Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock na prowadzenie aut] Zachary Jutrogost

• Please log in to reply
10 replies to this topic

KVATH0 09/01/2010 - 17:28

KVATH
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Zachary Jutrogost

Administrator/moduł nadający karę:gtamxenon (Tony Pitt)
Powód kary:wjechałem po ruchomych schodach w centrum

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Ja wiem że nie mam co się tłumaczyć, bo już dostałem ostrzeżenie ap ropo jazdy na rowerze, ale chcę tylko powiedzieć że akurat wtedy byłem w łazience, mój młodszy brat wrąbał mi się na kompa i skakał sobie na schodach.

Wiem że bierzecie na serio sprawy związane z łamaniem regulaminu (i dobrze) ale mam nadzieję że można zrozumieć mój przypadek.
Zresztą za to że raz użyłem (w sumie to nie ja zresztą) schodów jako rampy, to od razu powinno mi się na zawsze zablokować możliwość prowadzenia wszelkich pojazdów ? Nie sądzę, myślę że godzinne AJ by wystarczyło. No dobra sporo miałem tych AJ, ale jak wiadomo tylko geniusze uczą się na błędach innych, natomiast normalni ludzie na własnych (a głupcy nie uczą się wcale). Sam się domyślcie kim ja jestem :>.
Dowodów nie posiadam, bo nie mój laptop nie jest pod stałym nadzorem kamery...

PS: Bratu nieźle się ode mnie oberwało.
  • Back to top
    • 0

KaRaBaCh 0 09/01/2010 - 18:15

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Myślę, że ten gracz mimo wielu AJ, zasługuje na odblokowanie.
Myślę, że ta kara jest za surowa, rowerem każdy odwala, a on miał akurat takiego pecha, że któryś z adminów go przyłapał. 1 h AJ wystarczy ...
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 09/01/2010 - 18:20

kubus96
  • Świeżak
Nastepnym razem uzywaj komendy /afk. Jakos nie wierze w to, ze brat ci wbil. ;/ 30% osob tak mowi.
  • Back to top
    • 0

KVATH0 09/01/2010 - 18:21

KVATH
  • Świeżak
Właśnie dlatego mogę sobie mówić że brat mi się wje**ał...
Jestem dość nowy i nie znam komend tj właśnie /afk...
Teraz już znam więc nie będzie problemu.

Tak poza tym to wszystkie AJ oprócz Sprintera są tak naprawdę niesprawiedliwe, ale o AJ nie chce mi się apelować ;P
  • Back to top
    • 0

Janek.29 09/01/2010 - 18:21

Janek.
  • Gracz

Myślę, że ten gracz mimo wielu AJ, zasługuje na odblokowanie.
Myślę, że ta kara jest za surowa, rowerem każdy odwala, a on miał akurat takiego pecha, że któryś z adminów go przyłapał. 1 h AJ wystarczy ...

Mimo, że miał"pecha" nie powinien tego robić..Powinien minimalizować lub dawać /qs. I tak wątpię w to że ktoś mu siadł (każdy tak mówi) byłeś pewny że nikt tego nie zobaczy..i się myliłeś, człowiek uczy się na swoich błędach. Moim zdaniem powinieneś mieć tą blokadę z tydzień, następnym razem byś już się bał i wiedział czym to śmierdzi.
  • Back to top
    • 0

KVATH0 09/01/2010 - 18:23

KVATH
  • Świeżak
Przypominam że to było w centrum...
Więc nie wiem jakim idiotą musiałbym być żeby pomyśleć że nikt mnie nie widzi.
(około godziny 19)

Dopisek: Gdybym to ja to zrobił !
  • Back to top
    • 0

krzysik3333 0 09/01/2010 - 19:57

krzysik3333
  • Zbanowani
Oczywiście wymówka z bratem. Ile razy już to czytałem. Jestem przeciw skoro już dostawałeś ostrzeżenia i nadal się wygłupiałeś. Nie wierzę w wymówkę z bratem.
  • Back to top
    • 0

KVATH0 09/01/2010 - 20:39

KVATH
  • Świeżak
Ciekaw jestem tylko co musiałbym wymyślić żebyście uwierzyli...
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 09/01/2010 - 21:21

Kobył
  • Gracz
Po pierwsze - piszesz bezsensowne posty. Po drugie czytam tą apelację i od razu widzę, że kłamiesz. Przyznaj się, to administracja rozpatrzy Twoją sprawę, a tak to Twoja apelacja wyląduje w archiwum z prefiksem "odrzucony"
  • Back to top
    • 0

KVATH0 09/01/2010 - 21:50

KVATH
  • Świeżak
[quote]
Powód kary:wjechałem po ruchomych schodach w centrum
[/quote][/quote]
Chodzi o to ?

Wiedziałem że lepiej nie mówić prawdy i niby przyznać że źle zrobiłem itp. bo byłem pewien że napiszecie że każdy zwala na brata i takie tam...

Więc wiedzcie że chce się przyznać do czynu którego nie popełniłem i szczerze żałuję że dopuściłem się tak niebagatelnego przestępstwa jakim jest jazda schodach...

I co za takie coś dostane niby unbana ?

PS: Wiem gupio to napisałem
  • Back to top
    • 0

gtamxenon 44 10/01/2010 - 00:35

gtamxenon
  • Gracz
okej. Myślę ze ciebie to coś nauczyło. Akceptuje.

Bez kary bo nie o to tu chodzi.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic