Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Ban na block]Kira.

• Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hokotoro15 12/01/2010 - 07:30

Hokotoro
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Giovanni Dante

Administrator/moduł nadający karę:Kto wie. Daliście przez stronę.

Powód kary:Odwalanie. JESTEM PEWIEN.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Minęło sporo czasu, dużo osób mnie namawia na powrót do gry. A ja już sam nie wiem jak działa wasz system kar, bo niby mam bana, ale nic nie stoi mi na przeszkodzie wejść na inne postaci. Prosiłbym o zmianę bana tej jednej postaci na blokadę wszystkich na koncie.
  • Do góry
    • 0

#2 Strzaskany3324 12/01/2010 - 07:37

Strzaskany
  • Gracz
Ban na postać oznacza że postać jest zbanowana i nie możesz założyć już żadnej nowej(czerwone przekreślenie). Block/ck zakłada blokadę na postać i nie można na nią wejść lecz robić nowe, owszem :huh:
Proponuję wypełnić środkowe tabelki poprawnymi danymi i zgłosić się wtedy z apelacją. W końcu jeżeli nie wiesz za co masz bana, a piszesz o zdjęcie, apelację.

@edit: teraz lepiej ;)
  • Do góry
    • 0

#3 Konrad1589 12/01/2010 - 08:05

Konrad
  • Gracz
Skoro został ban nałożony za odwalanie, to skąd mamy wiedzieć, że zmieniłeś swoje postępowanie?
  • Do góry
    • 0

#4 Banana 4 12/01/2010 - 12:47

Banana
  • Świeżak
Dante, jak chce to potrafi nie odwalać i trzymać naprawdę wysoki poziom RP... Długi czas Kira nie grał, być może się zmienił. Jestem za pozytywnym rozpatrzeniem kary, mimo tego, że byłeś jakiś czas temu (w PD) złośliwym *****m, ale potrafisz grać.
  • Do góry
    • 0

#5 BLoTHaN5 12/01/2010 - 14:16

BLoTHaN
  • Świeżak
Kira się bardzo zmienił. Widziałem jak gra na drugiej postaci i nie odwala :huh: Jestem za UnBlockiem dla niego.

Możecie go troche poobserwować ;p
  • Do góry
    • 0

#6 Hokotoro15 12/01/2010 - 14:28

Hokotoro
  • Gracz

skąd mamy wiedzieć, że zmieniłeś swoje postępowanie?

Świadczy o tym fakt, że wracam tu ze względu na przyjaciół którzy mnie do tego namawiają. Myślałem że zakończę karierę RP na roku 2009, ale paru ludzi stara się zmienić mi tok myślenia.
  • Do góry
    • 0

#7 Paul3 12/01/2010 - 16:57

Paul
  • Świeżak
Jeśli uważasz uargumentowanie w postaci ONI (zazwyczaj wyimaginowany 'lek na całe zło') mnie do tego namawiają za wystarczające, powodzenia w pisaniu kolejnych apelacji. Nie robisz nikomu łaski, jest wręcz odwrotnie.
  • Do góry
    • 0

#8 Hokotoro15 12/01/2010 - 16:58

Hokotoro
  • Gracz
Chciałbym wiedzieć Paweł o czym mówisz. Nikogo nie namawiałem i nie namawiam, by popierał moją apelację. To ja piszę prośbę o unbana, nikt inny.

Fakt, że kilka osób powiedziało wprost "Pisz apelację", nic nie znaczy. Nie jestem osobą, na którą można wpłynąć, więc gdyby nie moja własna chęć to apelację, by się nie pokazała.
  • Do góry
    • 0

#9 Paul3 12/01/2010 - 17:15

Paul
  • Świeżak
A widzisz, można. Trzeba była tak od razu, bo zakrywanie się kimś przed wyjawieniem jakiejkolwiek formy skruchy sprawia wrażenie jakbyś robił nam wszystkim łaskę. Nie pisze tego złośliwie, chciałem dać sugestię przewidując jak apelacja zakończyłaby się ograniczając się do wcześniejszych postów. Powodzenia, teraz już bez sarkazmu.
  • Do góry
    • 0

#10 Darnok10 0 12/01/2010 - 17:43

Darnok10
  • Zbanowani
Kire pamiętam za czasów gdy grał na L*-*P.net, oraz jak był jeszcze komendantem tutaj. Jest to gracz który potrafi połączyć przyjemne z pożytecznym. Zna się na grze RP. Czasami każdy ma odchyły i poprostu nam nic nie wychodzi, ale jeśli okazuje się skruchę taką szanse powinno się dostać. Uważam że UnBan powinien być, ponieważ kara była dawno i Kira zrozumiał swój błąd i go nie powtórzy.
  • Do góry
    • 0

#11 Zima727 12/01/2010 - 17:51

Zima
  • Gracz
Kira dobry gracz należy mu sie unblock wszystkich postaci bo grał rp to że sobie raz odwalił to nie znaczy że nie może dostać drugiej szansy, był przecież Gm'em, należy mu sie unblock.
  • Do góry
    • 0

#12 Mouruder799 12/01/2010 - 17:59

Mouruder
  • Gracz
Z kirą cały czas utrzymuje kontakt i powiem szczerze, ze bardzo się zmienił, myślę, ze zasługuje na unblocka :huh:
  • Do góry
    • 0

#13 moNs 118 12/01/2010 - 18:03

moNs
  • Gracz
Podpisuję się po graczami wyżej. Kira się zmienił na dobre. Należy mu się Unblock.
  • Do góry
    • 0

#14 Kawus64 12/01/2010 - 18:58

Kawus
  • Gracz
Jestem za unblockiem. Pamiętam go jeszcze za czasów SF, wtedy był świetnym graczem. Teraz w ogóle nie odpiepsza. Potrzebujemy takich graczy jak on, dlatego jestem za.
  • Do góry
    • 0

#15 Olekx4179 12/01/2010 - 19:46

Olekx
  • Gracz
Jestem za unBanem. Kira jest dobrym graczem, ale przed banem po prostu odpieprzał czy też na koncercie X Zibita przypomniał sobie o HRP i zachowywał się jak z 'koncertu Peji' aż dostał bana. Można mu dać drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

#16 Bakusiovski339 12/01/2010 - 20:00

Bakusiovski
  • Gracz
Jestem za unbanem dla Kiry. Jest to bardzo dobry gracz.
  • Do góry
    • 0

#17 Strzaskany3324 12/01/2010 - 20:17

Strzaskany
  • Gracz

był przecież Gm'em, należy mu sie unblock.

podobno tym złym.

Też się podpisuję bujał się w tym swoim białym grubaśnym skinie MJ ze swoim bulletem :huh:
Można by przymknąć oko na stare dzieje i dać mu drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

#18 Silent22 13/01/2010 - 23:17

Silent
  • Gracz
Mamy wspólnego idola, to wystarczający powód do UnBana.

A tak bardziej serio. Czy się zmienił? Pewnie tak, chociaż ja sam rozmawiałem z nim tylko kilka razy po banie. Jest z niego taki nerwus czasem, więc zdarzało mu się odwalać, aczkolwiek chłopak zna się na rzeczy i potrafi grać.

Skoro wielu z nas (w tym ja) dostało drugą szansę, on też powinien.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • Do góry
    • 0

#19 Kobył1180 14/01/2010 - 08:47

Kobył
  • Gracz
Mi oczywiście jak Silentowi i innym osobom dano szansę. Nie znam dobrze Kiry, chyba niegdyś na HRP v4 ( początek ) udzielał mi ślubu. Jestem za daniem mu szansy. Ban na blok.
  • Do góry
    • 0

#20 Alan566 14/01/2010 - 10:12

Alan
  • Gracz
Ja tutaj powinienem być neutralny, ponieważ swego czasu nie za bardzo za nim przepadałem - ze względu na jego arogancje i wywyższanie się nad innymi. Przynajmniej ja tak to odbierałem - nie wiem jak inni. Ale z drugiej strony każdy człowiek powinien dostać drugą szansę. Niech będzie - wstawię się z nim. Ban na block.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych