Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban] Adis NT

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xadi129 12/01/2010 - 22:10

Xadi
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Zbanowane całe konto, ale kiedy dostałem bana grałem na postaci Adrian Miller

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: "Ruch o 11.6j podczas zamrozenia na nogach."

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
http://iv.pl/images/nmx1npohz871dikhkcee.png

Dzisiaj (gdzieś od godziny 21:00) byłem na torze SARCC. Musiałem się zobaczyć z "nowymi", którzy dostali się do SARCC jako porządkowi toru. Po odbyciu rozmowy ze Stewartem, Marco i resztą wsiadłem do naszego kochanego wózka golfowego i zrobiłem okrążenie na torze, by poszukać miejsca, w których staliby porządkowi. Na moje nieszczeście - tuż przed wejściem do pojazdu - złapałem laga i nie odpaliłem go (nie wiedzieć czemu, nie zauważyłem tego). Po wyjściu z Caddy'iego także nie zgasiłem silnika i udałem się w kierunku przejścia (drzwi), które prowadziło pod trybuny. Niestety nie zrobiłem SS, z momentu bana, ponieważ w pierwszym momencie byłem pewien, że dostałem losta i szybko po ujrzeniu napisu "Server closed the connection" wpisałem /q.

Bardzo proszę Szanowną Administrację o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
  • Do góry
    • 0

#2 Niwek402 12/01/2010 - 22:40

Niwek
  • Gracz
Potwierdze, byłem, rozmawiałem, potem przyafczyłem, wszedłem i widziałem jak jechał gdzieś wózem golfowym, potem dałem /q i nie wiem co dalej.
  • Do góry
    • 0

#3 xcoom0 13/01/2010 - 13:26

xcoom
  • Gracz
Jestem za UNBAN. Znam tego użytkownika i jestem pewny że nie używa żadnych wspomagaczy. Grałem z nim wiele razy ma wysoki poziom RP.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych