Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unban] Bakr Issa

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Simone_Frost0 06/01/2010 - 08:51

Simone_Frost
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Bakr Issa i reszta konta.

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Niezdolny do gry.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Było to przed dwoma miesiącami(jedenastego będą dwa miesiące), więc wszystko będzie powiedziane na oko. Było to 111109. Nie długo po tym jak wyszedłem z więzienia. Razem z nowym kupmlem IC jeździliśmy skuterkiem , bo mojemu bratu IC i kumplowi OOC, pożyczyłem Elegy, a Feltzer od miesiąca(teraz to trzech) stał pod urzędem w SF. Wtedy przyszedł, nasz kolega i wsiadł na skuter, gdy miałem bug(musiałem na chwilę zejść). Aha i warte uwagi jest może to, że gadaliśmy na skype. Błagaliśmy go, żeby zeszedł, ale ten nie chciał. To zrobiliśmy akcję z /ja siada na kierownicy, co było wielkim błędem, jednak wtedy jeszcze tego się nie domyślałem. następnie, przeczytaliśmy w SN, że HIC prowadzi rekrutację. Więc powiedziałem(kolejny błąd) na skype, żeby tam jechał. Gdy byliśmy na miejscu nie mogliśmy znaleźć i, więc powiedziałem na skype, żeby okrążył skuterem budynek(tu kolejny błąd mój). Jak okrążył dostał block prowadzenia pojazdów. Po chwili(30 sec może?) ja dostałem bana. Potem dowiedziałem się od Aban'a Iss'y(Kanila)(tego co jeździł moim Elegy), że po kilku sec. on też dostał od Mickula bana z tym samym powodem. Wiem, że popełniałęm wiele błędów. Wiem też(czego wcześniej nei wiedziałem), że jestem statsiarzem. Jednak przez te 2 miesiące, grałem na różnych małych serverach RP, by swoje RP udoskonalić. Najgorsze uważam to, że uważałem wtedy, że jestem świetnym graczem. Swoje rp oceniałem na 10/10, a jednak okazało się 1/10... Teraz swoje RP uważam za jakieś 7/10 wolę więcej nie by nie popełnić tego samego błedu. Swoją drogą wiem czemu, Mickul "tak się uwziął na Iss'ów"(orginalny cytat ale akurat nie mój). Kiedyś grał na nicku Issa, nie tylko ja i kanil ale jeszcze trzeci kolega- kowal(nie nie ten z forum. jest to nick który oddzielnie powstał zanim zaczęliśmy grać na h-rp. Więc proszę nie oskarżać mnie o prowokację.). Dostawał on kilka banów na kilku postaciach. Po tym Mickul i reszta administracji mogli sądzić, że powinniśmy iść na server DM, STUNTerski, albo RPG. Proszę po tych 2 miesiącach o unban, zamieniony na długi AJ czy coś w tym stylu. Obiecuje wziąć się za moje RP. Możecie nawet mi skonfiskować wszystko co na Bakr'ze I innych postaciach zdobyłem. Zależy mi na nicku, który polubiłem i znajomych, których tu poznałem.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 06/01/2010 - 12:11

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Widziałem Twoją grę na poprzedniej postaci i szczerze mówiąc - nie była ona świetna. Było to trochę dawno i myślę, że się zmieniłeś i zasługujesz na UnBana, ale jestem za zablokowaniem tej postaci. Zacząłbyś wszystko od nowa i było by dobrzę. Pozdrawiam !
  • Back to top
    • 0

Spicy166 06/01/2010 - 13:00

Spicy
  • Gracz
Ta, widziałem cię kilka razy na Paradiso Strasznie noobiłeś Ale myślę iż można dać ci szansę :)
  • Back to top
    • 0

skb5267 06/01/2010 - 15:17

skb
  • Gracz
Nie damy Ci kolejnej szansy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic