Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Lebron Oldborn

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 drifter130 10/01/2010 - 00:31

drifter13
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lebron_Oldborn

Administrator/moduł nadający karę: System.

Powód kary: Ruch o 272.9j podczas zamrożenia na nogach unfreeze.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
http://img13.imageshack.us/img13/9310/beztytuuro.png

Będzie to apelacja od najgorszej kary która mogła mnie spotkać na najlepszym serwerze Role Play. Powiedział mi o napisaniu apelacji administrator Szybki dzięki któremu zawdzieczam ten pomysl i napisanie jej.

Nie będę się tutaj rozpisywał lecz wiem że szanse są nikłe i że mogę nie dostać UnBana o którego cały czas walczę, nie poddając się. Co mi szkodzi napisać, powracam do mojej sprawy z tego tematu http://h-rp.pl/thread-21334.html Gdy grałem jeszcze na H-rp to postanowiłem udać się do przystanku autobusowego aby pojechać z El Corony do bodajże DMV dobrze zrobiło się czarne tło czekam sobie czekam aż nagle wyświetlił mi się komunikat o zbanowaniu. Bawiąc się klawiatura i wciskając guziki na niej spowodowałem coś czego od początku gry na tym serwerze bałem się i nie chciałem dostać bana. Na początku myślę sobie co to mogło być bug serwera czy jakiś błąd administratora a miałem wtedy zainstalowanego S0beita z którego w ogóle nie korzystałem i nie miałem zamiaru psuć innym rozrywki anim broń boże robić zadymy na takim serwerze który liczy sobie niezłą liczbę graczy oraz wyśmienite RP. S0beita zainstalowałem po to aby sprawdzić jego funkcję na pustym serwerze który uruchomił mój znajomy na swoim komputerze. Miałem już odinstalowywać tego pier** cheata lecz tego nie zrobiłem dlaczego? nie chciało mi się wchodzić w folder sa i szukać aplikacji z odinstalowaniem teraz żałuję że w ogóle to pobrałem. Nie wiem czy jest jeszcze dla mnie druga szansa na tym szczerze powiedziawszy fajnym serwerze, myślę że wraz z administracją podejmiecie ostatnią decyzję. Zdaję sobie sprawę że decyzja głównego administratora jest decyzją ostateczną i nie można jej zmienić, lecz mam nadzieję co jest ważne. Proszę tylko o przeczytanie mojej prośby oraz przekonsultowanie jej z adminami. Jak słyszałem kiedyś człowiek uczy się na własnych błędach teraz właśnie nauczyłem się że już nigdy więcej nie zainstaluję żadnych wspomagaczy gry ani innych zagrażających mi zbanowaniem programów. Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#2 razor_3388 0 10/01/2010 - 11:04

razor_3388
  • Zbanowani
Bana masz pewnie 2 dni więc poczekaj. Użyłeś cheat to dostałeś bana.
  • Do góry
    • 0

#3 drifter130 10/01/2010 - 11:16

drifter13
  • Świeżak
Jakie dwa dni co ty w ogóle mówisz? zostałem zbanowany dokładnie 24-12-2009 gdybyś chociaż przeczytał moją apelację dokładnie widział byś odwołanie do poprzedniego tematu i tam datę napisania. Co do cheat'a racja posiadałem go wgranego na komputerze czego bardzo żałuję lecz nie używałem go na H-rp.
  • Do góry
    • 0

#4 drifter130 16/01/2010 - 15:56

drifter13
  • Świeżak
odświeżam
PS: sorry za double post, ale jest dla mnie bardzo ważny UnBan.
  • Do góry
    • 0

#5 xcoom0 21/01/2010 - 17:53

xcoom
  • Gracz
Jestem za odblokowaniem. Chłopak dostał nauczkę. Myślę że powinniście mu dać drugą szansę. Nie zrobił tego świadomie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych