Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBAN] Ceasare Willis

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Krump 181 07/01/2010 - 18:37

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę:

Powód kary: Nakłanianie do wpisywania komendy zabronionej.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No to odkryłem magiczne działanie komendy /p pokaz. I napisałem na /ro w ramach żartów "wpiszcie /p pokaz, fajne rzeczy się dzieją XD", lecz zaraz napisałem żeby nie wpisywali bo można warna dostać i że się pompuje z tego bo niezły błąd gry. Nie wiedziałem ze to jest zabronione i ze ktoś to wpisze, za co przepraszam. Nie chciałem wyrządzi komuś krzywdy, ale według mnie to też miało ze sobą przestrogę, żeby gracze nie wpisywali tego co napisałem zaraz po mojej głupiej wypowiedzi, aby uważali na to. Bardzo przepraszam, ze zachowałem się jak idiota, lecz proszę o unBAN'a, bo bardzo lubię ten serwer i nie chce zakończyć na nim gry w taki sposób. obiecuję ze taka sytuacja, się nie powtórzy, ani żadna nieprzyjemna inna. Teraz dostałem prawdziwa nauczkę i będę już grał poważnie bez żadnych głupich wyskoków jak ten.

Wina była ewidentnie moja, ale nie robiłem tego żeby kogoś namówić na serio to miało być w ramach żartów dlatego z tyłu mieściłem znacznik xD

Posted Image
Posted Image
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 07/01/2010 - 18:41

Gabos
  • Gracz
Ehh, on dobrze gra, ma dobre RP. Ja bym mu dał tego unBANA bo to w sumie jego błąd, według mnie wyraził skruchę i już tak robić nie będzie.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 07/01/2010 - 18:46

Konrad
  • Gracz
Pisząc "wpiszcie /p pokaz" nie myślałeś, że ktoś to wpisze?
  • Back to top
    • 0

Krump 181 07/01/2010 - 19:03

Krump
  • Gracz
na a dalej XD i zaraz napisałem żeby nie wpisywali bo warna można złapać. Wim głupio się zachowałem i ban był po części słuszny, ja napisałem to co uważam, wykazałem skruchę i obiecuje ze już nie będę tego robił. a swoja droga powinni to naprawić, przecież /p pokaż do to samo co /pokaż przedmioty tylko inaczej zapisane, więc nie rozumiem czemu warnuje za to a za tamto nie.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 07/01/2010 - 19:05

Konrad
  • Gracz
UnBan i 200 minut.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic