Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Kazuo_Morri

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 [F]iliu*S*1 14/01/2010 - 20:28

[F]iliu*S*
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Kazuo Morri

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem kto to był, ale wiem że był najszybszy.

Powód kary: http://h-rp.pl/threa...ght=Kazuo Morri

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam... Gram z wami od, wiem że bardzo długo. Niesczęściem które mnie spotkało jest Ban. Tutaj nie chcę wyjaśniać, że jestem bez winy, że to nie tak miało się potoczyć, chciałbym tu zamiejścić krótką wypowiedź i proźbę o UnBlocka.

1:
To było kiedyś, kiedy jechałem sobie spokojnie moim ukochany Sultanem.
Napotkałem Max'a Engeles'a. Mówił że ma na sprzedaż Banshee, więc ja ucieszony, pobiegłem za nim, a tu patrzę że coś mi się popsuło, że widzę jak machają rękoma, ale nic nie mówią. Więc powiedziałem Max'owi żeby isał mi na /w. Zalecił relog, więc ta też zrobiłem... Po Relogu, wszystko wróciło do normy, ale ten nieszczęsny błąd ponownie powrócił. Więc Max napisał że będzie mi wszystko, ale to wszystko pisał na /w.
No i dobra, oni machają rękoma, to znaczy że coś mówią. Ale ja tego nie widziałem, prosiłem go na /w żeby pisał, on nic. Po chwili zobaczyłem w jego ręku Desert Eagle, celującego mi w głowę, oni dalej mówili, a ja nie wiedziałem co się dzieje! Więc, jak już każdy wie, chciał mojego majątku...
Było ich na początku 2-óch, lecz 1 pojechał po książkę czekową.
Więc była okazja aby się wyrwać z sideł Max'a. Broń na moim ekranie była opuszczona, ja leżałem, nie byłem sparaliżowany, ani nic w tym stylu.
Ponownie napisałem Max'owi żeby pisał mi co się dzieje, on nie pisał.
Więc była chwila dla mnie, chciałem uciec z tej opresji, nie chciałem od tak utracić moich znajomości, wszystkiego co zdobyłem przez te 4-siące!
Więc podstepem wymknąłem się od Max'a. Uciekłem...
Po chwilki dalszej gry, teleportuje mnie do siebie Administrator, bodajże Szybki, pod pretekstem że nie odegrałem akcji!!! Wkurzyłem się, bo akcja moim zdaniem była dobra. Więc odegrałem drugą część. Po czym patrol policji mnie zobaczyła, i uratowała...

2:

Myśląc że już po wszystkim, gram dalej! Po chwili Max mi pisze na /w, że skarga poszła, piszę za co?! A ten powiedział żebym przeczytał.
Chciałem napisać, że ponad połowa skargi to bluźnierstwa i zwyczajne kłamstwa, lecz Max wiedział że mam 100% na forum, więc chciał mnie bardziej pogrążyć, aby tylko dostać mój majątek.

Wtedy to się stało, myślałem sobie tak, że jak nie mogę napisać nic na forum, to administratorzy na pewno pomyślą że to słuszna skarga, i od razu poleci Ban. Wtedy ja, przejęty gracz, o swoje "bycie" na serwerze h-rp, pomyślałem że, no szkoda że to tak wyszło, mam 100% na forum, nie mogę napisać usprawiedliwienia. Więc pierwszą myślą było to, że mam przyjaciół któym ufam, i nie miło by zostawić ich z pustymi rękoma, gdy ja odchodzę za głupią niesłuszną skargę. Więc pozostawiłem, Sultana i 10 tysięcy na odbudowę kawiarni, lecz to potoczyło się za szybko. Zamiast pieniędzy Thomas'owi załatwiłem mu Bana.

Długo zwlekałem z napisaniem tego tematu, ponieważ Frank dał mi szansę, abym zaczął grę na innej postaci, wykorzystałem ją...
Lecz gdy sięgnąć pamięcią do tej starej, jeszcze wtedy kreowana nie zbyt z "myśleniem" postaci, chce się do niej wrócić. Myślę że administracja zrozumie, to co napisałem i postawi się w tej sytuacji, jakiej ja byłem wtedy, myślę że nie jeden by tak zrobił.
Wiem, że takie "darowanie" majątku innej, zaufanej mi osobie jest karalne, ale naprawdę chcę wyrazić skruchę, i naprawdę przeprosić wszystkich za moje wybryki, których jak sądzę było nie wiele.
Więc bardzo proszę o UnBlocka, na postac Kazuo Morri, ponieważ po prostu dobrze się nią grało, zawsze można było porozmawiać z przyjaciółmi, miałem wiele znajomych, których utraciłem przez tą Blokadę postaci i chciałbym to odbudować.
Przepraszam...
  • Do góry
    • 0

#2 Strzaskany3324 14/01/2010 - 21:39

Strzaskany
  • Gracz
Misiek.
Myślę że minęło trochę czasu i miałeś przez ten czas jak odpokutować nie grając więc można cię odblokować. Powodzenia.
  • Do góry
    • 0

#3 Carlos_Alvarez2 15/01/2010 - 07:47

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Pamiętam Cię jako skinheada, masz dobre RP, więc moim zdaniem administracja powinna dać Ci szansę. Odegrać z tobą fajną akcją też się udaje, pamiętam jak oberwałeś w San Fierro pod De La Rosą od murzyna :huh:.
  • Do góry
    • 0

#4 xcoom0 15/01/2010 - 08:51

xcoom
  • Gracz
Według mnie akcja została dobrze odegrana. Jestem za UnBan. Masz dużo godzin przegranych na postaci więc myślę że należy Ci się druga szansa. Powodzenia.
  • Do góry
    • 0

#5 [F]iliu*S*1 15/01/2010 - 19:38

[F]iliu*S*
  • Gracz
Ja widziałem Twoją grę RP. Przeczytałem całą apelację o Zdjęcie blokady, i myślę że ten czas przerwy, zmobilizował i poprawił Twój tok myślenia na grę, i życzę Ci szybkiego powrotu do gry.

Za UnBlockiem...
  • Do góry
    • 0

#6 Stanley_5 16/01/2010 - 00:30

Stanley_
  • Świeżak
Jako jeden z uczestników tej akcji pamiętam twoje problemy. Nie wiem czy zmyślasz czy była to prawda, ale jestem za unBlockiem.
Czasu trochę minęło, chłopak przemyślał co i jak - odblokujcie mu to :huh:

Stanley Fox
  • Do góry
    • 1

#7 skb5247 16/01/2010 - 11:45

skb
  • Gracz
Nie, wyraziłem się jasno w poprzednim temacie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych