Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]Denis Bolicetti

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Lebron#23 0 09/01/2010 - 19:56

Lebron#23
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Denis Bolicetti

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: Konta Globalne

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Tak, przyznaję się, miałem 2 konta Gouliano oraz teraz które używam Lebron#23, oraz Opiate Warior, ale to jest konto siostry OOC. Bodajże kiedyś w regulaminie była mowa o MK, i że było to dozwolone, lecz postacie nie mogły być w żaden sposób spokrewnione ze sobą, odebrałem to że można mieć parę kont globalnych. Na Gouliano miałem Toorpo Smith oraz Han Youshi z czego Toorop to CK a Han to ban, nie umiałem się z tym pogodzić tak więc zrobiłem nowe konto o nazwie Lebron#23 i na tej postaci jaką jest Denis chciałem pokazać adminom że nie słusznie dali mi bana, gdyż na postaci w/w pokazałem swoje RP, miałem zaledwie parę AdminJailów. Z decyzji której wybrałem, jest aby konto Gouliano zostało całkowicie usunięte( O ile to możliwe), a odbanowanie Denis'a Bolicetti. Denis to moja, jednym słowem najlepsza postać jaką zrobiłem na serwerze. Z żalem przyznaję się do błędu którego popełniłem, i proszę o danie mi ostatniej szansy. Grzegorz.
  • Back to top
    • 0

KVATH0 09/01/2010 - 22:26

KVATH
  • Świeżak
Ostatnia szansa...?
Jak zdarzy ci się jakieś wykroczenie to odrazu banan zamiast AJ tak ?
IMO dostał nauczkę i powinien dostać szansę
  • Back to top
    • 0

Gugel1 09/01/2010 - 22:52

Gugel
  • Świeżak
Na tej postaci Denis dobrze gra, więcej nie mogę powiedzieć, na "Hujoszim" go bardzo nie lubiłem, ale po graniu z nim na tej postaci widzę, że ogarnął się i jest ok. Za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 10/01/2010 - 10:59

Champion
  • Gracz
Moim zdaniem nie zasługujesz na unbana , gdyż w regulaminie jest napisane wyraźnie o co chodzi z multikontami .
  • Back to top
    • 0

Lebron#23 0 10/01/2010 - 11:33

Lebron#23
  • Zbanowani

Moim zdaniem nie zasługujesz na unbana , gdyż w regulaminie jest napisane wyraźnie o co chodzi z multikontami .

Tylko popatrz, miałem na Gouliano 2 postacie, tak? Zczego jedna to CK, a druga to BAN i gdy chciałem zrobić nową postać na koncie Gouliano pisało że jedna z postaci ma bana, więc zrobiłem nowe konto.
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 10/01/2010 - 11:39

Aikon
  • Zbanowani
Dobry gracz, dobre RP- lecz głupi błąd. Powinien dostać unBana, zasługuje na drugą szansę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic