Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Marco_Cotargo

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcoCortago0 09/01/2010 - 14:28

MarcoCortago
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Marco_Cotargo

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Utrudnianie eventu

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Event, Byłem w autobusie, ale przez przypadek nacisnąłem enter, Autobus odjechał, wiec wsiadłem do jakiegoś pana w czarnej ciężarówce, powiedziałem:
Niech pan jedzie pod gore
Nie zaprotestował więc uznałem to jako zgodę, przejechał kawałem a tu korek.
Autobus się stacza, chciałem szybko do niego wejść wiec wysiadłem, pobiegłem do autobusu i stanąłem na drodze, (nacisnąłem g) postać szła w stronę autobusu więc poszedłem się szybko odlać przychodzę a tu postać wchodzi w autobus, nic nacisnąłem W i podszedłem do drzwi i G wszedłem do autobusu, Nagle Autobus Zaczął skakać i bana dostał Matthew Stefler (Link do Skargi) więc ja szybko wyszedłem i autobus runął w przepaść, (odbywało się to na tej górze wielkiej). I nagle Ban.
  • Do góry
    • 0

#2 Niwek402 09/01/2010 - 15:04

Niwek
  • Gracz
Dwa razy próbowałeś zepchać autobus! Raz wysiadłeś podczas jazdy, autobus stanął, a ty go spychałeś. Drugi raz, jak wtedy co się zablokował na zakręcie, to próbowałeś go zepchać, wszyscy pchali pod górke, a ty w dół. Ban się należy, nie ma co.
  • Do góry
    • 0

#3 MarcoCortago0 09/01/2010 - 15:16

MarcoCortago
  • Świeżak
Jak wysiadłem to go nie pchałem, ale jak on zakręcał to ci to rozrysuje:

Dołączona grafika
Jak nacisnąłem ENTER to powinienem pojawić się w barierce ale system do tego nie dopuścił więc cofnęło mnie w autobus a on dostał tp trochę bardziej w stronę przepaści, wtedy nawet SAN NEWS pisało że ktoś zdenerwował się na kierowce i wyszedł z autobusu. A za 2 razem nacinałem G, jak przyszedłem z kibla to odrazu do niego wszedłem wtedy zaczęły się te Teleporty, co autobusem w powietrzu rzucało, i jak wysiadłem to bana dostałem
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 09/01/2010 - 16:26

Konrad
  • Gracz
Rozumiem, że chciałeś wziąść do spadającego autobusu.
  • Do góry
    • 0

#5 MarcoCortago0 09/01/2010 - 17:34

MarcoCortago
  • Świeżak
Nie jak zaczął tak w powietrzu "skakać" to z niego wysiadłem
  • Do góry
    • 0

#6 Niwek402 09/01/2010 - 17:50

Niwek
  • Gracz
A potem zacząłeś go pchać w przepaść. Może jednak lepiej się przyznać i przeprosić?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych