Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[REFRESHED] Najpopularniejsze modyfikacje! Zbiór modyfikacji GTA SA.

modyfikacje zbiór wszystkich modów gta refreshed

• Please log in to reply
134 replies to this topic

VooDu 70 29/11/2014 - 21:17

VooDu
  • Gracz

Można wiedzieć jak odinstalować San Andreas Retextured 3 1.7?   Nie za bardzo znam się na takich rzeczach. :(

• Back to top
    • 0

Sully2123 03/12/2014 - 16:51

Sully
  • Zasłużony

Aktualizacja - Instalacja zawarta w [/spoiler]

Wiesz może dlaczego może mi nie działać ivlm lights (ten mod na światła i latarnie)? Wbijam sobie i mam freeza, nie mogę się ruszyć ani nic tylko pisać się da. :|

• Back to top
    • 0

Levvy134 06/12/2014 - 01:31

Levvy
  • Gracz

a jak uzyskać dokładnie taki efekt giVgn7o.png

• Back to top
    • 0

Rainbow Aka Zatsu 1091 10/12/2014 - 00:02

Rainbow Aka Zatsu
  • Gracz

cze, mistrzu celownik nie da się pobrać - czy ja tylko jestem aż tak mało pojęty w tych sprawach? jeżeli nie to podeslij jak możesz  ten pliczek :P

• Back to top
    • 0

Supraa 149 13/12/2014 - 09:51

Supraa
  • Gracz

cze, mistrzu celownik nie da się pobrać - czy ja tylko jestem aż tak mało pojęty w tych sprawach? jeżeli nie to podeslij jak możesz  ten pliczek :P

Mi udało się zainstalować, tu masz to trochę dokładniej opisane. W razie jakiś niejasności, wal do mnie na skype, pomogę.

• Back to top
    • 0

agiklo1752 25/01/2015 - 16:01

agiklo
  • Gracz

Świetna robota.

• Back to top
    • 0

StybixPL439 01/02/2015 - 09:48

StybixPL
  • Gracz

Można wiedzieć jak odinstalować San Andreas Retextured 3 1.7?   Nie za bardzo znam się na takich rzeczach. :(

Nie odinstalujesz :) Musisz wgrac od nowa gre.

• Back to top
    • 0

Patton1268 07/02/2015 - 14:54

Patton
  • Gracz

Brakuje mi tutaj radaru z nazwami ulic, albo ślepy jestem.

• Back to top
    • 0

ReMes1444 07/02/2015 - 16:19

ReMes
  • Gracz

Brakuje mi tutaj radaru z nazwami ulic, albo ślepy jestem.

Jest, jest:

Wciśnij Ctrl+F i wpisz " Nazwy ulic nad radarem "

• Back to top
    • 1

Patton1268 07/02/2015 - 16:29

Patton
  • Gracz

Jest, jest:

Wciśnij Ctrl+F i wpisz " Nazwy ulic nad radarem "

Chodziło mi o nazwy ulic, bez tego czegoś co jest w minimapie, ale znalazłem, łap plusy :)

• Back to top
    • 0

ReMes1444 21/02/2015 - 17:49

ReMes
  • Gracz

Zapraszam również do drugiego poradnika:

http://net4game.com/...em-ich-wgrania/

• Back to top
    • 0

_Levy_570 26/02/2015 - 14:35

_Levy_
  • Gracz

Max FXAA 'Anti-Aliasing'

Opis: Koniec z ostrymi krawędziami! Modyfikacja podkręci nam Anti-Aliasing, dzięki czemu gra nawet na swój wiek wygląda nieziemsko. Antyaliasing to technologia znana zapewne większości osób, które choć trochę interesowały się wydajnością i poprawą oprawy graficznej gier komputerowych. Ma ona oczywiście zastosowanie w innych dziedzinach związanych z informatyką, ale z perspektywy fana wirtualnej rozrywki nie mają one większego znaczenia. Dzięki antyaliasingowym algorytmom komputer potrafi skutecznie wygładzać krawędzie generowanych trójwymiarowych obiektów, pozbywając się tym samym charakterystycznych „ząbków”, negatywnie wpływających na odbiór nawet najbardziej zaawansowanych technicznie tytułów. Cel ten osiąga między innymi przy pomocy modyfikowania jasności pikseli obrazu sąsiadujących z brzegami brył.

XOjR974.png

Spoiler

Znalazłem w sieci :)

Tutaj link do tematu

Warto by dodać do twojego tematu :) Zawsze ktoś może skorzystać.

• Back to top
    • 0

Acrez329 18/03/2015 - 17:48

Acrez
  • Gracz

Nawet fajne, ale mi się jakoś podoba to stare dobre San Andreas :D ale na pewno wypróbuje.

• Back to top
    • 0

TheTiger 182 04/04/2015 - 22:49

TheTiger
  • Gracz

Przydatne, przydałoby się dopisać jeszcze Dizz Niccas ENB. :)

• Back to top
    • 0

ThePablos22121 05/04/2015 - 20:14

ThePablos221
  • Gracz

GTA IV LIGHTS MOD 2.0 TEST5

Opis: Bardzo fajny, prosty oraz upodabniający nam do GTA IV modzik CLEO. Sprawia on, że światła samochodów są 'na ziemi' dzięki czemu podczas ciemnej nocy widzimy po czym jedziemy.

8r44chd.png

Spoiler
Wjyk99J.png

To jest ta modyfikacja, po której dostaje się bany za wypadające bronie, czy ta druga, bezpieczniejsza?

• Back to top
    • 0

DDRu741 06/04/2015 - 12:08

DDRu
  • Gracz

To jest ta modyfikacja, po której dostaje się bany za wypadające bronie, czy ta druga, bezpieczniejsza?

Wypadają bronie.

• Back to top
    • 2

ReMes1444 06/04/2015 - 12:42

ReMes
  • Gracz

Wypadają bronie.

Osobiście jej używałem i nie dostałem bana za wypadającą broń.

• Back to top
    • 0

DDRu741 06/04/2015 - 12:46

DDRu
  • Gracz

Osobiście jej używałem i nie dostałem bana za wypadającą broń.

Jeżeli ktoś ma wyciągniętą broń i zostanie potrącony, to wypada broń i jak w nią wejdziesz to Cie banuje.

• Back to top
    • 0

Spiritus Sanctus24 18/04/2015 - 01:45

Spiritus Sanctus
  • Gracz

Całe szczęście, że trafiłem na ten temat, właśnie szukałem czegoś by zmienić grafikę na lepszą, teraz pytanie czy po zainstalowaniu wszystkiego będzie śmigać płynnie? ;D

• Back to top
    • 0

ReMes1444 18/04/2015 - 09:21

ReMes
  • Gracz

Całe szczęście, że trafiłem na ten temat, właśnie szukałem czegoś by zmienić grafikę na lepszą, teraz pytanie czy po zainstalowaniu wszystkiego będzie śmigać płynnie? ;D

GTA to nie parówka - Nie wciśniesz tam wszystkiego.

• Back to top
    • 0

MACIBA HERE1302 19/04/2015 - 08:18

MACIBA HERE
  • Gracz

Zajebista robota, pomogłeś. Plus :)

• Back to top
    • 0

Jebus Chytrus 71 26/04/2015 - 15:00

Jebus Chytrus
  • Gracz

Na tym hudzie nie widać kasy

• Back to top
    • 0

David007149 02/05/2015 - 21:35

David007
  • Gracz

Świetna robota, wszystko w jednym miejscu, nie musiałem szukać zbyt dużo, w dodatku to czego potrzebowałem działa, duży plus :)

• Back to top
    • 0

Aleksanderr724 03/05/2015 - 02:40

Aleksanderr
  • Gracz

Spoko, próbowałem Raula (te niebo nowe) - kozak. Tylko musiałem usunąć bo mnie crashowało jak wsiadałem na motocykl.

• Back to top
    • 0

LavenderTree126 25/05/2015 - 06:14

LavenderTree
  • Gracz

0FH6kcL.png

Dzień dobry użytkowniku. Odwiedzając ten temat prawdopodobnie poszukujesz modyfikacji która umili Tobie jeszcze lepszą rozgrywkę. Dnia 05/02/2012 o godzinie 17:48 powstał już taki temat przez użytkownika StybixPL i był bardzo uczęszczany przez userów ponieważ wszystko mogliśmy mieć ładnie zobrazowane z szybkim dostępem do Download'u i w zasięgu myszki. Niestety w raz z wygasaniem linków i obrazków temat stracił na wartości a w dziale modyfikacji co raz to więcej powstawało poddziałów z [SRCH] modingu które były zawarte w zbiorze bądź w dziale. Niestety próby kontaktu z użytkownikiem nie przynosiły większego rezultatu więc postanowiłem zwrócić się do Moderacji na temat pomysłu odświeżenia zobrazowanego zbioru w raz z dodaniem własnej złotówki. Po kilku dniach nadszedł pozytywny werdykt w raz z chęcią pomocy. Temu dzisiaj i teraz udostępniam modyfikacje które były zawarte już wcześniej oraz te które ja w raz z resztą ekipy Net4game uważamy za ciekawe i pożyteczne. Nie będę pisał sprawozdania tylko zapraszam do przeglądania poniższych MODÓW!

New Roads HQ

Opis: Modyfikacja podmienia oryginalne tekstury dróg i chodników w GTA San Andreas na nowe, które są w niebiańskiej jakości! Mod podmienia wszystkie drogi w grze. O jego niesamowitej jakości świadczy rozmiar pliku, bo to ponad 280 MB.

da2iV7o.png

Wjyk99J.png

Ktoś coś wie jak to zainstalować ? W podanym filmiku jest w ogóle inaczej.

• Back to top
    • 0

Okekawe 187 25/05/2015 - 11:18

Okekawe
  • Gracz

Ktoś coś wie jak to zainstalować ? W podanym filmiku jest w ogóle inaczej.

Przez GTA parking... Na YT mase tego masz.

• Back to top
    • 0

LavenderTree126 02/06/2015 - 22:34

LavenderTree
  • Gracz

Jak zainstalować hud GTA IV ? Tak żeby były z napisami. Z kasą/ Ilością itp. ?

• Back to top
    • 0

AnonimowyAnonimowiec129 06/06/2015 - 02:21

AnonimowyAnonimowiec
  • Gracz

Jak zainstalować hud GTA IV ? Tak żeby były z napisami. Z kasą/ Ilością itp. ?

Wrzuć go normalnie do głównego folderu z GTA SA. Nie wiem czy nie trzeba mieć CLEO 4, ale to już sprawdzisz w plikach. 

• Back to top
    • 0

Wenglik853 09/06/2015 - 20:59

Wenglik
  • Gracz

San Andreas Retextured 3 1.7

Można tego moda zainstalować czym innym niż IMG Manager? Bo coś mi ten program nie działa ;( 

• Back to top
    • 0

Hook 468 10/06/2015 - 08:09

Hook
  • Gracz

Można tego moda zainstalować czym innym niż IMG Manager? Bo coś mi ten program nie działa ;( 

Wszystkie modyfikacje instalujesz programem, którym zechcesz. Po tytule, widzę, że są tą teksturki. Tak więc jeżeli nie masz tyle czasu, żeby podmieniać każdą teksturkę osobno, pobierz GTA Parking - nie zrobi tego w szybkim czasie, przez chwile program zapewne nie będzie odpowiadać, ale to musisz cierpliwie czekać, bo teksturki to modyfikacja na wysoką skalę która wymaga czasu podmienienia wszystkich plików :).

• Back to top
    • 0

Saylas 0 22/06/2015 - 12:18

Saylas
  • Gracz

Car Pack San Andreas Vehicles Update

ciemnieją mi dodatki. Instalować na nowo? :( Jak narazie wgrałęm oryginalne pliki

Edited by Saylas, 22/06/2015 - 12:24.

• Back to top
    • 0

Jebus Chytrus 71 24/06/2015 - 21:12

Jebus Chytrus
  • Gracz

Dajcie linka do tej realnej mapy tylko z nazwami dzielnic. Miałem na starym systemie i nie skopiowałem :C

dobra mam http://addons-city.p...an-andreas.html

• Back to top
    • 0

Kola25 16/12/2015 - 11:13

Kola
  • Gracz

Help, po zainstalowaniu ENB wyskakuje czerwony napis na górze po lewej i crashuje gre, ktoś coś?

• Back to top
    • 0

Callahan932 18/01/2016 - 12:51

Callahan93
  • Gracz
Ta podmianka za drogę są genialne! W sumie inne też są spoko, ale ta akurat najbardziej mi przypadła. Dobra robota!
  • Back to top
    • 0

Westery8 19/01/2016 - 18:29

Westery
  • Świeżak

Dobra robota  :). Przyda się wielu osobom.

• Back to top
    • 0

Frosi635 31/01/2016 - 18:17

Frosi
  • Gracz

GTA V Hud for GTA SA

Da się zrobić, żeby było widać ilość gotówki którą mamy przy sobie?

• Back to top
    • 0

Szaruś30 01/02/2016 - 02:57

Szaruś
  • Gracz

Przyda się, już zaczynam podmienianie :D

• Back to top
    • 0

Marcelina^^ 329 08/02/2016 - 15:18

Marcelina^^
  • Gracz
Przyda się! Łap lajka..
  • Back to top
    • 0

D1L3r0420 12/03/2016 - 11:43

D1L3r0
  • Gracz

PROJECT 2DFX V1.0
Opis: Jeżeli zawsze pragnąłeś widzieć światła na lotnisku podczas lądowania (bądź na ulicy jak to bywa w GTA  :P) w nocy ta modyfikacja jest dla Ciebie! Dzięki niej w nocy będziemy widzieć światła z daleka, efekt jest bardzo realistyczny.

pgBTefY.png

[spoiler]Wjyk99J.png

Jak toż zainstalować? ;p
  • Back to top
    • 0

Buffer4 25/03/2016 - 16:18

Buffer
  • Gracz

0FH6kcL.png

Dzień dobry użytkowniku. Odwiedzając ten temat prawdopodobnie poszukujesz modyfikacji która umili Tobie jeszcze lepszą rozgrywkę. Dnia 05/02/2012 o godzinie 17:48 powstał już taki temat przez użytkownika StybixPL i był bardzo uczęszczany przez userów ponieważ wszystko mogliśmy mieć ładnie zobrazowane z szybkim dostępem do Download'u i w zasięgu myszki. Niestety w raz z wygasaniem linków i obrazków temat stracił na wartości a w dziale modyfikacji co raz to więcej powstawało poddziałów z [SRCH] modingu które były zawarte w zbiorze bądź w dziale. Niestety próby kontaktu z użytkownikiem nie przynosiły większego rezultatu więc postanowiłem zwrócić się do Moderacji na temat pomysłu odświeżenia zobrazowanego zbioru w raz z dodaniem własnej złotówki. Po kilku dniach nadszedł pozytywny werdykt w raz z chęcią pomocy. Temu dzisiaj i teraz udostępniam modyfikacje które były zawarte już wcześniej oraz te które ja w raz z resztą ekipy Net4game uważamy za ciekawe i pożyteczne. Nie będę pisał sprawozdania tylko zapraszam do przeglądania poniższych MODÓW!

Opis: Nowa wersja popularnego modu, który dodaje wiele nowych, dobrze wykonanych tekstur. Mod jest ogromny i po jego instalacji nowe San Andreas będzie wręcz nie do poznania. Większość tekstur jest wykonana w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nie będzie widać "pikselozy".

QLPTnSW.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Project Oblivion 2010HQ

Opis: Chyba jedna z najbardziej znanych modów poprawiający grafikie roślin. Przedstawiam kolejną wersje, po 3 latach, czas na nową wersje. Modyfikacja zmienia podstawową roślinność w GTA SA na nową, ładniejszą i gęstszą. Będziemy mogli zobaczyć w grze wiele nowych gatunków roślin, traw, palm i drzew.

8uQuYNn.png

Spoiler
Wjyk99J.png

New Roads HQ

Opis: Modyfikacja podmienia oryginalne tekstury dróg i chodników w GTA San Andreas na nowe, które są w niebiańskiej jakości! Mod podmienia wszystkie drogi w grze. O jego niesamowitej jakości świadczy rozmiar pliku, bo to ponad 280 MB.

da2iV7o.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Car Pack San Andreas Vehicles Update

Opis: Modyfikacja która ulepsza wygląd naszych pojazdów z Gta San Andreas na bardziej realne i dopracowane. Zmodyfikowane zostały: odbicia, 3D dodatki (anteny, lampy przeciwmgielne, rury wydechowe, tarcze 4x4, światła boczne, światła stopu) W pełnej wersji, zmodyfikowane zostały wszystkie pojazdy (204 pojazdy) samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, łodzie, samoloty, siekania, dostawcze, przyczepy ...

c5g9RAY.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Millenia Weapons

Opis: Dla mnie najlepsza paczka zawierająca wiele Broni w jakości High Definition. Każdy detal jest szczegółowo zmodyfikowany tak by odzwierciedlał jego prawdziwą replikę. Jeżeli znudziły Ci się stare i słabej jakości bronie polecamy do pobrania.

nVkJZ21.png

Spoiler
Wjyk99J.png

HD wheels for San Andreas

Opis: Jedna z najlepszych modyfikacji felg które nie odbiegają od ich oryginałów. Są w szczególności dopracowane wykonane w najwyższej jakości High Definition.

o3vuvRl.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Effect by Robicante

Opis: Modyfikacja zmieniająca eksplozje i efekty, na bardziej realistyczne. Modyfikacja podmienia: ogień, dym, odbicia, efekty pojazdów, nowy efekt INO, woda, krew, drzewa, księżyc, słońce

Spoiler
Wjyk99J.png

New Great Effects 1.6

Opis: Następna modyfikacja zmieniająca eksplozje i efekty, na bardziej realistyczne. Trochę inaczej przedstawiona graficznie która zmienia: ogień, dym, odbicia, efekty pojazdów, nowy efekt INO, woda, krew, drzewa, księżyc, słońce. 

Spoiler
Wjyk99J.png

Project Reality 2.4

Opis: Następna modyfikacja zmieniająca eksplozje i efekty, na bardziej realistyczne. Trochę inaczej przedstawiona graficznie która zmienia: ogień, dym, odbicia, efekty pojazdów, nowy efekt INO, woda, krew, drzewa, księżyc, słońce. 

Spoiler
Wjyk99J.png

GTA IV Hud for GTA SA

Opis: Modyfikacja podmieniająca nasz stary HUD z Gta San Andreas na ten z nowsze wersji Grand The Auto IV - Polecam fajnie się komponuje

giVgn7o.png

Spoiler
Wjyk99J.png

GTA V Hud for GTA SA

Opis: Następna modyfikacja podmieniająca nasz stary HUD z Gta San Andreas na ten z nowsze wersji Grand The Auto V - Polecam fajnie się komponuje

CuUVx9j.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Detailed Radar Mod

Opis: Modyfikacja, która zmienia standardową mapę na podobną do stanu z obrazu satelitarnego. Sama zmiana była i radaru w grze. Instalacja może zająć dużej czasu ponieważ musi podmienić145 plików.

WIbyJPQ.png

Spoiler
Wjyk99J.png

ENB Series ( Konfig by nitek44)

Opis: Tutaj chyba opis jest zbędny, ponieważ każdy gamer Gta San Anreas napotkał się na daną modyfikacje. ENB series oferuje nam lekką konfiguracje ENB Series dla słabszych jak i mocniejszych blaszaków autorstwa nitka44.

Z9andrN.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Raul Mod

Opis: Modyfikacja polepszająca wygląd nieba oraz widoczności - Świetna podmianka dla ludzi którzy chcą stworzyć w swoich blaszakach trochę realnego świata. Dodane nowe chmury wykonane w jakości High Definition które w zależności od pogody zmieniają swój zarys i barwę.

DByn7vB.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Cavenn' N4G Modify

Opis: Naprawdę ciekawa paczka modyfikacji która jest zbieraniną bardzo klimatycznych podmianek przez jedno z największych klimatorów półswiatka przestepczego. Idealnie się sprawdza dla użytkowników grajacych na South Cental sprawiajac wrażenie Getta któe dodaje nowe efekty: strzałów, dymu, odblasków, tekstur.. Odsyłam do tematu użytkjownia: 

Link do tematu użytkownika: net4game.com/topic/214873-modmodyfikacje-cavenna/

RoSA Project

Opis: Jest to modyfikacja, która ma na celu zmienić wszystkie tekstury, jakie znajdują się w grze na nowe, ładniejsze, które będą wykonane w jakości HD. Modyfikacja wymaga nieco mocniejszego komputera. Jak na razie, jest to wersja BETA, a więc nie wszystko w tym modzie jest jeszcze skończone. Polecam i zapraszam do pobrania!

Spoiler
Wjyk99J.png

Max FXAA 'Anti-Aliasing'

Opis: Koniec z ostrymi krawędziami! Modyfikacja podkręci nam Anti-Aliasing, dzięki czemu gra nawet na swój wiek wygląda nieziemsko. Antyaliasing to technologia znana zapewne większości osób, które choć trochę interesowały się wydajnością i poprawą oprawy graficznej gier komputerowych. Ma ona oczywiście zastosowanie w innych dziedzinach związanych z informatyką, ale z perspektywy fana wirtualnej rozrywki nie mają one większego znaczenia. Dzięki antyaliasingowym algorytmom komputer potrafi skutecznie wygładzać krawędzie generowanych trójwymiarowych obiektów, pozbywając się tym samym charakterystycznych „ząbków”, negatywnie wpływających na odbiór nawet najbardziej zaawansowanych technicznie tytułów. Cel ten osiąga między innymi przy pomocy modyfikowania jasności pikseli obrazu sąsiadujących z brzegami brył.

XOjR974.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Improved Lamppost Lights V3

Opis: Bardzo mała modyfikacja która daje naprawdę ciekawy efekt promieni światła latarni ulicznych. Odbijają się one na naszej drodze czy tez chodzinku, naprawde świetnie to wygląda i urzeczywistnia rozgrywkę. Polecam dla każdego konesera dobrego gejmingu.

eGvtFzn.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Kompas MOD

Opis: Duża liczba osób grających w służbach porządkowych poszukuje kompasu która jest wyznacznikiem kierunku geograficznego na naszym radarze. Jest dostępna ta modyfikacja którą stworzył jeden z użytkowników Net4game, więc odsyłam do tematy gdzie możecie go pobrać.

qsQVL2o.png

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/186854-mod-radar-z-kierunkami-geograficznymi/

Licznik CLEO - Monster

Opis: Po raz kolejny dodaje modyfikacje która została stworzona przez jednego z naszych użytkowników. A mianowicie jest to jeden z najlepszych liczników CLEO w pełni skonfigurowanych z Net4game. Naprawde ciekawie wygląda, lecz co najlepsze po zmroku jej pulpit jest podświetlany. Do wyboru kilka ciekawych szat graficznych, wiec odsyłam do tematu.

10ycomf.png\

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/159848-mod-licznik-monster-dopasowany-do-serwera-aktualizacja-lspd-lssd-redbull/

Nazwy ulic nad radarem

Opis: Kilka lat temu powstał już poradnik dotyczący instalacji modyfikacji która wprowadza małe zmiany. A mianowicie nad naszym radarem pokazują się nazwy dzielnic po wjechaniu na jej strefę - Bardzo ciekawy i urozmaicający rozgrywkę mod, więc zasyłam do tematu w którym możecie szczególnie zapoznać się z treścią instalacji.

tMkfIPV.png

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/173398-nazwy-ulic-nad-radaremdzielnice/

PROJECT 2DFX V1.0

Opis: Jeżeli zawsze pragnąłeś widzieć światła na lotnisku podczas lądowania (bądź na ulicy jak to bywa w GTA  :P) w nocy ta modyfikacja jest dla Ciebie! Dzięki niej w nocy będziemy widzieć światła z daleka, efekt jest bardzo realistyczny.

pgBTefY.png

Spoiler
Wjyk99J.png

GTA IV LIGHTS MOD 2.0 TEST5

Opis: Bardzo fajny, prosty oraz upodabniający nam do GTA IV modzik CLEO. Sprawia on, że światła samochodów są 'na ziemi' dzięki czemu podczas ciemnej nocy widzimy po czym jedziemy.

8r44chd.png

Spoiler
Wjyk99J.png

DZIURY PO KULACH

Opis: Modyfikacja niezbędna jeżeli chcemy osiągnąć jak największy realizm w grze. Sam używam od dłuższego czasu i naprawdę polecam! Większych problemów nie znalazłem, a efekt bardzo ładny.

Oj9g0aM.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Weapon Souns MOD

Opis: Do pobrania chyba jedna z lepszych podmianek dźwięku do naszych broni. Świetnie odzwierciedla ich rzeczywisty dzwięk niczym nie przypominająca zmodulowanego głosu zabawkowych broni. Również jestem ich posiadaczem, a instalacja magicznie prosta zawarta w spoiler.

Spoiler
Wjyk99J.png

Celownik

Opis:Ten dodatek jest chyba jednym z najpopularniejszych celowników zasilających nasz serwer. Wyjątkowa estetyka jego wykonania dzięki czemu jest tak popularny i użyteczny. Polecam Dr. Miodek.

Spoiler
Wjyk99J.png

Color MOD

Opis: Ciekawy Kolor MOD - Nie jest jakimś zbiegowiskiem jaskrawych kolorów przy których nie da się grać. Ta modyfikacja nasyca kolory które są ciemniejsze i pozostawia nutkę swojego realizmu, przez co gra staje się bardziej przyjemna.

Spoiler
Wjyk99J.png

Snow MOD

Opis: Tutaj chyba nie muszę wiele tłumaczyć. MOD który dodaje śnieg na naszych ulicach i wszystkich Texturach, widoczne również są spadające płatki śniegu tak aby poczuć świąteczny klimat. 

Spoiler
Wjyk99J.png

Animacje GTA IV

Opis: Zauważyłem że wiele osób poszukuje nowych animacji do GTA SA (ped.inf). Jest to plik, który podmienia nudne animacje z GTA SA, na lepsze (podobne do GTA IV). Mówią na to "Stanie jak //koks" - "Inne skakanie" - "Animacje" etc. Co tu dużo mówić, odsyłam do tematu użytkownika:

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/192766-fou-pedinf-nowe-animacje-gta-sa/
Każda podmianka zawiera plik pomocy dzięki któremu będziemy w stanie ją zainstalować. Nie odpowiadam za wszelkie poważniejsze błędy związane z działaniem owych modyfikacji.
[#] Pamiętaj! GTA to nie parówka, nie wsadzisz tam wszystkiego

Pomoc w odświeżeniu tematu Modyfikacji:

Cavenn

White

Grafika:

Flashop

Twóca:

StybixPL

ReMes

Witam, mógł byś to wsadzić w jakiś plik instalacyjny bym mógł wszystko zainstalować ? Tak jak tutaj https://net4game.com...

Edited by Buffer, 25/03/2016 - 16:18.

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: modyfikacje, zbiór, wszystkich, modów, gta, refreshed

0 user(s) are reading this topic