Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[REFRESHED] Najpopularniejsze modyfikacje! Zbiór modyfikacji GTA SA.

modyfikacje zbiór wszystkich modów gta refreshed

 • Please log in to reply
134 replies to this topic

ReMes1444 23/09/2014 - 15:31

ReMes
 • Gracz

*
POPULAR

0FH6kcL.png

Dzień dobry użytkowniku. Odwiedzając ten temat prawdopodobnie poszukujesz modyfikacji która umili Tobie jeszcze lepszą rozgrywkę. Dnia 05/02/2012 o godzinie 17:48 powstał już taki temat przez użytkownika StybixPL i był bardzo uczęszczany przez userów ponieważ wszystko mogliśmy mieć ładnie zobrazowane z szybkim dostępem do Download'u i w zasięgu myszki. Niestety w raz z wygasaniem linków i obrazków temat stracił na wartości a w dziale modyfikacji co raz to więcej powstawało poddziałów z [SRCH] modingu które były zawarte w zbiorze bądź w dziale. Niestety próby kontaktu z użytkownikiem nie przynosiły większego rezultatu więc postanowiłem zwrócić się do Moderacji na temat pomysłu odświeżenia zobrazowanego zbioru w raz z dodaniem własnej złotówki. Po kilku dniach nadszedł pozytywny werdykt w raz z chęcią pomocy. Temu dzisiaj i teraz udostępniam modyfikacje które były zawarte już wcześniej oraz te które ja w raz z resztą ekipy Net4game uważamy za ciekawe i pożyteczne. Nie będę pisał sprawozdania tylko zapraszam do przeglądania poniższych MODÓW!

 

San Andreas Retextured 3 1.7

Opis: Nowa wersja popularnego modu, który dodaje wiele nowych, dobrze wykonanych tekstur. Mod jest ogromny i po jego instalacji nowe San Andreas będzie wręcz nie do poznania. Większość tekstur jest wykonana w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nie będzie widać "pikselozy".

QLPTnSW.png

Spoiler
Wjyk99J.png
 

Project Oblivion 2010HQ

Opis: Chyba jedna z najbardziej znanych modów poprawiający grafikie roślin. Przedstawiam kolejną wersje, po 3 latach, czas na nową wersje. Modyfikacja zmienia podstawową roślinność w GTA SA na nową, ładniejszą i gęstszą. Będziemy mogli zobaczyć w grze wiele nowych gatunków roślin, traw, palm i drzew.

8uQuYNn.png

Spoiler
Wjyk99J.png
 

New Roads HQ

Opis: Modyfikacja podmienia oryginalne tekstury dróg i chodników w GTA San Andreas na nowe, które są w niebiańskiej jakości! Mod podmienia wszystkie drogi w grze. O jego niesamowitej jakości świadczy rozmiar pliku, bo to ponad 280 MB.

da2iV7o.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Car Pack San Andreas Vehicles Update

Opis: Modyfikacja która ulepsza wygląd naszych pojazdów z Gta San Andreas na bardziej realne i dopracowane. Zmodyfikowane zostały: odbicia, 3D dodatki (anteny, lampy przeciwmgielne, rury wydechowe, tarcze 4x4, światła boczne, światła stopu) W pełnej wersji, zmodyfikowane zostały wszystkie pojazdy (204 pojazdy) samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, łodzie, samoloty, siekania, dostawcze, przyczepy ...

c5g9RAY.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Millenia Weapons

Opis: Dla mnie najlepsza paczka zawierająca wiele Broni w jakości High Definition. Każdy detal jest szczegółowo zmodyfikowany tak by odzwierciedlał jego prawdziwą replikę. Jeżeli znudziły Ci się stare i słabej jakości bronie polecamy do pobrania.

nVkJZ21.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

HD wheels for San Andreas

Opis: Jedna z najlepszych modyfikacji felg które nie odbiegają od ich oryginałów. Są w szczególności dopracowane wykonane w najwyższej jakości High Definition.

o3vuvRl.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Effect by Robicante

Opis: Modyfikacja zmieniająca eksplozje i efekty, na bardziej realistyczne. Modyfikacja podmienia: ogień, dym, odbicia, efekty pojazdów, nowy efekt INO, woda, krew, drzewa, księżyc, słońce

Spoiler
Wjyk99J.png

 

New Great Effects 1.6

Opis: Następna modyfikacja zmieniająca eksplozje i efekty, na bardziej realistyczne. Trochę inaczej przedstawiona graficznie która zmienia: ogień, dym, odbicia, efekty pojazdów, nowy efekt INO, woda, krew, drzewa, księżyc, słońce. 

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Project Reality 2.4

Opis: Następna modyfikacja zmieniająca eksplozje i efekty, na bardziej realistyczne. Trochę inaczej przedstawiona graficznie która zmienia: ogień, dym, odbicia, efekty pojazdów, nowy efekt INO, woda, krew, drzewa, księżyc, słońce. 

Spoiler
Wjyk99J.png

 

GTA IV Hud for GTA SA

Opis: Modyfikacja podmieniająca nasz stary HUD z Gta San Andreas na ten z nowsze wersji Grand The Auto IV - Polecam fajnie się komponuje

giVgn7o.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

GTA V Hud for GTA SA

Opis: Następna modyfikacja podmieniająca nasz stary HUD z Gta San Andreas na ten z nowsze wersji Grand The Auto V - Polecam fajnie się komponuje

CuUVx9j.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Detailed Radar Mod

Opis: Modyfikacja, która zmienia standardową mapę na podobną do stanu z obrazu satelitarnego. Sama zmiana była i radaru w grze. Instalacja może zająć dużej czasu ponieważ musi podmienić145 plików.

WIbyJPQ.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

ENB Series ( Konfig by nitek44)

Opis: Tutaj chyba opis jest zbędny, ponieważ każdy gamer Gta San Anreas napotkał się na daną modyfikacje. ENB series oferuje nam lekką konfiguracje ENB Series dla słabszych jak i mocniejszych blaszaków autorstwa nitka44.

Z9andrN.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Raul Mod

Opis: Modyfikacja polepszająca wygląd nieba oraz widoczności - Świetna podmianka dla ludzi którzy chcą stworzyć w swoich blaszakach trochę realnego świata. Dodane nowe chmury wykonane w jakości High Definition które w zależności od pogody zmieniają swój zarys i barwę.

DByn7vB.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Cavenn' N4G Modify

Opis: Naprawdę ciekawa paczka modyfikacji która jest zbieraniną bardzo klimatycznych podmianek przez jedno z największych klimatorów półswiatka przestepczego. Idealnie się sprawdza dla użytkowników grajacych na South Cental sprawiajac wrażenie Getta któe dodaje nowe efekty: strzałów, dymu, odblasków, tekstur.. Odsyłam do tematu użytkjownia: 

Link do tematu użytkownika: net4game.com/topic/214873-modmodyfikacje-cavenna/

RoSA Project

Opis: Jest to modyfikacja, która ma na celu zmienić wszystkie tekstury, jakie znajdują się w grze na nowe, ładniejsze, które będą wykonane w jakości HD. Modyfikacja wymaga nieco mocniejszego komputera. Jak na razie, jest to wersja BETA, a więc nie wszystko w tym modzie jest jeszcze skończone. Polecam i zapraszam do pobrania!

Spoiler
Wjyk99J.png

Max FXAA 'Anti-Aliasing'

Opis: Koniec z ostrymi krawędziami! Modyfikacja podkręci nam Anti-Aliasing, dzięki czemu gra nawet na swój wiek wygląda nieziemsko. Antyaliasing to technologia znana zapewne większości osób, które choć trochę interesowały się wydajnością i poprawą oprawy graficznej gier komputerowych. Ma ona oczywiście zastosowanie w innych dziedzinach związanych z informatyką, ale z perspektywy fana wirtualnej rozrywki nie mają one większego znaczenia. Dzięki antyaliasingowym algorytmom komputer potrafi skutecznie wygładzać krawędzie generowanych trójwymiarowych obiektów, pozbywając się tym samym charakterystycznych „ząbków”, negatywnie wpływających na odbiór nawet najbardziej zaawansowanych technicznie tytułów. Cel ten osiąga między innymi przy pomocy modyfikowania jasności pikseli obrazu sąsiadujących z brzegami brył.

XOjR974.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Improved Lamppost Lights V3

Opis: Bardzo mała modyfikacja która daje naprawdę ciekawy efekt promieni światła latarni ulicznych. Odbijają się one na naszej drodze czy tez chodzinku, naprawde świetnie to wygląda i urzeczywistnia rozgrywkę. Polecam dla każdego konesera dobrego gejmingu.

eGvtFzn.png

Spoiler
Wjyk99J.png

Kompas MOD

Opis: Duża liczba osób grających w służbach porządkowych poszukuje kompasu która jest wyznacznikiem kierunku geograficznego na naszym radarze. Jest dostępna ta modyfikacja którą stworzył jeden z użytkowników Net4game, więc odsyłam do tematy gdzie możecie go pobrać.

qsQVL2o.png

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/186854-mod-radar-z-kierunkami-geograficznymi/

Licznik CLEO - Monster

Opis: Po raz kolejny dodaje modyfikacje która została stworzona przez jednego z naszych użytkowników. A mianowicie jest to jeden z najlepszych liczników CLEO w pełni skonfigurowanych z Net4game. Naprawde ciekawie wygląda, lecz co najlepsze po zmroku jej pulpit jest podświetlany. Do wyboru kilka ciekawych szat graficznych, wiec odsyłam do tematu.

10ycomf.png\

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/159848-mod-licznik-monster-dopasowany-do-serwera-aktualizacja-lspd-lssd-redbull/

Nazwy ulic nad radarem

Opis: Kilka lat temu powstał już poradnik dotyczący instalacji modyfikacji która wprowadza małe zmiany. A mianowicie nad naszym radarem pokazują się nazwy dzielnic po wjechaniu na jej strefę - Bardzo ciekawy i urozmaicający rozgrywkę mod, więc zasyłam do tematu w którym możecie szczególnie zapoznać się z treścią instalacji.

tMkfIPV.png

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/173398-nazwy-ulic-nad-radaremdzielnice/

PROJECT 2DFX V1.0

Opis: Jeżeli zawsze pragnąłeś widzieć światła na lotnisku podczas lądowania (bądź na ulicy jak to bywa w GTA  :P) w nocy ta modyfikacja jest dla Ciebie! Dzięki niej w nocy będziemy widzieć światła z daleka, efekt jest bardzo realistyczny.

pgBTefY.png

 

Spoiler
Wjyk99J.png

GTA IV LIGHTS MOD 2.0 TEST5

Opis: Bardzo fajny, prosty oraz upodabniający nam do GTA IV modzik CLEO. Sprawia on, że światła samochodów są 'na ziemi' dzięki czemu podczas ciemnej nocy widzimy po czym jedziemy.

8r44chd.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

DZIURY PO KULACH

Opis: Modyfikacja niezbędna jeżeli chcemy osiągnąć jak największy realizm w grze. Sam używam od dłuższego czasu i naprawdę polecam! Większych problemów nie znalazłem, a efekt bardzo ładny.

Oj9g0aM.png

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Weapon Souns MOD

Opis: Do pobrania chyba jedna z lepszych podmianek dźwięku do naszych broni. Świetnie odzwierciedla ich rzeczywisty dzwięk niczym nie przypominająca zmodulowanego głosu zabawkowych broni. Również jestem ich posiadaczem, a instalacja magicznie prosta zawarta w spoiler.

Spoiler
Wjyk99J.png

 

Celownik

Opis:Ten dodatek jest chyba jednym z najpopularniejszych celowników zasilających nasz serwer. Wyjątkowa estetyka jego wykonania dzięki czemu jest tak popularny i użyteczny. Polecam Dr. Miodek.

Spoiler
Wjyk99J.png

Color MOD

Opis: Ciekawy Kolor MOD - Nie jest jakimś zbiegowiskiem jaskrawych kolorów przy których nie da się grać. Ta modyfikacja nasyca kolory które są ciemniejsze i pozostawia nutkę swojego realizmu, przez co gra staje się bardziej przyjemna.

Spoiler
Wjyk99J.png

Snow MOD

Opis: Tutaj chyba nie muszę wiele tłumaczyć. MOD który dodaje śnieg na naszych ulicach i wszystkich Texturach, widoczne również są spadające płatki śniegu tak aby poczuć świąteczny klimat. 

Spoiler
Wjyk99J.png

Animacje GTA IV

Opis: Zauważyłem że wiele osób poszukuje nowych animacji do GTA SA (ped.inf). Jest to plik, który podmienia nudne animacje z GTA SA, na lepsze (podobne do GTA IV). Mówią na to "Stanie jak //koks" - "Inne skakanie" - "Animacje" etc. Co tu dużo mówić, odsyłam do tematu użytkownika:

Link do tematu użytkownika: http://net4game.com/topic/192766-fou-pedinf-nowe-animacje-gta-sa/
Każda podmianka zawiera plik pomocy dzięki któremu będziemy w stanie ją zainstalować. Nie odpowiadam za wszelkie poważniejsze błędy związane z działaniem owych modyfikacji.
[#] Pamiętaj! GTA to nie parówka, nie wsadzisz tam wszystkiego

Pomoc w odświeżeniu tematu Modyfikacji:

Cavenn

White

Grafika:

Flashop

Twóca:

StybixPL

ReMes


Edited by ReMes, 21/02/2015 - 17:48.

 • Back to top
  • 237

Whoodini 315 23/09/2014 - 16:17

Whoodini
 • Gracz

*
POPULAR

First, dobre cacko przyda sie temacik dla wielu.


 • Back to top
  • 3

Termit 2394 23/09/2014 - 18:25

Termit
 • Gracz

NIe pobieram, ale lajknę, dobra robota.


 • Back to top
  • 0

Frosii351 23/09/2014 - 19:14

Frosii
 • Gracz

Prawie wszystkie modyfikacje stąd znam, ale może się nie jednej osobie przydać. :)


 • Back to top
  • 2

AlMasia 1750 23/09/2014 - 19:16

AlMasia
 • Gracz

Bardzo dobra robota, skorzystam na pewno :)


 • Back to top
  • 2

YooY 788 23/09/2014 - 19:23

YooY
 • Gracz

*
POPULAR

No nieźle, dobra robota :)
 • Back to top
  • 3

Hendzioszek 2141 23/09/2014 - 20:21

Hendzioszek
 • Gracz

*
POPULAR

no dobre ziomeczku. :) 


 • Back to top
  • 5

Greek1733 23/09/2014 - 22:38

Greek
 • Gracz

*
POPULAR

Znakomicie Ci to wyszło, dobra robota widać że sie starałeś ;)


 • Back to top
  • 7

Konrad Kamieński45 23/09/2014 - 22:45

Konrad Kamieński
 • Gracz

[#] Pamiętaj! GTA to nie parówka, nie wsadzisz tam wszystkiego

 

 

Nic dodać nic ująć, Like.


 • Back to top
  • 2

ReMes1444 23/09/2014 - 22:46

ReMes
 • Gracz

*
POPULAR

- NEW Information -

Hej! Przed kilkoma sekundami wpadłem na pomysł by zwykli użytkownicy również byli w stanie mi pomóc w lepszym funkcjonowaniu tematu. Obmyśliłem nowy plan rozwoju, wystarczy że zgodnie z wzorem udostępnisz swój MOD a otrzymasz limit LIKE

Nazwa modu:
Opis modu (minimum 3-4 zdania)
Grafika:
Instalacja:

Edited by ReMes, 23/09/2014 - 22:52.

 • Back to top
  • 3

Szemek390 23/09/2014 - 22:47

Szemek
 • Gracz

Good job. Propsy ;]


 • Back to top
  • 2

EverlasT99678 23/09/2014 - 22:58

EverlasT996
 • Gracz

Zajebiście wyglądają ! Propsy :)


 • Back to top
  • 1

boim740 24/09/2014 - 06:23

boim
 • Gracz

Kurczę. Naprawdę doceniam twoja pracę ale to się już robi nudne. Co drugi dzień zjawia się osoba która zabierze kilka kotletów z poprzednich tematów, wrzuci je znów na patelnie, doda dwa swoje kawałki mięsa, posypie przyprawą i wyrzuca to na forum. Co chwila jest tworzony taki temat. Super modyfikacje, jedyne w swoim rodzaju, a w środku dwa HUD'y, tekstury, odświeżone pojazdy i trawa. Szanuję naprawdę autora i jego wkład, ale to się robi już monotonne. Przeglądam któryś taki temat z kolei i nic innego jak widzę to samo w innej okładce. ;(


 • Back to top
  • 1

ReMes1444 24/09/2014 - 06:41

ReMes
 • Gracz

Kurczę. Naprawdę doceniam twoja pracę ale to się już robi nudne. Co drugi dzień zjawia się osoba która zabierze kilka kotletów z poprzednich tematów, wrzuci je znów na patelnie, doda dwa swoje kawałki mięsa, posypie przyprawą i wyrzuca to na forum. Co chwila jest tworzony taki temat. Super modyfikacje, jedyne w swoim rodzaju, a w środku dwa HUD'y, tekstury, odświeżone pojazdy i trawa. Szanuję naprawdę autora i jego wkład, ale to się robi już monotonne. Przeglądam któryś taki temat z kolei i nic innego jak widzę to samo w innej okładce. ;(

Zgadzam się z Tobą, lecz teraz odwróciłeś wszystko totalnie o 180 stopni. Nie wiem czy zauważyłeś, lecz na górze tematu zostało wszystko dokładnie opisane. Nie zrobiłem tego dla reputacji, dla zwiększenia postów, zasyfienia forum nowymi bezsensownymi tematami czy też dla jakiś LIKE. Odświeżyłem temat który już był w dziale  " Modyfikacje " bardzo odwiedzanym tematem, służył pomocą nie tylko mi a sporemu gronu graczy, tych starszych jak i nowych. Moderacja ma zamiar podmienić '~Ala poradniki' które będą zdolne do użytkowania a nie bezużyteczną kupą składni niezdolnych do funkcjonowania, ponieważ połowa obrazków i linków wygasła. Ja osobiście w raz z Ekipą Net4game dołożyliśmy swoje cztery grosze które również mogą być pomocne w rozgrywce, ponadto estetycznie zmieniłem wygląd a tak naprawdę jest to samo co już było. Amen, nic nie szkodzi że skrytykowałeś moją prace ponieważ żyjemy w Państwie demokratycznym i każdy ma swoje zdanie, lecz trzeba wziąć na to malutką poprawkę. ;)


 • Back to top
  • 2

Karol1293 24/09/2014 - 08:12

Karol
 • Gracz

Dobra robota. Pozwoliłem sobie podpiąć ten temat, a poprzedni ukryć. :>


 • Back to top
  • 1

ReMes1444 24/09/2014 - 17:29

ReMes
 • Gracz

Dobra robota. Pozwoliłem sobie podpiąć ten temat, a poprzedni ukryć. :>

Niech Bóg Ci wynagrodzi dobroczyńco.


 • Back to top
  • 0

boim740 24/09/2014 - 17:54

boim
 • Gracz

Zgadzam się z Tobą, lecz teraz odwróciłeś wszystko totalnie o 180 stopni. Nie wiem czy zauważyłeś, lecz na górze tematu zostało wszystko dokładnie opisane. Nie zrobiłem tego dla reputacji, dla zwiększenia postów, zasyfienia forum nowymi bezsensownymi tematami czy też dla jakiś LIKE. Odświeżyłem temat który już był w dziale  " Modyfikacje " bardzo odwiedzanym tematem, służył pomocą nie tylko mi a sporemu gronu graczy, tych starszych jak i nowych. Moderacja ma zamiar podmienić '~Ala poradniki' które będą zdolne do użytkowania a nie bezużyteczną kupą składni niezdolnych do funkcjonowania, ponieważ połowa obrazków i linków wygasła. Ja osobiście w raz z Ekipą Net4game dołożyliśmy swoje cztery grosze które również mogą być pomocne w rozgrywce, ponadto estetycznie zmieniłem wygląd a tak naprawdę jest to samo co już było. Amen, nic nie szkodzi że skrytykowałeś moją prace ponieważ żyjemy w Państwie demokratycznym i każdy ma swoje zdanie, lecz trzeba wziąć na to malutką poprawkę. ;)

 

Też masz racje. Chodzi mi o to że takie tematy są przyjmowane dość ciepło, ale nie da się nie zauważyć monotonii i tych samych materiałów w temacie.


 • Back to top
  • 0

Energij 21 24/09/2014 - 19:21

Energij
 • Gracz

Bogaty zbior.


 • Back to top
  • 2

MrMadd-12 24/09/2014 - 19:30

MrMadd
 • Gracz

naprawdę niezłe modyfikacje.


 • Back to top
  • 0

kubica80375 24/09/2014 - 19:31

kubica803
 • Gracz

Good Job.


 • Back to top
  • 2

iPaweł 6908 24/09/2014 - 19:35

iPaweł
 • Gracz

:thumbsup:


 • Back to top
  • 0

Pokój Z Widokiem Na Wojnę 644 24/09/2014 - 19:50

Pokój Z Widokiem Na Wojnę
 • Gracz
Plusik

:thumbsup:


 • Back to top
  • 0

young minias 387 25/09/2014 - 07:42

young minias
 • Gracz

 

GTA IV Hud for GTA SA

 

 

Co zrobiłeś, że na ss'ie widać HP, armor , hajs etc. ?

+ ten hud coś nie działa na SAMP'ie :/


Edited by Minias, 25/09/2014 - 10:47.

 • Back to top
  • 1

Pan Bakuś670 25/09/2014 - 08:06

Pan Bakuś
 • Gracz

Całkiem, całkiem - Łap plusika. ;)


 • Back to top
  • 0

banban3116 25/09/2014 - 10:07

banban
 • Gracz

+ za zbiór 

 

- za to, że nie wszystko jest wyjaśnione dokładnie jak zainstalować. Miała być informacja w pliku i takowej nie ma i to nie tyczy się jednej modyfikacji. (jestem w tym zielona i nie mam pojęcia jak to zrobić więc trzeba dosadnie mi wytłumaczyć bym zrobiła to sama) 


 • Back to top
  • 1

_pj3dro 175 25/09/2014 - 12:29

_pj3dro
 • Gracz

Co zrobiłeś, że na ss'ie widać HP, armor , hajs etc. ?

+ ten hud coś nie działa na SAMP'ie :/

 

Właśnie sam nad tym myślałem, bo ten HUD z HP i innymi jest zajebisty. :P


 • Back to top
  • 0

Konrad Kamieński45 25/09/2014 - 14:43

Konrad Kamieński
 • Gracz
Spoiler

 

Jednym słowem wysypują się bronie i z tego co wiem powoduje to bana? na net4game.


 • Back to top
  • 0

YooY 788 26/09/2014 - 06:18

YooY
 • Gracz
Zły link jest w Felgach, popraw bo są z GTA 3
 • Back to top
  • 0

ReMes1444 26/09/2014 - 08:41

ReMes
 • Gracz

*
POPULAR

Zły link jest w Felgach, popraw bo są z GTA 3

Gotowe przyjacielu.


 • Back to top
  • 3

YooY 788 26/09/2014 - 08:54

YooY
 • Gracz

Gotowe przyjacielu.

Git to mi się podoba, szybka reakcja :)
 • Back to top
  • 1

haheqMonster 3783 26/09/2014 - 08:57

haheqMonster
 • Gracz

Przydatne, z tego chyba skorzystam: Max FXAA 'Anti-Aliasing'


 • Back to top
  • 0

ReMes1444 26/09/2014 - 09:00

ReMes
 • Gracz

*
POPULAR

Przydatne, z tego chyba skorzystam: Max FXAA 'Anti-Aliasing'

No i prawidłowo  :thumbsup:


 • Back to top
  • 3

Denonix613 26/09/2014 - 13:09

Denonix
 • Gracz

Sporo się napracowałeś więc zostawię lajka. 


 • Back to top
  • 0

Golap94 26/09/2014 - 13:37

Golap
 • Gracz

Dobra robota, potrzebowałem tego, dzięki :)


 • Back to top
  • 0

PiKon the BlooD 37 26/09/2014 - 13:47

PiKon the BlooD
 • Gracz
Czy enb domaga się DirectX9 bo mój komp niby ma ale nie działa :/

Ogółem props bo szukałem takiego czegoś :)
 • Back to top
  • 1

Mewho212 26/09/2014 - 15:32

Mewho
 • Gracz

coś nie teges z linkiem do Retextured :whistle:


 • Back to top
  • 0

ReMes1444 26/09/2014 - 15:40

ReMes
 • Gracz

coś nie teges z linkiem do Retextured :whistle:

Faktycznie, lecz już podmieniony :)


 • Back to top
  • 2

Sigem2511 27/09/2014 - 11:32

Sigem
 • Gracz

W niektórych plikach nie ma faktycznej instrukcji instalacji. 

 

Max FXAA 'Anti-Aliasing'

 

To wymaga oczywiście włączonego anti-aliasing? :)


 • Back to top
  • 0

ReMes1444 27/09/2014 - 13:25

ReMes
 • Gracz

W niektórych plikach nie ma faktycznej instrukcji instalacji. 

 

Max FXAA 'Anti-Aliasing'

 

To wymaga oczywiście włączonego anti-aliasing? :)

Tutaj niestety nie jestem w stanie Ci pomóc ponieważ nie używałem tego dodatku, lecz postanowiłem go udostępnić słysząc sporo ciepłych słów. Myślę że w sieci znajdziesz potrzebne Ci informacje. A co do instrukcji to a czasie postaram się je dodać, niestety praca pochłania mi wolne chwile.


 • Back to top
  • 1

Doktor DIIL 2288 28/09/2014 - 11:02

Doktor DIIL
 • Gracz

Świetnie wyszło. Bardzo przejrzyście i schludnie. Zostawiam plusa, chociaż należy Ci się więcej niż jeden.


 • Back to top
  • 1

Also tagged with one or more of these keywords: modyfikacje, zbiór, wszystkich, modów, gta, refreshed

0 user(s) are reading this topic