Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBLOCK na prowadzenie pojazdów] Ceasare Willis

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Krump 181 11/01/2010 - 17:34

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę: Nieznany

Powód kary: Nieznany

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż nie wiem co się stąło. W logach nic nie ma, wczoraj wyszedłem z serwera i było wszystko dobrze, gracz Peter Josh i Daniel Ivennson mogą potwierdzić, że normalnie jeździłem autem i nic nie było, a Peter Josh widział że normalnie wsiadałem do auta tuż przed wyjściem z serwera. A dzisiaj wchodzę na serwer udaję się do swojego auta, otwieram i wciskam enter a tutaj, że Administracja nałożyła na mnie blokadę prowadzenia pojazdów. Dowodów nie mam, gdyż nie miałem z czego zrobić, zrobiłem tylko ScreenShot komunikatu.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/01/2010 - 20:44

skb
  • Gracz

Funkcjonariusz oskarżający:Steven Ashton
Oskarżony:Ceasare Willis

Dnia 8 stycznia 2010 roku o 23:17 został zatrzymany Ceasare Willis za jazdę pod prąd i jazdę po trawniku. Zgodnie z artykułem pierwszym §4 i §8 został nałożony mandat w wysokości 1000 dolarów oraz 12 punktów karnych. Pomimo to oskarżony nie dokonał zapłaty za mandat.

Proszę o nałożenie komornika na tą osobę.

Decyzja

[size=large]Decyzja

Prokuratura przekazuje sprawę do sądu i wnosi o zabranie prawa jazdy na 5lat ze względu na ilość punktów karnych.

Prokurator

Tom Genwich

((Czyli Block na prowadzenie pojazdów na zawsze lub jeśli się da to na miesiąc))

Los Santos, 11 stycznia 2010r.

Wyrok w imieniu stanu San Andreas.

[b]

Sąd po dokładnym zaznajomieniu się z aktem oskarżenia postanawia nałożyć na Ceasare Willis komornika, który w najbliższym czasie ściągnie z wyżej wymienionej osoby kwotę do zapłaty, plus 300$ dla komornika oraz zabrać prawo jazdy na pięć lat.

Departament of Justice.
Sędzia Frank Luccazzo.

((Noveh na 5tygodni))

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic