Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan] J4RyZz

• Please log in to reply
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 J4RyZz 9 10/01/2010 - 12:14

J4RyZz
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Thomas Linx + całe konto J4RyZz

Administrator/moduł nadający karę: Szybki, przez panel

Powód kary: Event zombie

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Na początku chciałebym zaznaczyć, że nie wiem, co mi strzeliło do głowy. Była wigilia, miałem kilka promili ooc, nie wiedziałem, co robię. Zacznijmy od początku, akcja zaczęła się dziać w centrum, dla śmiechu ugryzłem kolesia na rowerze i zaczęliśmy gonić mojego znajomego. Potem sprawy przybrały naprawdę nieziemskiego obrotu i się okazało że zombie pomnożyło się do ok. 30 osób. Po tych ponad dwóch tygodniach bez gry tutaj, chcę wyrazić, że naprawdę nie chciałem, aby do tego doszło. To miały być żarty, była wigilia, byłem podpity - z tej mieszanki wyszedł spontaniczny event nie do ogarnięcia. Po chwili zainteresował się akcją Tony Pitt i powiedział, że mamy jeszcze chwilkę na zabawę (chyba 5 minut). Widocznie on jako jedyny z administracji poczuł święta, chciał się zabawić i chciał, żeby gracze też się rozerwali.
Osobiście pragnę przeprosić:
- Wszystkich administratorów za stworzenie tego debilnego eventu,
- Wszystkich ugryzionych za wiągnięcie ich do niego,
- Wszystkich zbanowanych, za moją głupotę.
Ten czas bez gry był dla mnie bardzo nieprzyjemny, nie wiedziałem gdzie pójść z nudów. Brakuje mi mojego Linxiora, beze mnie De la Rosa podupada, bo nie ma w niej twardego ogarniacza jak ja i niegdyś Boswell. Po ostatnim banie za przelewanie kasy i odbanowaniu mnie moja gra była na bardzo wysokim poziomie, nie dostałem żadnego warna, aj, czegokolwiek. Chcę powiedzieć, po prostu że wyrażam skruchę i jest mi bardzo przykro z powodu obrotu spraw, po prostu przepraszam.
Mam nadzieję, że zrozumiecie moje intencje i weźmiecie pod uwagę fakt że człowiek co wypił parę kieliszków ooc jest zdolny do różnych rzeczy i zapomnimy wszyscy o tym incydencie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam, J4RyZz.
  • Do góry
    • 1

#2 Neon 2 10/01/2010 - 12:17

Neon
  • Zbanowani
A no tak, J4RyZz dobry gracz - sam kiedyś z nim grałem, zasługuje na UnBana - porządny gracz, mi też odbiło wtedy z tymi zombi, ale była wigilia - sam nie wiedziałem co robię :X zA UNBANEM ;x
  • Do góry
    • 0

#3 adamingo36184 10/01/2010 - 12:30

adamingo36
  • Gracz
Była wigilia, to była taka rozrywka mała. J4RyZz to świetny gracz, wiem, że gra RP, że można na nim polegać.
Bez niego De la Rosa by nie istniała, a tak bardzo dobrze prosperuje już chyba czwarty miesiąc. Widać, że wyraził skruchę, że bardzo mu głupio i że sobie wypił i nie wiedział co robi. Sądzę, że unban się należy.
  • Do góry
    • 1

#4 Olekx4179 10/01/2010 - 12:34

Olekx
  • Gracz
J4ryZz to dobry gracz na wysokim poziomie. W jakimś stopniu należy do elity serwera. Inni dostali unbany, to czemu on nie może, jak on wspaniale ogarniał De La Rose i swoje obowiązki? Taki gracz jest na wagę złota. Za UnBanem!
  • Do góry
    • 0

#5 Lebron#23 0 10/01/2010 - 12:36

Lebron#23
  • Zbanowani
Mimo że J4EyZz mnie nie lubi, ale jestem całkowicie za UnBanem.. ogarniał De La Rose, oraz sprawował się w akcjach RP.
  • Do góry
    • 0

#6 J4RyZz 9 10/01/2010 - 12:39

J4RyZz
  • Zbanowani

J4EyZz

Mów mi Jarek. Nie kaleczcie mojego p0kemoniastego nicku :) //cry
  • Do góry
    • 1

#7 0lefansy230 10/01/2010 - 12:40

0lefansy
  • Gracz
Zgadzam się z przedmówcami, J4RyZz świetnie panuje nad swoim biznesem którego pod opiekę zostawił mi, ale ja niestety wysiadam. On jest stworzony do swojej kawiarni. Uważam że jest świetnym graczem i zasługuje na odbanowanie.
  • Do góry
    • 0

#8 michux443 10/01/2010 - 12:41

michux
  • Gracz
Noo.. Fajnie sie odpierdala z nim w AJ
^ Patrz > Moja sklejka.
Każdy ma swoje wady :)
  • Do góry
    • 0

#9 Lipton18918 10/01/2010 - 12:53

Lipton189
  • Gracz
Byłem na tym zombie znaczy uciekałem z kolegą i przyznam, że była niezła zabawa :) To było już trochę temu i jestem za UnBanem, cicho bez Linxa
  • Do góry
    • 0

#10 skb5247 10/01/2010 - 21:11

skb
  • Gracz

Była wigilia, miałem kilka promili ooc, nie wiedziałem, co robię.

Dlatego alkohol nie jest dostępny dla niepełnoletnich, ale skoro już skorzystałeś z tego dobra i wyrządziłeś szkody pod jego wypływem to musisz ponieść konsekwencje. Jesteś osobą wystarczająco dojrzałą aby mieć świadomość co możesz wyrządzić po wpływem alkoholu i jakie będą tego konsekwencje. Zwalając całą winę na alkohol tudzież próba wymigania się od konsekwencji poprzez pisanie 'Była wigilia' jest zwykłym tchórzostwem z twojej strony.
  • Do góry
    • 0

#11 J4RyZz 9 10/01/2010 - 22:04

J4RyZz
  • Zbanowani
No dobrze, do czego zmierzasz, zwaliłem winę na siebie, to JA wypiłem, i to JA odpieprzałem, i to JA wyrażam skruche. Bez dwóch zdań jest to moja wina.
  • Do góry
    • 1

#12 KsiążeKubuś0 10/01/2010 - 22:06

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Nie jestemza UnBan'em dla tego gracza. Siedziałem na team speak'u na głównym kanale. Wchodzi do mnie J4ryz i mówi "umyj matke" i szybko ucieka na prywatny pokój.
  • Do góry
    • 0

#13 J4RyZz 9 10/01/2010 - 22:06

J4RyZz
  • Zbanowani

Dlatego alkohol nie jest dostępny dla niepełnoletnich.

Masz racje, choć osobiście uważam że wszystko jest dozwolone ale w odpowiedniej ilości. 

Wchodzi do mnie J4ryz

Jestes pewien że to ja?, jest jeszcze pewna osoba która wchodzi na mój nick, mianowicie kolega z klasy, który uwielbia rozmowy z Arczinim i jego wykłady SkinHeadach :)
  • Do góry
    • 1

#14 KsiążeKubuś0 10/01/2010 - 22:10

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Byc może. Nie zanm Cię więc może i był to twój kolega. Lecz jest to tylko "może".
  • Do góry
    • 0

#15 J4RyZz 9 10/01/2010 - 22:12

J4RyZz
  • Zbanowani
Proponuje zrobić test głosowy :>, jestem aktualnie na TS, wejdz na pokój prywatny numer 5, zobacz czy to ja i podziel się wrażeniami :>
  • Do góry
    • 1

#16 skb5247 11/01/2010 - 16:31

skb
  • Gracz

No dobrze, do czego zmierzasz, zwaliłem winę na siebie, to JA wypiłem, i to JA odpieprzałem, i to JA wyrażam skruche. Bez dwóch zdań jest to moja wina.

O to chodziło. Dwa tysiące minut adminjaila.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych