Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Vincenzo_Craxi

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kawus64 08/01/2010 - 22:25

Kawus
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Vincenzo Craxi

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem, dostałem blocka poprzez panel.

Powód kary: /q podczas akcji.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc, zacznę od wyjaśnień. Jeszcze jak nie miałem blocka, odechciało mi się gry Role Play. Przez pewien okres w ogóle nie wchodziłem do gry, a po tym jak dowiedziałem się od kumpli że The Lazzaro Crime Famili zostało usunięte przestałem grać. Nie pamiętam kiedy to było, ale wiem że wtedy pokłóciłem się z Ojcem o to że przyszedłem pijany do domu. Z ojcem wtedy nie rozmawiałem dzień i szukając pocieszenia wszedłem do gry. Wiadomo byłem smutny i w pewnym sensie zdenerwowany, ponieważ myślę że raz mogło mi się zdarzyć, że tak to ujmę. No więc, wszedłem do gry, zalogowałem się i zadzwoniłem do kolegi. Jechaliśmy razem, no i zaczęła nas gonić policja. Z tego co wiem kolega się wydzierał, lecz ja zachowałem spokój. W końcu mnie zatrzymali, kolega dostał kulę, a ja odegrałem RP. Lecz po chwili doszło do sporu o broń którą miałem przy sobie, a dokładnie o shotguna. Miałem go w samochodzie, lecz zapomniałem go tam odłożyć z powodu tego że musiałem odegrać RP, a później wyleciało mi to z głowy. Po chwili ostro się zdenerwowałem z powodu sporu z policjantem, w końcu z nerwów, nie będąc do tego końca świadomy wpisałem /q. Gdy czytałem skargę miałem w nosie to co zrobiłem, pomyślałem "I tak już w to nie gram, mam to gdzieś. Niech sobie piszą.". Oczywiście teraz tego szczerze żałuje, ponieważ szkoda mi tej postaci, dość dużo na niej grałem i osiągnąłem, a przez zwykłą kłótnię to straciłem. Proszę o unblocka między innymi dlatego iż nie byłem do końca tego świadom co robię, wcześniej i teraz nigdy by to się nie zdarzyło. Po za tym chciałbym znów kreować postać Włocha, a ta postać dużo dla mnie znaczy. Może wtedy jeszcze nie byłem tak dobry w RP jak teraz, ale ten okres kiedy to grałem w Lazzaro był chyba najlepiej wspominanym okresem w mojej karierze RP. Wiem że innym to przysłowiowo "wisi", ale mnie naprawdę na tej postaci zależy. Więc proszę administrację o wybaczenie i obiecuje iż to się więcej nie zdarzy.
  • Do góry
    • 0

#2 Banana 4 08/01/2010 - 23:10

Banana
  • Świeżak
Jestem na nie. Odgrywałem kiedyś z Tobą akcję (na dawnym nicku), której nie umiałeś odegrać dobrze. Nie rozumiesz pojęcia RP.
  • Do góry
    • 0

#3 KVATH0 08/01/2010 - 23:28

KVATH
  • Świeżak
Jeeez i wy się cieszycie że h-rp ma rekord ? 330 graczy online...
Jakby nie banować takich jak Kawus to spokojnie byłoby dwa razy tyle

PS: Ta wiem serwer tego nie dźwignie :)
  • Do góry
    • 0

#4 Kawus64 08/01/2010 - 23:58

Kawus
  • Gracz

Jestem na nie. Odgrywałem kiedyś z Tobą akcję (na dawnym nicku), której nie umiałeś odegrać dobrze. Nie rozumiesz pojęcia RP.

Grałeś ze mną ostatnio? Kiedyś byłem taki, ale to się zmieniło. Nawet nie masz pojęcia jak. Dowodem na to jest między innymi to iż gram w GBF, wątpię by Voltage by na to pozwalał, bym grał non-rp.
  • Do góry
    • 0

#5 skb5247 09/01/2010 - 00:14

skb
  • Gracz
Napisz biografię i wymień kilkanaście argumentów dlaczego mielibyśmy odblokować Ci postać.
  • Do góry
    • 0

#6 Kawus64 09/01/2010 - 01:37

Kawus
  • Gracz
Narodziny i nauka
Piękny dzień 22 czerwca 1987r. w miasteczku Corleone na Sycylii. W ten dzień narodził się Vincenzo Craxi, mały chłopiec który nie był świadom tego co kiedyś go spotka. Rodzice Vincenzo, Marcello oraz Sara byli zwykłymi rolnikami i zawsze pragnęli by ich syn został wychowany na ludzi. Vincenzo w wieku 8 lat został wysłany do szkoły w Palermo, gdzie raz na miesiąc był odwiedzany przez rodziców. Jako mały chłopiec większość czasu spędzał przed książkami i nie miał wielu rówieśników. Lecz miał kilku kumpli i wiedział że zawsze może na nich polegać. W wieku 15 lat dowiedział się iż jego ojciec Marcello trafił do więzienia za kradzież, a matka zginęła w wypadku. Chłopak ukończył szkolę, po czym zaczął pracować w restauracji i od czasu do czasu odwiedzał swojego ojca.

Wyjazd do Ameryki

1999r. Vincenzo Craxi przylatuje do San Fierro, gdzie po paru godzinach dociera do Hotelu Downtown i melduje się w nim. Vincenzo nie potrafił się na początku odnaleść w mieście, lecz po kilku dniach znajduje pracę w miejscowej rafinerii. 14 kwietnia 2001r. Vincenzo, zmęczony po pracy wraca do hotelu, po drodze natyka się na otwarcie nowej restauracji "The Lazzaro restaurant".
Następnego dnia Vincenzo udaje się do restauracji by dostać się na stanowisko kucharza, szef restauracji Giuliano Lazzaro przyjmuje go na owe stanowisko zachwycony Sphagetti które zrobił Vincenzo.

Początki w mafii i pierwsze przekręty

Rok 2009, 22 kwietnia. Dzień jak inny, Vincenzo haruje w restauracji, w końcu nadchodzi zamknięcie knajpy. Gdy Vincenzo się przebiera do szatni wchodzi Ralph Beneventi oferując mu dodatkową robotę za niezłą kasę, Vincenzo nie znając jeszcze Ralpha myślał że to żart, ale nie. Po kilku minutowej rozmowie Vincenzo zgadza się po czym wsiada do wozu Ralpha i razem wyjeżdżają w stronę Los Santos. Po kilku godzinach docierają do Los Santos i kierują się w stronę South Central, w końcu docierają na jakąś dzielnice, gdzie Ralph rozmawiał z wielkim czarnuchem, który miał ponad 2m wysokości. Po godzinie targów Ralph woła Vincenzo by ten mu pomógł, okazuje się że ma przemycić kilka kilogramów kokainy przez granicę Los Santos-San Fierro. Vincenzo który nie miał wyjścia w końcu udaje się pod granice, i przechodzi ją przez jedną z górskich ścieżek gdzie czekał na niego Alberto Piccone.
Następnego dnia Vincenzo ślubuje wierność mafii i że nigdy jej nie opuści.

Komplikacje

Pół roku później... Vincenzo dorobił się samochodu i domu, oraz załatwił sobie paru osiłków. Dawna restauracja Lazzaro zostaje usunięta, a na jej miejsce powstaje klub striptizerski do którego przychodziły same ważne osobowości miasta oraz wielu policjantów. To była kopalnia znajomości dla mafii. Vincenzo dostaje rewir na czas nieobecności jednego z Capo, sam zaś mocno zaprzyjaźnił się z swoim Capo, Alberto Piccone. Z czasem mafia zaczyna się rozpadać, soldierzy stają się bardziej wpływowi od Capo, a boss zaczyna zabijać wszystkich z mafii. Vincenzo sam osobiście zabił kilku swoich kumpli z drużyny, po czym boss się ulatnia razem z resztą drużyny. W końcu Vincenzo zostaje złapany przez policje, na szczęście miał przy sobie tylko shotguna, a policja nic na niego nie ma, więc dostaje tylko kilka miesięcy odsiadki.

Wyjazd do Los Santos

5 stycznia 2010r. Vincenzo wychodzi z więzienia, przeprowadza się do Los Santos, gdzie dostaje podobny dom, a samochody sprowadził z San Fierro. W końcu po kilku tygodniach świętowania wyjścia z więzienia zaczyna rozmyślanie nad poszukaniem dalszej pracy...

Argumenty:

-Zależy mi na tej postaci, chciałbym odgrywać znów Włocha.
-Daje słowo OOC iż ta sytuacja stała się tylko raz i więcej się nie powtórzy. A gdy daje słowo OOC to staram się je dotrzymać.
-Dużo na niej osiągnąłem, a straciłem to przez jeden cholerny wygłup, którego nie byłem do końca świadom. A teraz tego żałuję...
-Nie ma na mnie skarg, to świadczy o tym iż gram dobrze.
-Więcej argumentów nie potrafię zaoferować wam adminom, ale obiecuje że będę grał RP i stosował się do regulaminu. Liczę również na dobre serce administracji i to że mi zaufają i dadzą unblocka.

Nie jestem dobry z pisania Biografii i gdy będzie ona nie wystarczająca to proszę o jeszcze jedną szansę.
  • Do góry
    • 0

#7 Banana 4 09/01/2010 - 15:16

Banana
  • Świeżak
Racja, grasz w GBF. Voltage to osoba ogar, noobów do organizacji nie przyjmuje! Myślę, że można dać UnBlocka!
  • Do góry
    • 0

#8 skb5247 09/01/2010 - 15:31

skb
  • Gracz
Blokada zostaje zdjęta, w zamian zostajesz ukarany 600minutowym adminjailem.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych