Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock na prowadzenie aut] Michael Clemenza

• Please log in to reply
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 KaRaBaCh 0 07/01/2010 - 18:27

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Michael Clemenza

Administrator/moduł nadający karę: Nieznajomy 121B

Powód kary: Potrącenie gracza.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc tak stałem autem zaparkowanym przy krawężniku, nie daleko baru "Ten Green Bottels" i po prostu pisałem z kolegą na pagerze (IC). Nie daleko mnie pod domem stało kilku członków gangu z dwiema dziewczynami, jedna z tych dziewczyn (nie pamiętam nicku, to była dziewczyna gangstera z tego co zauważyłem) podeszła do mnie i zapytała się czy w czymś pomóc, ja powiedziałem, że nie trzeba, a ona mi na to (jak dobrze pamiętam) "Czemu pan tutaj stoi? Szuka pan kogoś", a ja na to "Nie nikogo nie szukam, po prostu sobie stoję."
Później wysiadłem z auta, a ona do mnie "Proszę stąd odjechać." ja na to "A co nie mogę stać?", a ona "Nie nie może pan, bo stoi pan pod moim domem."
Nie zdążyłem jej odpowiedzieć i podszedł właśnie ten gracz który miał maskę (Nieznajomy 121B) i powiedział do mnie "Zabieraj stąd ten swój wieśniakowóz i Wypierdalaj!" Wsiadłem do wozu i odpaliłem silnik i powiedziałem "Zasrane czarnuchy... już jednego tu obiłem, więc nie zaczynajcie" i jeden z tych gangsterów stanął mi na drodze "Gavin Shelley" i powiedział "Tak? no to CHODŹ!! Mnie obij!!" czy coś takiego, a drugi gangster wraz z dziewczyną stali po mojej lewej stronie auta, nie mogłem wycofać i odjechać, bo uderzył bym w lampę.
Zaczynało się robić gorąco, więc nie chciałem ryzykować i potrąciłem jednego z tych typków. Nie przejechałem go autem i nie stałem na nim, żeby tracił HP, po prostu go najzwyczajnie potrąciłem RP i pojechałem dalej, on dostał BW, bo prawdopodobnie miał mało HP.
Myślę, że to było RP i nie zasługuję na tego Blocka na prowadzenie pojazdów. Przypominam, że nie rozjeżdżałem ich wszystkich i nie stałem na nich autem mając na celu, żeby stracili HP, ja po prostu go tylko zwyczajnie potrąciłem nic więcej.
Dowodów, ani SS niestety nie mam, bo nie przypuszczałem, że dojdzie do takiego czegoś.

Proszę o Un-Blocka na pojazdy,
Z poważaniem, Karabach
  • Do góry
    • 0

#2 Kamilov2815 07/01/2010 - 18:36

Kamilov
  • Gracz
Potrąciłeś? Miał około 60HP, a zrobiłeś mu BW.
  • Do góry
    • 0

#3 Kosior_P.O174 07/01/2010 - 18:38

Kosior_P.O
  • Świeżak
W OOC typ Ci stanie przed maską to też gaz w podłoge? Przyjeżdżasz SAM do getta i prowokujesz GANG, więc ogarnij się chłopie...
Jak stoją u Ciebie na osiedle dresiarze to masz pełne gacie... (chyba, że jesteś kolejnym prze******stym chłopczykiem i kozakiem ze wsi).
  • Do góry
    • 0

#4 Bartłomiej Sadowski 367 07/01/2010 - 18:41

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ta', wjechałeś na mnie bez rozpędu, do BW, stanąłeś, ominąłeś mnie i jak gdyby nigdy nic - odjechałeś z uśmiechem na twarzy. Jestem na Nie !
  • Do góry
    • 0

#5 KaRaBaCh 0 07/01/2010 - 18:50

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Potrąciłem CIE, a nie przejechałem nie wiem jak to się stało, że aż do BW, poza tym ja tylko stałem i pisałem IC na pagerze z kolegą nic nie prowokowałem, WY sprowokowaliście, pierw podeszła do mnie jakaś dziewczyna i była spokojna, kulturalna rozmowa, a później ten typek co mi dał BLOCkA podszedł i zaczął sapać, a potem TY stanąłeś mi na drodze, nie chciałem ryzykować i cię potrąciłem. w OOC gdyby mnie otoczyli i prowokowali to też był gościa stuknął lekko, że straciłeś tyle HP to nie wiem co się stało, lagi może jakieś.
A teraz wiadomo, że będziecie przeciwko mnie, bo się trzymacie razem wszyscy z gangu się wypowiadają i wiadomo, że będą to negatywne odpowiedzi ...
A ten admin który dał mi BLOCKA, to jest członkiem tego gangu, więc wiadomo, że teraz będziecie na mnie gadać, żeby mnie udupić ...
  • Do góry
    • 0

#6 Przemek.60 07/01/2010 - 19:11

Przemek.
  • Gracz

W OOC typ Ci stanie przed maską to też gaz w podłoge?

Jeżeli byłbym w OOC na takim miejscu uwierz mi każdy dałby gaz w podłogę, bo zapewne każdego wyobraźnia już by działała, że zaraz któryś wybije mu szybę i będzie chciał go zabić. Moim zdaniem, jeżeli w RL uderzyłby Cię bez rozpędu to:
a) Leżałbyś u niego na masce i ewentualnie jechałbyś z nim przez jakiś czas
:) Leżałbyś pod samochodem

Takie jest moje zdanie. Równie dobrze ten gracz mógł mieć około 20hp, a Car Kill zapewne nie był zamierzony. Moim zdaniem powinno być zdjęcie zakazu prowadzenia pojazdu.

PS. Z opisu KaRaBaCh'a nie wnioskuję, aby on prowokował gang. Poza tym nie każda grupka "czarnuchów" na dzielnicy to Gang.
Takie jest moje zdanie.
  • Do góry
    • 0

#7 Kosior_P.O174 07/01/2010 - 19:13

Kosior_P.O
  • Świeżak
Przejechałeś... masz pager, wow? a nie czasem ic na /bo z napisaniem wcześniej

P:

?

Poza tym NIE dawałeś żadnego /me że piszesz na pagerze...

Jesteś biały, stajesz i (przepraszam za wyrażenie) napalasz się na nas w wozie... czego oczekiwałeś... mówi się, że to "nasza" dzielnica, a ty zgrywasz bohatera zamiast skrupulatnie odjechać i jeszcze nas obrażasz ""Zasrane czarnuchy... już jednego tu obiłem, więc nie zaczynajcie"

Nie wiem jak Ty ale ja osobiście siedząc na osiedlu z ziomkami, przyszedł by jakiś czarny i mówił "zasrane białasy" i chwalił się ilu obił uznał bym to za kozaczenie, obrazę i dojechał albo ja albo któryś z moich ziomków na solówce...

@UP a czy ja z moimi ziomkami, jestem gangiem? Nie ale i tak się nas boją ;f
Nie uderzył z rozpędu, czyli bym mu wylądował na masce (chociaż to nie byłem ja) lub odskoczył...
  • Do góry
    • 0

#8 Kaśson1701 07/01/2010 - 19:46

Kaśson
  • Gracz
Popieram Karabach'a. On jest bardzo dobrym graczem, napewno nie zrobil by tego celowo Blokada prowadzenia za takie cos to lekka przesada, skoro kogos potracil to sprawa powinna byc Ic :)
  • Do góry
    • 0

#9 Gawron 179 07/01/2010 - 19:52

Gawron
  • Gracz
Nie wiem panowie "Gangsterzy" ale skoro mówicie że pełno w gaciach to widocznie spanikować mógł IC i dał gazu...moim zdaniem Block prowadzenia pojazdów zdjęta i akcja powinna toczyć sie RP admini czasem za bardzo ingerują w IC
  • Do góry
    • 0

#10 KaRaBaCh 0 07/01/2010 - 19:53

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Kosior_P.O,

Po 1. To ja nie kozaczyłem tylko spokojnie siedziałem w wozie.
Po 2. To jeden z was do mnie podszedł i zaczął się napinać mówiąc, żebym "WYPIERDALAŁ" chociaż nic nie robiłem i siedziałem cicho.
Po 3. Zacząłem was obrażać dopiero jak WY zaczęliście mnie obrażać, ja sobie nie dam w kasze dmuchać ; )
Po 4. Gdybym miał z którymś z was wyskoczyć na solówę, to nawet jak bym wygrywał to i tak byście się na mnie wszyscy rzucili, ale to sprawa IC już...
  • Do góry
    • 0

#11 Kamilov2815 07/01/2010 - 22:55

Kamilov
  • Gracz
Zrozum to, dałeś BW samochodem typowi, który miał około 60/80 HP! to nie było zwykłe potrącenie.
  • Do góry
    • 0

#12 KaRaBaCh 0 08/01/2010 - 00:45

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Mhm, ja to rozumiem, ale proszę udowodnij mi to, że miał 60HP? Jeżeli na prawdę miał te 60HP, to nie wiem co się stało może lagi jakieś, bo u mnie to wyglądało tak, że go potrąciłem tylko i wydaję mi się, że to było RP, tak samo uważają inni gracze i nie napinajcie się już...
  • Do góry
    • 0

#13 Bartłomiej Sadowski 367 08/01/2010 - 08:46

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Lag? Wjechałeś na mnie i dalej cisnąłeś gaz, do BW. A HP miałem dokładnie 100, ponieważ ZAWSZE jak mam mniej niż 100, uzupełniam sobie, ponieważ nieraz może nam ktoś wjechać, wiesz. Dałeś BW, przejechałeś po mnie i odjechałeś, pa. Jestem DALEJ na NIE.
  • Do góry
    • 0

#14 Staszekk0 08/01/2010 - 14:15

Staszekk
  • Świeżak
Również jestem na nie, bo o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie on zniszczył 2 Burrita Firmy GCC... Uciekał jednym z nich przed policją, zniszczył całkowicie, po czym policja nałożyła nią niego blokadę. Według mnie Block powinien zostać.
  • Do góry
    • 0

#15 KaRaBaCh 0 08/01/2010 - 16:15

KaRaBaCh
  • Zbanowani
VaVa SaDeK,
Nie masz dowodów na to, że miałeś Hp, a teraz wiadomo, że będziecie po mnie jechać, bo się zgraliście i zrobicie wszystko, żeby mnie udupić i to jeszcze ten admin który mi dał blocka trzyma z wami ; )
Zostałeś potrącony, a wiadomo, że jak kogoś się potrąci w OOC, to wpadnie na maskę, albo pod koła, a to potrącenie tak wyglądało i po raz drugi powtórzę... nie napinajcie się już.

Staczekk,
Po 1. To ja uciekałem JEDNYM Z NICH i go nie zniszczyłem tylko go policja zwinęła i nałożyła blokadę nic więcej.
Po 2. Co się stało z drugim Burrito, tego nie wiem i szczerze to mnie to nie obchodzi.
Po 3. Cała akcja z policją i z tym Burrito była RP, więc jak nie masz nic do dodania związanego z tematem i mnie nie znasz i nie wiesz jakie jest moje RP, to nie pisz ; )
Po 4. Jak coś ci nie pasuje to miej do mnie pretensje IC, chociaż nawet nie wiem czy mnie znasz IC, jak już to szef Firmy powinien ze mną do załatwić.
  • Do góry
    • 0

#16 trane_ 144 08/01/2010 - 16:43

trane_
  • Gracz
ja osobiście po przeczytaniu wątku jestem za UnBlock'iem.
  • Do góry
    • 0

#17 Gugel1 08/01/2010 - 16:49

Gugel
  • Świeżak
Michael, dobry gracz, a jak chcecie to i tak go udupicie, w grupie siła..(do was nic nie mam). Jestem za zdjęciem kary, potrącenie to potrącenie.
  • Do góry
    • 0

#18 Bartłomiej Sadowski 367 08/01/2010 - 16:54

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Mówisz, że się zwołaliśmy? Nie, nie zwołaliśmy się, kolego. I w poprzednim poście pisałeś, że byłeś ''spokojny'', a Twoje teksty typu - '' Uważajcie, wczoraj tu byłem i zajebałem waszego murzyna '', '' Zaraz wyjdę to Wam coś zrobię tak jak wczoraj. ". Oczywiście jestem dalej na Nie. A, co do HP. Miałem sto, zawsze mam sto, a SS'ów nie zrobiłem.
  • Do góry
    • 0

#19 KaRaBaCh 0 08/01/2010 - 17:13

KaRaBaCh
  • Zbanowani
VaVa SaDeK,

Mhm, tak myślę, że się "ZWOŁALIŚCIE".
Że co? '' Uważajcie, wczoraj tu byłem i zajebałem waszego murzyna '', '' Zaraz wyjdę to Wam coś zrobię tak jak wczoraj. " ha ha!
Człowieku co ty gadasz? Tak to na pewno nie mówiłem.
Owszem byłem spokojny do czasu i ja nic nie robiłem tylko spokojnie, zwyczajnie stałem autem i gdy ta dziewczyna do mnie podeszła od was i gadała spokojnie ze mną to na pewno bym się z nią dogadał, a to że chwile po tym podszedł jakiś gościu i zaczął mnie obrażać tekstami typu "Zabieraj swój wieśniakowóz i WYPIERDALAJ!" i zaczął się napinać to już nie moja wina.
Zaczęliście mnie obrażać więc ja też wam powiedziałem kilka nie miłych słów typu "Zasrane Czarnuchy..." i "Już jednego tu kiedyś skasowałem" i to, że stanąłeś mi na drodze i krzyczałeś "No to CHODŹ, skasuj mnie", no to Cię skasowałem, ale autem bo po prostu skoczyła mi adrenalina w IC i bałem się o siebie i swój wóz.
W OOC myślę, że jak ktoś by był w takiej sytuacji to też by dał gaz do dechy, bojąc się o swoje życie i auto.
A to, że nie masz SS to już nie mój problem... mówić sobie możesz, ja też mogę powiedzieć, że wcale cię nie potrąciłem.
  • Do góry
    • 0

#20 trane_ 144 08/01/2010 - 17:54

trane_
  • Gracz

Potrąciłeś? Miał około 60HP, a zrobiłeś mu BW.

(...) ...który miał około 60/80 HP! to nie było zwykłe potrącenie.

A HP miałem dokładnie 100, ponieważ ZAWSZE jak mam mniej niż 100

to w końcu ile miał? :)
  • Do góry
    • 0

#21 Bartłomiej Sadowski 367 08/01/2010 - 18:06

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Kolego wyżej - miałem sto. Niestety tutaj nie było widać HP nad łbem gracza, więc Voltage mógł się pomylić, huh? A z resztą, jeżeli mówię to ja we własnej osobie, to powinieneś wierzyć mi, a nie jemu.
  • Do góry
    • 0

#22 Kosior_P.O174 08/01/2010 - 18:22

Kosior_P.O
  • Świeżak
Co do Ciebie Michael i tej osoby co mnie skomentowała, napisałem jakbym to załatwil U MNIE NA OSIEDLU a nie in game...

Co do tej całej sytuacji... nie dasz sobie w kasze dmuchać i nagle zaczynasz się bać? Nie rozumiem tego, rozdwojenie jaźni...?

To nasza dzielnica, w dodatku getto, wiec czego się spodziewałeś, że podejdę po czym powiem "Przepraszam pana, czy mógłby pan stąd odjechać, ponieważ irytuje mnie pańska obecność oraz kolor skóry..." :) :( :D :P >.<

Dalej, mnie to obraża, jeżeli mówisz mi i się zgadaliśmy, ponieważ mam kur** swój łeb i swoje zdanie, a jeżeli jest ono takie same jak zdanie innych osób to nie moja pie*****na wina :P

@EDIT: jakbyś sobie u mnie na osiedlu 'siedział spokojnie w wozie' też by ktoś się do Ciebie dopier**lił, ponieważ mam dość artykułów o moim osiedlu...

@Down: zapraszam na kawe
  • Do góry
    • 0

#23 KaRaBaCh 0 08/01/2010 - 18:31

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Mhm, nieźle kręcicie raz miał 60 hp, później 80 hp, a teraz nagle 100hp...
Nie dałem sobie w kasze dmuchać i powiedziałem do was po tym wszystkim "Zasrane Czarnuchy" i "jednego już tutaj poskładałem", ale jak jeden z was stanął mi na drodze przed autem i zaczął krzyczeć i otoczyliście mnie to się przestraszyłem i go potrąciłem, norma ; )
W OOC też, by się każdy przestraszył i skoczyła by mu adrenalina i bojąc się o siebie mogło by dojść do takiego czegoś i to było RP !
Hmm... to masz normalnie gangsterów i chuliganów na osiedlu, jak tak by zrobili to na pewno po takiej sytuacji każdy by dał gaz do dechy : )
  • Do góry
    • 0

#24 KVATH0 08/01/2010 - 19:25

KVATH
  • Świeżak
Przesadzacie przesadzacie... i to ostro z tymi karami.
Potrącony czarnuchu, czy jest ci lepiej że koleś który Cię potrącił (w sposób imho RP) nie może już wsiąść na rower ?
Jeśli tak to z h-rp nie dzieje się najlepiej...
Nic przecież nie straciłeś nic tym nie zyskałeś, więc po co ?

Widzisz moje pierwsze 5 minut gry na h-rp to było tak:
Jadę pod ratusz, zamknięte, pałętam się tu i tam, podchodzę do stacji Idlewood, trzech mudżynów mnie napadła, zrabowała, wywiozła i jeszcze kulka w łeb...
Fajnie było jak startowałem od stanu poniżej zera, ale ja ich rozumiem i nie chciałbym żeby dostali bany, czy ty też możesz zrozumieć ?

PS: Grał ktoś z was w Metina ? To uważajcie, bo h-rp zmierza w tym samym kierunku (tam bany dostają nawet GMy mimo że robią co powinni)
  • Do góry
    • 0

#25 skb5247 09/01/2010 - 15:03

skb
  • Gracz
88.156.168.221 	IP rejestracji: KaRaBaCh
88.156.168.221 	Ostatnio używał tego IP: KaRaBaCh
88.156.168.221 	IP rejestracji: Nathalie_Smith
88.156.168.221 	Ostatnio używał tego IP: Nathalie_Smith
88.156.168.221 	IP rejestracji: Amy Connor
88.156.168.221 	IP rejestracji: Ashley47
88.156.168.221 	Ostatnio używał tego IP: Ashley47
88.156.168.221 	IP rejestracji: Michael_Angelo
88.156.168.221 	Ostatnio używał tego IP: Michael_Angelo
88.156.168.221 	IP rejestracji: Michael_Virginio
88.156.168.221 	Ostatnio używał tego IP: Michael_Virginio
:)
  • Do góry
    • 0

#26 KaRaBaCh 0 09/01/2010 - 16:03

KaRaBaCh
  • Zbanowani
nie rozumiem twojego posta : )
  • Do góry
    • 0

#27 Kamilov2815 09/01/2010 - 16:15

Kamilov
  • Gracz

nie rozumiem twojego posta : )

Co w Nim jest takiego niezrozumiałego? Masz multikonta - popatrz na IP :)
  • Do góry
    • 0

#28 KaRaBaCh 0 09/01/2010 - 16:38

KaRaBaCh
  • Zbanowani
po 1. konto Michael_Virginio nie zostało zaakceptowane i to już dawno temu,
po 2. Konto Michael_Angelo zostało zaakceptowane i grałem na nim długo, ale dostałem blocka na postac i już nie mogłem zrobić trzeciej, bo miałem dwie i wyskakiwało "Któraś z twoich postaci nie ma przegranych 10 h"
po 3. A konta Nathalie_Smith i Ashley47 też nie zostały zaakceptowane i są nieaktywne i nie ja je robiłem.
po 4. Obecnie mam jedno konto "KaRaBaCh" i gram na nim cały czas i innych nie mam.
po 5. JAK NIE MACIE NIC DO DODANIA W ZWIĄZKU Z TYM TEMATEM TO NIE PISZCIE, A JAK JUŻ PRAGNIECIE COŚ NAPISAĆ TO W INNYM TEMACIE, ALBO NA PW, BO TEN TEMAT JEST W INNEJ SPRAWIE I NIE ZMIENIAJCIE GO.
Napinacie się tylko ciągle i po co wam to ? Robicie wszystko, żeby mnie udupić i co wam z tego przyjdzie? Ehh...
Tak, to jest czarnuchy pierw prowokują, a potem płaczą na forum i do adminów ...
  • Do góry
    • 0

#29 Gugel1 09/01/2010 - 16:46

Gugel
  • Świeżak
O to chodzi... Chcą udupią cie...
  • Do góry
    • 0

#30 Kamilov2815 09/01/2010 - 17:13

Kamilov
  • Gracz

Tak, to jest czarnuchy pierw prowokują, a potem płaczą na forum i do adminów

Ja tutaj wiedzę tylko Twój płacz, tylko i wyłączenie. Jeszcze te pisanie capslockiem, ah - i kto tutaj płacze?

Regulamin mówi jasno i wyraźnie. Można posiadać tylko jedno konto globalne na forum.
  • Do góry
    • 0

#31 KaRaBaCh 0 09/01/2010 - 17:26

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Płaczecie to Wy, pisze z capslockiem, bo nie dociera do was...
Owszem, posiadam jedno konto, tamte są nieaktywne :)
I powtarzam po raz drugi, żebyś nie zmieniał tematu. Ten temat został stworzony w innej sprawie, więc oszczędź sobie zbędnych postów. Jak coś Ci nie pasuję to napisz do mnie na PW, albo załóż inny temat !!
  • Do góry
    • 0

#32 Kamilov2815 09/01/2010 - 17:32

Kamilov
  • Gracz

Jak coś Ci nie pasuję to napisz do mnie na PW, albo załóż inny temat !!

kamil.dux - skype, - głosowo, czekam.

//usune później.
  • Do góry
    • 0

#33 Przemek.60 09/01/2010 - 17:33

Przemek.
  • Gracz
Moim zdaniem mudżyny się napinają, kozaczą, a potem jak dostaną to płaczą do adminów. "On mnie zabił/pobił, to DM i nón RP" tak jak to wczoraj wieczorem było. Karabach i ja byliśmy na stacji Idlewood, podszedł do nas mudżyn i wyzywa nas. Dostał wpierdziel, a w tym czasie chyba wysłał już pare reportów, bo pojawił się admin Konrad, lecz nie zareagował, bo nie było podstaw. To samo jest w tym przypadku. Macie admina - mudżyna/nyyge/murzyna jak zwał tak zwał, jest w waszej szajce i tylko dlatego zablokował Karabachowi możliwość prowadzenia pojazdu. Potrącił jednego z waszych i odrazu płacz, bo BW dostał. Dla mnie to ten koleś co stał przed maską zrobił non rp. Dlaczego? Każdy inteligenty człowiek, nie staje przed maską zapalonego pojazdu, w którym jest koleś którego chcesz zabić/pobić, bo to jest w 100% pewne, że za chwile wciśnie gaz do dechy i Cię staranuje. Moim zdaniem blok na prowadzenie pojazdów powinien zostać zdjęty, a akacja odegrana dalej w sposób RP, a nie odrazu płacz do kolegi admina. Tyle w tym temacie.
  • Do góry
    • 0

#34 KVATH0 09/01/2010 - 22:23

KVATH
  • Świeżak
Jejku jejku teraz już nawet nie pomyślę żeby przejechać się do ganton, skoro takie hamy tam grają...

PS: Przepraszam jeśli kogoś uraziłem/wyzwałem ale taka jest prawda...
PPS: atajiwp napisał już chyba wszystko, dalej już drążyć się nie da.
  • Do góry
    • 0

#35 Bartłomiej Sadowski 367 09/01/2010 - 22:25

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ta, dziadziuniu. Idź poodwalaj sobie na GPC, albo gdzie indziej, nie ma Ganton.
  • Do góry
    • 0

#36 KVATH0 09/01/2010 - 22:31

KVATH
  • Świeżak
Napisał koleś który gra 15-tą postacią.
Takie wiadomości to na PW BTW...

Jeśli wasza mentalność wygląda w ten sposób:
Zrobił mi BW... trzeba go zgnoić na forum!
To myślę że nie wszystko jest ok...

PS: Nie mam pojęcia co to jest GPC
  • Do góry
    • 0

#37 Przemek.60 10/01/2010 - 12:59

Przemek.
  • Gracz
Zdaje mi się, że wszystko zostało wyjaśnione w tym temacie i blok powinien zostać zdjęty, a administracja jeszcze nie zareagowała na ten temat. Blokada na pojazdy utrudnia granie na serwerze i to bardzo. Karabach to dobry gracz, a teraz żeby gdzieś pójść musi, albo jechać autobusem, albo z buta ciupać. Proszę administracje o szybkie rozpatrzenie tej sprawy.
  • Do góry
    • 0

#38 KaRaBaCh 0 10/01/2010 - 13:32

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Tak, to prawda block na prowadzenie aut, nie co utrudnia granie i też tak uważam, że w temacie zostało wszystko wyjaśnione.

Proszę o jak najszybszego UnBlocka,
Temat do zamknięcia.
  • Do góry
    • 0

#39 Czaroslav777 10/01/2010 - 13:36

Czaroslav
  • Gracz
Jeżeli gra 15-stą postacią, to chyba znaczy tylko tyle, że jest doświadczonym graczem (patrz choćby na Lance'a Hoste'a - 1041h, potem CK bez płaczu)...
Znam Vave Sadka od dawien dawna (może 1,5 roku) I TO JEST KUR** ZAJEBIS** GRACZ RP! A jak chcecie obywatelu mu dowalić, to najpierw miń nasze argumenty odpowiadając na nie w normalny sposób i nie wrzeszcząc, płacząc i oskarżając innych graczy.

Widzę w zachowaniu składającego prośbę coś dziwnego. Mówisz, że prowokują, a sam walisz z tekstem

Zasrane czarnuchy... już jednego tu obiłem, więc nie zaczynajcie

do grupy 3 czarnuchów NA ICH TERENIE. Czytałeś regulamin? est tam taki punkt, że postać nawet, jeżeli nie ma pewności, że osobnik dany jest z gangu, ma taką osobę traktować jako gangstera, a co za tym idzie: bać się go.
Jestem przeciw unblockowi.
  • Do góry
    • 0

#40 KaRaBaCh 0 10/01/2010 - 15:36

KaRaBaCh
  • Zbanowani
Powiedziałem "Zasrane Czarnuchy... już jednego tu obiłem, więc nie zaczynajcie", bo kur*** pierwsi zaczęli, gadałem spokojnie z dziewczyną mieszkającą tam i powiedziała mi spokojnie, żebym odjechał już miałem jechać i jeden z czarnuchów podszedł do mnie i mówi "Zabiera swój wieśniakowóz i WYPIERDALAJ stąd" więc też im powiedziałem coś obraźliwego, a po tym mnie otoczyli i ruszyłem.
Tak przestraszyłem się go, po tym jak powiedział "CHODŹ mnie obij" i ruszyłem, bojąc się o swoje życie itp. ; )
Z resztą nie będę w kółko się powtarzał, w temacie zostało wszystko wyjaśnione trzeba było wcześniej się wypowiadać.
Proszę o Un-Blocka.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych