Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Train Symulator 2015 Oficialny Temat!

2015 official

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 * WariateX777 13/12/2014 - 12:56

WariateX
  • Gracz

*
Popularny

a817ce7b1dd610b8e2919cedd938693f.jpg

Cześć! Jestem szczęśliwym posiadaczem gry takowej jak Train Symulator 2015, zdam wam tu swoje relację z pierwszej gry, a dokładniej od początku..Powiem tak, z poczatku gra wydawała się być trudna do ogarnięcia, ruszanie, obeznanie sie kiedy co kliknąć było najgorsze, jednak po 2 dniach gry nabrałem wprawy i o teraz mi idzie całkiem nieźle, z czasem mam zamiar nawet Jakieś filmiki z mojej gry wrzucać. Są wady i zalety, zalety takie, że wciąga ta gra i jest naprawde super a wady to wymagania systemowe, mój komputer nie jest zły ani najlepszy, ale naprawdę na najmniejszych wymaganiach i teksturkach dopiero się nic nie tnie, jest w tej grze tyle wspaniałych rzeczy obiektów ,że naprawdę aż ślinka cieknie :drool:

Śmiało wypowiadajcie się na temat tej gry, jeżeli ktoś nie ma to no problemo, podesle linka do pobrania i powiem co i jak-Nie kupowałem jej poprzez steam, są inne sposoby ;) :baby:

• Do góry
    • 5

#2 iPaweł 6897 18/12/2014 - 14:52

iPaweł
  • Gracz

Jest wersja na os x czy tylko windowsowa? 

• Do góry
    • 0

#3 Kodor1864 18/12/2014 - 17:58

Kodor
  • Gracz

Śmiało wypowiadajcie się na temat tej gry, jeżeli ktoś nie ma to no problemo, podesle linka do pobrania i powiem co i jak-Nie kupowałem jej poprzez steam, są inne sposoby ;) :baby:

Ano, mamy pudełkową wersję na sklepie, nie trzeba pobierać :D

• Do góry
    • 0

#4 * WariateX777 20/12/2014 - 04:21

WariateX
  • Gracz

jesten-pod-wplywem-....-pawel-tylko-na-windowsa-kodor-nie-trze-ba-pobierac-bo-mozna-z-(piractwo=ban)owac-i-z-gloywy:D

• Do góry
    • 0

#5 Dyrczo388 01/01/2015 - 11:18

Dyrczo
  • Gracz

Oglądałem jej wideło, i taka sobie.

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych