Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unblock] Deno Tiguez

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Deno Cavares2 06/01/2010 - 16:09

Deno Cavares
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Deno Tiguez

Administrator/moduł nadający karę: Rick Poey bodajże

Powód kary: Niepoprawna jazda rowerem, a konkretniej zostałem złapany jak skoczyłem przez żywopłot.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: O jeden skok za dużo. Nie wiedziałem, że jestem oglądany na reconie, nie chciało mi się objeżdżać żywopłotu, więc go przeskoczyłem. Po spytaniu kiedy będzie ona mi ściągnięta o ile w ogóle usłyszałem, że za dwa - trzy tygodnie. Od tego czasu, to było przed świętami jeszcze minęły już dwa tygodnie, a może i troszkę więcej. Nie mam screenów, planowałem zrobić, ale mignęło za szybko. Prosiłbym o rozważenie decyzji o zdjęcie blokady z konta Deno Tiguez, merci :)
  • Back to top
    • 0

Blood 347 06/01/2010 - 16:12

Blood
  • Świeżak
No bez jaj, block? Blokada jeżdżenia , nie? Deno zasluguje na unblocka.
  • Back to top
    • 0

skb5267 06/01/2010 - 16:40

skb
  • Gracz

Nie wiedziałem, że jestem oglądany na reconie, nie chciało mi się objeżdżać żywopłotu, więc go przeskoczyłem.

Mhm, czyli grasz rp tylko wtedy gdy wiesz, że administrator Cię obserwuje?
  • Back to top
    • 0

Deno Cavares2 06/01/2010 - 17:08

Deno Cavares
  • Świeżak
Czuję mniej luzu, ale w żadnym z wypadków nie naruszam regulaminu. Staram się grać RP większość czasu. Nie ma się czego czepić ?
Dobrze wiemy, że większość osób, które mają świadomość tego, że czuwa ktoś nad nimi i obserwuje każdy jego krok popycha do różnych czasem świadomych, czasem nieświadomych kroków.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 06/01/2010 - 17:18

Blantson
  • Świeżak

. Nie wiedziałem, że jestem oglądany na reconie, nie chciało mi się objeżdżać żywopłotu, więc go przeskoczyłem.

Chyba żartujesz ?

Usuńcie te rowerki bo one same kłopoty przynoszą.
  • Back to top
    • 0

Deno Cavares2 06/01/2010 - 17:20

Deno Cavares
  • Świeżak
Żartuje z czym ?
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 06/01/2010 - 17:21

Arcon
  • Gracz
Unblock, miałem okazje zagrać z Deno jedną akcje - spodobała mi się jego gra. Wyszczególnia akcje, trzaskając 1 000 /me - ale za to konkretne i sensowne.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 07/01/2010 - 10:29

Konrad
  • Gracz
Unblock i 60 minut AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic