Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[UNBLOCK] Thomas Lynx

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

J4RyZz 9 25/06/2009 - 22:45

J4RyZz
  • Zbanowani
Witam

Imię nazwisko poszkodowanego: Thomas Lynx
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: nie pamiętam imię azjatyckie
Powód uznany przez administratora: "Urzędnik i złodziej?! Niemożliwe" - nie pamiętam dokładnie ale prawdopodobnie takie jak przytoczyłem
Wyjaśnienie poszkodowanego:

Jest wieczór ( 21:30), z moim kolegą obserwujemy dom, który zamierzamy obrobić. Zachodzimy od tyłu, oboje mamy DE odbezpieczone, nagle wyłania sie Eminem Morales. Ja bez chwili zastanowienia postrzeliwuje go dwoma strzałami w głowę. Morales dostaje BW. Zaczyna sie płacz ooc z jego strony. Ja otrzymuje bloka z w/w wytłumaczeniem.

No cóż mieszane mam uczucia. Przede wszystkim chce powiedzieć, że wytłumaczenie tego bloka jest co najmniej dziwne. Z tego co wiem każdy może być złodziejem. IC jestem człowiekiem dwulicowym, w godzinach pracy jestem grzecznym pracownikiem a potem, inną osobą... ale do tego chyba mam prawo prawda?
Na pewno nie było Pro Elo gangsty, bo wszystko działo się na obrzeżach San Fierro. Nie było DM, bo Morales nas zaskoczył(a żeby nie było DM trzeb mieć powód). Wszystko działo się po godzinie 21 - czyli napady dozwolone.
A teraz powiem prawdziwy powód, choć prawdopodobnie przez to nie dostane unblok. Mianowice Morales jest dobrym kumplem tego admina, a chciał się zemścić, powiedział adminowi, troszeczkę ubarwił swoją opowieść w efekty specjalne, a admin chcąc pomóc kumplowi w zemście, dał mi bloka z (przepraszam za słowa ale nie mogę się powstrzymać) idiotycznym usprawiedliwieniem. Rozumiem to tak: Jesteś urzędnikiem, masz być święty, a to nie wiąże się nic a nic z realiami życia prawdziwego.

Proszę o rozpatrzenie sprawy przez admina innego niż ten który dał mi bloka.
Licze na to że Misiek jest idealista, i że przysłowie Równi i Równiejsi nie tyczy sie H-RP. I co najgorsze 2h wcześniej kupiłem sobie nowiutkiego bullecika:P

Pozdrawiam.
Jarosław 'J4RyZz' Zaczek
  • Back to top
    • 0

DragoN 0 26/06/2009 - 07:04

DragoN
  • Zbanowani
ty nie pamiętasz, ale ja mam Screna... łap>Dołączona grafika
potwierdzam, jest 21,00, a nie można napadów robić, przez urzędników, a może to tylko przykrywka? i? nie wolno tak?, nigdzie tak nie pisze.
ja i tak znam gorsze sytuacje, pamiętam jak raz mnie, napadł Policjant, ale nick tylko OOC wiem, więc?
wedłóg mnie block nie słuszny, UnBlock się należy, i rekonpensata dla gracza!
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 26/06/2009 - 09:13

0lefansy
  • Gracz
Kolega tutaj powinien dostać unbloka gdyż nic takiego nie zrobił. w realu nie ma włamań? I urzędnicy to też złodzieje! ;)
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 26/06/2009 - 12:25

J4RyZz
  • Zbanowani
ehhhh tak jak mówiłem Równi i Równiejsi ...
  • Back to top
    • 0

Banana 4 26/06/2009 - 13:19

Banana
  • Świeżak
Block, niech pozostanie dla tego gracza block, jest dziwny, mowi mu sie nie spamuj na /bo a ten "Bo co?'" jesteś denerwujący!
  • Back to top
    • 0

Punk33 0 26/06/2009 - 14:05

Punk33
  • Zbanowani

Kolega tutaj powinien dostać unbloka gdyż nic takiego nie zrobił. w realu nie ma włamań? I urzędnicy to też złodzieje! :P

Ma racje to jest ameryka ;) Unblock się należy ..
  • Back to top
    • 0

kalejdoskop12455 26/06/2009 - 14:05

kalejdoskop12
  • Gracz
Popieram kolegę Tonego. Nawet urzędnicy to złodzieje. Każdy może kraść, nawet policjant więc moim zdaniem należy się UnBlock. ;)
  • Back to top
    • 0

Punk33 0 26/06/2009 - 14:06

Punk33
  • Zbanowani

Kolega tutaj powinien dostać unbloka gdyż nic takiego nie zrobił. w realu nie ma włamań? I urzędnicy to też złodzieje! :P

To Ameryka ;) Można robic co się chce :P
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 26/06/2009 - 15:19

adamingo36
  • Gracz
Ekhmm.
No to ja powiem tak.
Po 1:
Byłem naocznym świadkiem
Po 2:
Było po 21
Po 3:
Każdy może robić co chce po godzinach pracy. Przyklad?
http://media.wp.pl/w...11&ticaid=18470
Z tego wynika, ze nawet w RL dzieja sie takie rzeczy ktore sie fizjologom nie snily, chyba sami slyszeliscie o ratownikach ktorzy zamiast podawac lek, podawali trucizne -> dla jaj.
Po 4:
Niestety muszę zgodzić się z tym, że Emilien ma kumpla admina, ktory zjawi sie w try miga kiedy on go zawola i da bloka za..
No ekhm. Nie wiem za co. Za to, że postać mu sie nie podoba?
Sam raz bylem ofiara perfidnego DM'u kiedy to spacerowalem nowa postacia chodniczkiem, zajechal wozek z banda murzynow zastrzelili mnie i pojechali dalej. Na serwerze bylo ze 3 adminow i zaden nie zareagowal.

Uważam, że block jest niesłuszny i prosze o odblokowanie konta J4RyZz'a.
poŁ.
  • Back to top
    • 0

William723 26/06/2009 - 18:55

William
  • Gracz
Nie.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/06/2009 - 18:55

Konrad
  • Gracz
Powiem tak, grająć postac oddajemy jej jakiś charakter, i styl bycia. Osoba, która pracuje w urzędzie (sam fakt pracy w nim) świadczy o wysokim poziomie i inteligencji, a jak taka osoba pod zasłoną nocy zamienia się w bezlitosnego kozaka to dla mnie wielkie nieporozumienie. Bądźcie konsekwentni w tym, kogo gracie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic