Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNBLOCK]Conny Quenin , Michael Rowley]

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Champion 591 09/01/2010 - 13:05

Champion
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Conny Quenin , Michael Rowley

Administrator/moduł nadający karę: Frank , Numlock

Powód kary: Conny- napisanie ponownej aplikacji , Michael-Grożenie skargą

Wyjaśnienie wraz z dowodami:No więc Conny'ego już dawno miałem zablokowanego przed świętami za to , że napisałem dwie aplikacje o unblock pojazdów(jedna po drugiej w krótkim czasie) ale mam zgode na napisanie ponownej od Franka , a Michaela zablokowano mi za grożenie skargą . Prosze o odblokowanie obu postaci jeżeli nie można obu to najbardziej zależy mi na Connym .

P.S na Connym mam blokade pojazdów jeśli można chciałbym aby ją sciągnięto .
  • Back to top
    • 0

skb5267 09/01/2010 - 14:25

skb
  • Gracz
Miałeś napisać biografię Michael Rowley, druga postać nie zostanie odblokowana.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 09/01/2010 - 16:03

Champion
  • Gracz
Napisze ją ale chce wiedziec czemu nie moze zostac odblokowana ? Bardziej mi na niej zależy .

Dobra napisze biografie tutaj

Rok 1985 , 12 czerwca , godzina 16:31

W szpitalu Los Santos niedaleko ratusza i centrum handlowego
na świat przychodzi mały Michael Rowley . Niedługo po porodzie jego mama umiera a nim zajmuje się chory na raka ojciec oraz jego dziadek Mike . Miał on starszego o 7 lat brata Tony'ego który niechciał , aby Michael przyszedł na świat .

Rok 1991

Michael ma już 6 lat i idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej . Przez 6 lat uczy się alfabetu , pisania i innych rzeczy . Jednak kiedy Michael był w 3 klasie jego ojciec zmarł i zajmował się juz nim tylko dziadek . Nie wykazywał on szczególnej chęci do zajmowania się Michaelem , pokazując to bijąc go i chodzic regularnie się upijac .

Rok 1997

Kiedy Michael skonczył szkołe podstawową poszedł do następnej szkoły jakie było gimnazjum w Los Santos . Poznał tam nowych kolegów z którymi zaczął kolegowac się . Niedługo potem Michael zaczął wychodzic z domu z nowymi "kolegami" do różnych barów , aby robic to co dziadek . Po imprezach często chodzili malowac różne napisy na murach domów w Los Santos . Niedługo potem dowiedział się , że jego dziadek zmarł , a został z nim tylko jego 19 letni brat . Michael niedługo potem został zresocjalizowany przez niego i przestał kolegowac się ze starymi kolegami i zaczął się uczyc .

Rok 2001

Michael skonczył już gimnazjum a jego brat wyjeżdzał do pracy w San Fierro , i niechętnie przesyłał Michaelowi częsc zarobionych pieniędzy na konto , aby on miał z czego się utrzymac . Michael był już w pierwszej klasie liceum i tam poznał nowych normalnych kolegów i swoją pierwszą szkolną miłosc Katie . Spotykał się z nią po szkole do początku 2 klasy liceum . Wtedy okazało się , że Katie musi wyjechac z rodzicami do innego kraju . W smutku Michael rozstał się z nią i postanowił uczyc się jak najlepiej . Dorabiał sobie czasami pomagając sąsiadom w pracach domowych i roznoszeniu ulotek na zlecenie różnych firm .

Rok 2004

Michael skonczył już liceum i pojechał na studia do Las Venturas , gdzie mieszkał w Collegu przez 3 lata .

Rok 2007

Po powrocie dowiedział się od brata , że mieszka teraz w Liberty City i poprosił go aby przyjechał do niego . Mieszkał u niego 2 lata po czym postanowił wrócic do Los Santos i życ dalej .

Rok 2009

Po powrocie postanowił znaleźć prace . Pierwszą jego pracą była praca w KFC , skąd po krótkim czasie postanowił odejsc gdyż mu się nie podobało . Później znalazł pracę w Euphoria Club . Czując zbyt mały przypływ gotówki postanowił jeszcze przejsc szybkie szkolenie i zostac strażnikiem więziennym w Więzieniu Stanowym Los Santos .

Rok 2010

Michael pracuje w obu miejscach do teraz mieszkając w hotelu commerce planując dalej swoje życie .

Frank napisz mi dlaczego druga postac nie moze byc odblokowana .
  • Back to top
    • 0

skb5267 09/01/2010 - 16:10

skb
  • Gracz

Wysle ci biografie do michaela na PW .

Nie, napisz ją w tym temacie.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 09/01/2010 - 19:07

Champion
  • Gracz
Frank jeżeli nie można odblokowac obu postaci to odblokuj postac Conny Quenin na niej mi bardziej zalezy a tamtą można puscic w niepamięć .

P.S Napisz dlaczego nie mozna by było jak cos odblokowac postaci .
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic