Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] [unban] Konto globalne Majster1910

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (Majster1910) 09/01/2010 - 19:44

Gość (Majster1910)
  • Goście
Witam, na początku pragnę powiedzieć, iż pragnę o przychylne spojrzenie na sytuację mej postaci.
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Thomas Rossi (Majster1910)
Administrator/moduł nadający karę:
AdminJail Delavor (John Felucii) Nie mozesz bez sprintu? 02/01/2010, 00:48
Kick NumLock (Brittney Rowser) Banicja przez panel WWW. 02/01/2010, 00:54
Powód kary:
j.w.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam,
Na samym początku pragnę odesłać drogich administratorów na pewien temat. Zrozumiałem swe błędy i postanowiłem je naprawić, więc zacząłem się szkolić na pewnym GFie jak i studiować poradniki na tymże forum.
Proszę szanowną administrację o jeszcze jedną szansę, chcę udowodnić, że jestem coś wart w świecie RP.
Pozdrawiam,
Majster1910
  • Do góry
    • 0

#2 Daro1 10/01/2010 - 11:19

Daro
  • Świeżak
Moim zdaniem należy się każdemu druga szansa. Jestem Za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 10/01/2010 - 21:18

skb
  • Gracz
Napisz biografię.
  • Do góry
    • 0

#4 Gość (Majster1910) 12/01/2010 - 16:21

Gość (Majster1910)
  • Goście
Thomas Rossi, niebiesko oki, jasno skóry Włoch narodził się 11.09.1987r.
Młody chłopiec już po narodzinach miał ciężkie życie. Urodził się w ubogiej rodzinie w której pracowała tylko matka, a ojciec pij i ją bił. Kiedy miał 4 lata jego matka zmarła na skutek pobicia przez ojca. Po śmierci matki młodzieniec został pod opieką ojca - sadysty.
Gdy Thomas miał już 6lat jego opiekun wysłał go do roboty, kiedy wracał do domu jego ojciec lał go kablem za to, że nie posprzątał w domu. Nie miał czasu na naukę.
W wieku 15 lat postanowił uciec z domu jak najdalej od ojca. Postanowił podjąć naukę w biednej szkole, w między czasie dorabiał na życie, starał się nadrobić zaległości. Mieszkał z jakimiś bezdomnymi pod mostem. Pewnego razu kiedy wracał późno z pracy zabrała go policja, skopała, okradła i zabrała ze sobą. W celi pałowali go i oblewali wodą pod ciśnieniem z węża. Po pięciu dniach głodzenia chłopaka oddali go do domu dziecka, tam się wychowywał przez pewien czas...
W wieku 17lat przyjechała pewna osoba do ośrodka w celu "przejęcia" Thomas'a. Okazało się, że to był jego brat - Roberto Rossi, razem przenieśli się do Los Santos, zamieszkali tam. Żyło im się dobrze, młodzieniec uczył się w szkole, a dorywczo pracował w rzeźni.
Kiedy osiągnął już 23lata dowiedział się razem z Roberto, że mają jeszcze jednego brata - Carlos Rossi, razem zamieszkali. Teraz los Thomas'a jest już w rękach czasu.
  • Do góry
    • 0

#5 TwojaTata0 12/01/2010 - 17:11

TwojaTata
  • Świeżak
Drogi kolego, a wiesz, ile jest na tym świecie patologicznych rodzin? Więcej, niż umiesz policzyć.
Proszę o przychylny wyrok na szalę zwycięstwa Tomka.
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 14/01/2010 - 14:17

skb
  • Gracz
85.xx.xxx.133 	IP rejestracji: Ciastko4ever

85.xx.xxx.133 	IP rejestracji: Vitoldzik

85.xx.xxx.133 	IP rejestracji: TwojaTata

85.xx.xxx.133 	Ostatnio używał tego IP: TwojaTata

85.xx.xxx.133 	Ostatnio używał tego IP: Majster1910

• Do góry
    • 0

#7 TwojaTata0 14/01/2010 - 21:47

TwojaTata
  • Świeżak
Tak, jesteśmy w tym samym usługodawcy TOYA, a kolega mieszka na końcu podwórka, więc IP się zgadza :huh:

Edit:
Teraz przeczytałem te logi jeszcze raz, dokładnie, więc pragnąłbym to dokładnie wyjaśnić, ale to już na skype, o ile takowa możliwość istnieje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych