Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock]Diego Merquez

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Super226 14/01/2010 - 19:27

Super22
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Diego Merquez

Administrator/moduł nadający karę:Konrad

Powód kary:Wygłupianie się na rowerze.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Otóż będąc na El Coronie z kolegą Tracy Joiner jadąc we dwóch na rowerze (ja kierowałem, kolega na ramie (mod)) miałem po prostu laga (zminimalizowana gra) kiedy weszłem do gry uderzyłem prawdopodobnie w ścianę z tego co wiem (tak mówił kolega), spadłem po czym chciałem znów wsiąść wyglądało u mnie to jak NJ u mnie, lecz u kolegi było wszystko OK i nagle block.Kolega rozmawiał z Konradem i kazał napisać w Apelacjach więc chciał bym przeprosić, niestety to wina modu którego nie posiadałem na rower.Widać że to wina durnego moda który jak widać źle był zsynchronizowany.Screeny nie zrobiłem bo nie zdążyłem i nie wiedziałem o co chodzi był tylko napis że rozłączyło z serwer nie myślałem że block.

Przepraszam za durnego moda i pozdrawiam Rokez

• Back to top
    • 0

Gangster.6 14/01/2010 - 19:56

Gangster.
  • Świeżak
Ta, byłem przy tym tzn widziałem jak jechali, potem dałem ESC na chwilę żeby przejrzeć forum, po chwili wchodzę i ban dla owych graczy. Jestem za un banem, sam posiadałem tego moda< jak i inni > Myślę że niewielki AJ na pouczenie wystarczy ;]
  • Back to top
    • 0

Toretto42 14/01/2010 - 20:09

Toretto
  • Gracz
W końcu ma bana czy blocka ?

Ten mod jest nie dokończony i występują takie problemy. Sądze że mogła to być wina tego lub też poprostu słabego łącza.

Jak najbardziej za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Super226 14/01/2010 - 21:07

Super22
  • Świeżak
Block panowie :huh:.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic