Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlockProwadzeniaPojazdów] Steve Kennedy

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Daro1 05/01/2010 - 20:59

Daro
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Steve Kennedy

Administrator/moduł nadający karę: Enerv (Bobby Iverson)

Powód kary: Kradziez roweru w sposob Non-RP w dodatku NJ.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc tak, byłem sobie pod San News i sprzedałem motor. Nie miałem żadnego transportu, patrzę a stoi pod ścianą rower, rozglądam się, nikogo nie ma. No to wsiadam na rower i odjeżdżam, rower nie był zamknięty (IC nie był Przypięty). No i tak jadę, byłem już pod motelem Idlewood gdyż nagle Bobby dał mi teleport. Od razu bez żadnych wyjaśnień z mojej strony dał mi blocka pojazdów, a oskarżająca mnie osoba(nie pamiętam nicku) bezczelnie mówiła, że powiedziałem "Dziękować" w IC po kradzieży roweru (Sprawdźcie w logach, nic takiego nie mówiłem). Zdążyłem napisać tylko na OOC po ".", że nie było NJ i nic takiego nie mówiłem. Oskarżyciel przyznał mi rację, NJ nie było, bo jak brałem rower to nikogo nie było, a on był w siedzibie San News, ale twardo się upierał, że powiedziałem w chamski sposób IC:"Dziękować". Admin nie zwracając uwagi na mnie poszedł sobie, poczułem się jak "śmieć". Więc nie widzę w tym żadnego "Non-RP" i w dodatku "NJ".
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej skargi, mam nadzieję, że inni zrozumieją moją sytuację.
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

TwojaTata0 05/01/2010 - 21:06

TwojaTata
  • Świeżak
Potwierdzam, ja za próbę wyjaśnienia sytuacji (byłem pasażerem rowerka) otrzymałem warna, nice.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 06/01/2010 - 11:10

Enerv
  • Gracz
Chciałem wysłuchać Twojej strony, jednak uciekłeś mi tym rowerem pomimo przeteleportowania do siebie.
Blokadę prowadzenia pojazdów masz do piątku, zgłoś się do mnie -a osoba wyżej otrzymał ostrzeżenie za sformułowanie sytuacji "żalem".
  • Back to top
    • 0

Daro1 06/01/2010 - 14:43

Daro
  • Świeżak
Dobrze, zgłoszę się w piątek, chociaż i tak nie wiem co w tym było non-rp, bo NJ nie było, rower nie był zapięty i do tego nikogo przy tym nie było, przecież w RL ludzie tak kradną, ale skoro dopiero w piątek to przeżyje... A co do mojej pierwszej "ucieczki" to nie wiedziałem o co chodzi, gdyż jechałem prosto i nagle TP, myślałem, że to jakiś duży lag, albo błąd gry. Więc po prostu pojechałem do przodu.
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic