Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBan] Hunter.

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Hunter 116 10/01/2010 - 17:27

Hunter
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Hunter (Ban dostałem na postaci Martin Kowalski).

Administrator/moduł nadający karę: gtamXenon.

Powód kary: Nie zdolny do gry RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Przyznaje się, odwalałem na serwerze na postaci Martina, kupiłem skin menela i poszedłem do KFC, aby postraszyć sprzedawcę, aby on mi dał wszystko. W KFC wszystko było pięknie, zostałem wyrzucony przez Ochroniarza przed drzwi, za kilka minut też wszedłem do KFC, ale Ochrona mnie zauważyła i zaczęła mnie gonić, uciekłem im na drugiej stronie ulicy, bo mnie nie gonili. Potem wszedłem do San News, chciałem wyłudzić od sprzedawcy wszystko co ma, on zaczął się śmiać, ja podeszłem pod obiekt monitora i dałem /ja spycha monitor na ziemię. On wyjął wtedy broń, ja uciekałem z San News i wchodziłem do San News. I dostałem bana za niezdolnego do gry RP. Bardzo przepraszam wszystkich, przegrałem tu już wiele godzin, ponad rok jestem na tym serwerze, myślę, że to sroga kara. Proszę o nadanie mi długiego Admin Jaila lub zablokowanie postaci Martina Kowalskiego. Z góry dziękuję, Hunter.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 10/01/2010 - 17:38

Lemonss
  • Gracz
Hunter to dobry gracz pamiętam jego grę na Mike Johnson i była zadowalająca. Coś mu odbiło i zrobił postać którą chciał się zabawić, potem chciał się ratować śmiesznym powodem, ale można by było to rzucić w niepamięć. Solidny aj tak na przyszłość, myślę że mimo wszystko się przyznał i można odpuścić.
  • Back to top
    • 0

Hunter 116 11/01/2010 - 21:19

Hunter
  • Gracz

Hunter to dobry gracz pamiętam jego grę na Mike Johnson i była zadowalająca. Coś mu odbiło i zrobił postać którą chciał się zabawić, potem chciał się ratować śmiesznym powodem, ale można by było to rzucić w niepamięć. Solidny aj tak na przyszłość, myślę że mimo wszystko się przyznał i można odpuścić.

Zgadza się. Może być nawet dożywotni Admin Jail (9999 minut), odsiedzę te 8 dni, jak będzie trzeba.
  • Back to top
    • 0

gtamxenon 44 11/01/2010 - 21:37

gtamxenon
  • Gracz
500 min AJ,

Tylko ze względu na to iż przegrałeś na tym serwerze ponad 500 godzin a apelacja została napisana kilkanaście dni po.

Bai.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic