Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan] Max Engels - Konto Globalne: What?

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pinky 0 08/01/2010 - 10:02

Pinky
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Max Engels, What?
Administrator/moduł nadający karę: Mickul (?)
Powód kary: Brak zrozumienia z jego strony, dwukrotne pisanie o zdjęcie banicji.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Wszystko jest napisane w innych apelacjach i proszę by zbadano to jeszcze raz. Najlepiej by wynik końcowy, wydał administrator:
  • Misiek,
  • YoMen,
  • Xenon,
  • Szybki.

Tutaj podaje wszystkie jego apelacje:
http://h-rp.pl/search.php?action=results&sid=4d1b241cc9431d94f4687fa805c05ada&sortby=&order=desc

Proszę o nadanie banicji mi, a zdjęcie Konradowi (Max Engels, What?) Dajcie mu (mi) ostatnią szanse.
  • Do góry
    • 0

#2 Load39 08/01/2010 - 10:42

Load
  • Gracz
[quote name='Regulamin]W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela"' date=' który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.[/quote']
  • Do góry
    • 0

#3 dogulaz 246 08/01/2010 - 12:26

dogulaz
  • Świeżak
No chyba nie, nie dość, że robicie ban evading. Robiliście mafie ze ścigantów, kłamiecie! Kłamiemy? Ta, What mówi, że jesteś jego kuzynem, a ty że poznaliście się poprzez NK. No ej nyggaz, weźcie koło i się pierd*****e w czoło.
  • Do góry
    • 0

#4 Pinky 0 08/01/2010 - 12:53

Pinky
  • Zbanowani
Dobra Douglaz, nie chciałem tego robić - ale skoro tak na nas szarżujesz no to spoko :) Niedługo powiem, o co chodzi.

[quote='Load' pid='207031' dateline='1262943730']
[quote name='Regulamin]W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela"' date=' który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.[/quote']
[/quote]

Nie posiada 100%, tylko banicję ;P To po pierwsze, po drugie to ja mu ją załatwiłem - więc to ja powinienem za to odpowiedzieć :(

//=Edit

Doug a weź się pier****** w czoło i już nie przelewaj majątku, co? Oj tak, tak! Nie pamiętasz już tego? Bo ja pamiętam dobrze.
  • Do góry
    • 0

#5 Mickul1638 08/01/2010 - 13:24

Mickul
  • Gracz
Bekniecie oboje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych