Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnAJ] Dwayne_Garnett

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Altras0 07/01/2010 - 19:23

Altras
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Dwayne_Garnett

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:AdminJail System Bron: 41/4159(Spray Can). Systemowa: 0/0:0 (Weap) 07/01/2010, 14:37 (Tak mam napisane w logach.)

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dzisiaj po południu ok. godziny 16 przyjechałem z bratem do centrum, oczywiście nie obyło się bez 'Lost server connection', lecz tym razem zdarzyło mi się to dwa razy. Chciałem dać bratu puszkę z lakierem, gdy wyciągnąłem ją wyrzuciło mnie po raz czwarty-tym razem napisane było tylko 'Server closed connection', zalogowałem się po około dwóch minutach w Admin Jailu. Wszedłem na forum, żeby zobaczyć powód nałożenia AJ i na ile czasu on jest. Pisało tak: ..."AdminJail: TAK, 65535 min.". Nie wiem, dlaczego system dał mi AJ, ponieważ nie zrobiłem nic złego, NIE użyłem żadnych cheatów ani innych takich programów. Obecnie mam 65509 min. Proszę o Un Aj, ponieważ nic złego nie zrobiłem, chciałem tylko dać lakier bratu. Pozdrawiam avsis.
  • Back to top
    • 0

Vinox 111 07/01/2010 - 20:00

Vinox
  • Gracz
Tak było, wyjął sprey'a a tu nagle dostał AJ.
  • Back to top
    • 0

Staszekk0 07/01/2010 - 20:23

Staszekk
  • Świeżak
Taa, znam Dwayne'a, nie używa cheatów... Ostatnio system tak szaleje. Nie raz widziałem jak ktoś dostawał AJ za coś podobnego, i to szło seriami. Należy się UnAJ :)
  • Back to top
    • 0

B M62155 07/01/2010 - 20:31

B M
  • Zarząd
Niemożliwe.
Nie można zostac ukaranym po wyjęciu broni.
  • Back to top
    • 0

Altras0 07/01/2010 - 20:39

Altras
  • Gracz

Niemożliwe.
Nie można zostac ukaranym po wyjęciu broni.

Wyciągnąłem lakier i wyrzuciło mnie z serwera trzeci raz, zalogowałem się już w AJ, gram uczciwie bez cheatów etc, staram się grać RP.

EDIT: Tego typu AJ otrzymałem po raz pierwszy, proszę o drugą szansę i zdjęcie mi tego AJ, gdyż gram zgodnie z zasadami i wtedy nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem. Jak nie z powodu lakieru to z jakiego powodu skoro w powodzie jest 'spray can'. Chcę jeszcze dodać, że spray dostałem od kuriera po wcześniejszym zamówieniu go.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic