Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Thomas_Angelo

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Janek.29 08/01/2010 - 21:16

Janek.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Thomas Angelo

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Durna apelacja na forum

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, dziś dostałem blocka kanału OOC od Seby napisałem dwa razy na /w chciałem wyjasnić mu jak to było..lecz nie odpisywał..naprawdę byłem zły..napisałem raz drugi tylko żę z przekleństwem "do hu*a jakie stalowe pięsci on nawalał mi w auto i nic ? " po czym dostałem w odpowiedzi blokadę kanału OOC niestety..powodu kary do końca nie zobaczyłem bo zasłaniał mi napis ( ile minut do końca aj) więc czytając tylko "Jeżeli nie możesz ogarnąć jęzora to ( i tutaj nie nie zobaczyłem myslałem że (..to nie bedziesz pisał na /w (byłem niemal pewny...). Jestem Urzędnikiem, kanał OOC jest tam bardzo ważny, zwłaszcza kiedy przychodzi newbie i chce zarejestrować skuter czy też dowód wyrobić po prostu nie zna komend i wtedy trzeba pomóc takiemu pisząc mu na /w, ale okej..Napisałem apelację od kary, prosiłem o zdjęcie blokady lecz Misiek w moim temacie napisał cytat kary i wtedy zrozumiałem o co chodzi, seba dał mi blocka za przekleństwo na /w za co bardzo żałuje i przepraszam.Jest mi teraz bardzo wstyd i głupio, że muszę pisać tą apelację, ale tej postaci poświęciłem bardzo dużo mojego czasu i zależy mi aby dalej kontynuować rozrywkę,(nie chcę wszystkiego zaczynać od nowa..) osiągnąłem na niej coś czego nawet się nie spodziewałem i tracić to wszystko przez tak głupi błąd. Naprawdę przepraszam Sebę za te przekleństwo ale jeżeli się dostaje Aj niesłusznie to naprawde człowiek się złosci..i przepraszam miśka że nabrudziłem tą durną apelacją przez mój głupi błąd nie przeczytania do konca powodu kary..Przepraszam i żałuję. Proszę o UnBlock.

Janek94. Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych