Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unblock pojazdów]Stewart Rowser

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Niwek402 06/01/2010 - 19:35

Niwek
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Stewart Rowser

Administrator/moduł nadający karę: Misio

Powód kary: Blokada pojazdów Misiek (Misiek) Smiglowiec na stacji 29/12/2009, 01:19

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No to tak. 9 dni temu, w nocy natchneło mnie żeby polatać sobie helikopterem z SN (lubie to!). W drodze po helikpoter spotkałem ekipe PS z super el0 stuningowanym Sultanie, jako że było już po pierwszej to postanowiłem dołączyć się do ich zabawy, nie pamiętam co dokładniej robiliśmy, oni mnie chyba gonili, ja wszedłem na budynek gdzie stał helikopter, wsiadłem, jakieś odwalańsko z NJ itd. Potem ruszyłem, ze mną był chyba Adaczos, goniliśmy ich (Sultan) helikopterem. Dojechali na stacje, wysiedli, Adaczos powiedział "tnij" i zrobiłem HeliKill :). Wiem, nubskie, ale było już po pierwszej, a nikomu BW nie zaszkodziło. Dostałem karę od Miśka, słuszną, odczekałem te 9 dni i postanowiłem napisać apelacje. Proszę o unblocka pojazdów. Nie powtórzy się to już.
  • Do góry
    • 0

#2 Plajzer96 1 06/01/2010 - 19:40

Plajzer96
  • Zbanowani
Nie ma to jak szef SARCC bez możliwości prowadzenia pojazdów... Hah. Ale jestem za unblockiem, przecież Niwka wszyscy znają i kochają. :) A w nocy każdy odwala..
  • Do góry
    • 0

#3 3ciW85 06/01/2010 - 20:39

3ciW
  • Świeżak
Mi zaszkodziło, przez twoje śmigłokiling leżałem z bw :). Właściwie to była zabawa, Niwek nikomu nie zaszkodził. A 'odpierdalaliśmy' dobrze po 24:00.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych