/01/2010 - 14:32

Shoxie
  • Gracz
Russel to mój stary przyjaciel. Znam go bardzo dobrze i wiem, że na pewno nie używałby cheatów. Graliśmy tyle czasu ze sobą chociaż czasem zdarzało mu się odwalić, ale naprawdę dobry z niego gracz jak i zarówno kolega.
  • Do góry
    • 0

#7 Olszak11 15/01/2010 - 14:56

Olszak
  • Gracz
Tyle już gram z Ruskiem na Glen Parku i znam jego dobre RP i jeszcze nigdy nie widziałem że używał jakiś wspomagaczy. Sądzę, iż powinien dostać unBana, a Misiek powinien zmienić tego Any Cheata bo daje za nic praktycznie, a cheaterzy se żyją.
  • Do góry
    • 0

#8 Strzaskany3324 15/01/2010 - 15:03

Strzaskany
  • Gracz

Tyle już gram z Ruskiem na Glen Parku i znam jego dobre RP i jeszcze nigdy nie widziałem że używał jakiś wspomagaczy. Sądzę, iż powinien dostać unBana, a Misiek powinien zmienić tego Any Cheata bo daje za nic praktycznie, a cheaterzy se żyją.

Antycheat daje kary za wykrycie funkcji wspomagaczy. Podaj choć jeden nick "cheatera" jeżeli uważasz że sobie żyją. "Nie se tylko sobie.
jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#9 Rey_Palashen 0 15/01/2010 - 15:07

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Na pewno nie grał by na haxach, znam go dobrze IC, czysty grasz. Zasługuje na UnBana. :huh:
  • Do góry
    • 0

#10 ..:Kosa:..0 15/01/2010 - 18:41

..:Kosa:..
  • Świeżak
Jestem za unBanem to dobry gracz. Ma wiele godzin i niby czemu miał by używać czitów? To bez sensu, zapewne to błąd systemu dlatego liczę, że sobie jeszcze z nim pogram :huh:
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych