Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Baxter Reynoalds

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Carrat177 09/01/2010 - 18:58

Carrat
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Baxter Reynoalds

Administrator/moduł nadający karę: Antycheat

Powód kary: UID: 3209 (BMX); Owner 2:14, O, Fotel 0, Ping 191 - Nie wiem co to.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Tak jak na górze, siedzieliśmy sobie przy blokach, mieliśmy zorganizować akcje, wsiadłem na bmx pojechałem do przodu, zawróciłem i nagle server closed connection. Wcześniej jeszcze niechcący zamiast /pokaz przedmioty [id] dałem /p pokaz. Prosiłbym też, żeby zostały odbanowane wszystkie postacie, bo zbanowało mi wszystkie.
  • Back to top
    • 0

Neon 2 09/01/2010 - 19:02

Neon
  • Zbanowani
A no tak, potwierdzam - chciał wejść na rower, i wyłapał bana ;x Miał chyba laga, bo ping 191
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 09/01/2010 - 19:04

WiicherS
  • Gracz
Błędy takie jak ten, pojawia się podczas dużego pingu i nagłego laga przy wsiadaniu/wyjmowaniu broni. w pełni jestem za unBAN'em.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 09/01/2010 - 19:07

Spicky
  • Gracz
Potwierdzam. Widziałem to. Jestem za unbanem :)

//Kacper: Ja też, podniesie poziom RP - zdecydowanie.
  • Back to top
    • 0

Bambosz 1981 09/01/2010 - 19:10

Bambosz
  • Gracz
Też tam byłem, być może dziesięć kroków od tego zbiorowiska. Lecz widziałem jak to było, wsiadł na rower, i jak mówił - zawrócił, i nagle rower u mnie na ekranie zrobił kilka salt w powietrzu, wylądował na ziemię w tej samej pozycji co był, a Baxter wyleciał do przodu, po czym zobaczyłem komunikat o banie.

unBAN się należy.

Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

Carrat177 10/01/2010 - 17:38

Carrat
  • Gracz
Nie wiem, czy admini tutaj w ogóle nie zaglądają? Przez błędy skryptu, gracze muszą czekać po kilka dni, a administratorzy po prostu nas olewają, bo z tego co widzę, niektóre wnioski mają po kilka tygodni, a żaden administrator tu nie zagląda, bo to tylko błąd lipnego anticheata.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 10/01/2010 - 17:43

Lemonss
  • Gracz
@UP antycheat nie jest lipny, wręcz doskonały. To samp i synchronizacja jest lipna dlatego wyskakują takie sytuacje. Myślę że powinna kara być zniesiona na przykładowy wysoki AJ, lub jakiś LOG który zapisywał by każdą próbę oszustwa. Zaspamione LOGI takimi to komunikatami były by informacją dla administratorów. W innym wypadku zawsze na serwerze jest jakiś admin który może działać w razie potrzeby :)
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:..0 10/01/2010 - 17:48

..:Kosa:..
  • Świeżak
Dziwisz się czemu administracja nie chcę Ci tego sprawdzić? Najlepiej pokazać Screen będzie to zawsze korzystniej wpływało na werdykt administracji.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 10/01/2010 - 19:52

Carrat
  • Gracz
Co administracji da screen z powodem zbanowania? Nic, po prostu zwykły błąd anticheata poparty przez graczy powyżej, którzy byli przy tym.
  • Back to top
    • 0

Play 376 10/01/2010 - 20:49

Play
  • Świeżak
No dajcie spokój, ma 389h, po co miałby używać cheatów. Jestem za Unbanem.
  • Back to top
    • 0

B M62154 11/01/2010 - 14:08

B M
  • Zarząd
Twoje kiepskie łącze bądź sprzęt nie jest naszą winą. Zainwestuj w coś lepszego, unikniesz problemów.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic