Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] John Quest

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 XtremeR141 05/01/2010 - 18:59

XtremeR
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Quest

Administrator/moduł nadający karę: Nie pamiętam, było to dosć dawno.

Powód kary: Napisałem skargę na admina, nie pamiętam już jakiego, za to że miałem lagi i mi się Elegy rozwaliło. Gdy dostałem blocka, dotarło do mnie, że admin to nie Bóg, i nie może wszystkiego załatwić - Było to spowodowane wolnym netem, i nie jest to jego wina że mi wtedy nie pomógł, a z powodu emocji od razu napisałem skargę. Znacie to uczucie - Grasz sobie, dostajesz blocka. Wszystko w tobie buzuje, nie możesz się powstrzymać i najchętniej byś admina zabił wzrokiem. Przepraszam za to, za tą bezsensowną skargę również. Nie wiem czemu ją napisałem - Miałem kasę na naprawę. Na postaci nie grałem już ponad miesiąc - Owszem, stworzyłem nową postać, ale na niej jakby mi się nie chciało grać, bo wiem, że na tamtej miałem Elegy, Spojler. Proszę bardzo o Odblokowanie mi tej postaci, mogę dostać AJ albo coś innego, bylebym mógł pograć na tamtej postaci; Zależy mi na niej, i chciałbym ją dalej kreować na normalnego białego człowieka, który jest "gatunkiem wymarłym". Przepraszam jeszcze raz za moje zachowanie i obiecuję że się to więcej nie powtórzy, bardzo proszę o szansę dla mnie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Mam tu tylko SS jak się próbuje zalogować.

KILK
  • Do góry
    • 0

#2 111rysiu 0 06/01/2010 - 16:12

111rysiu
  • Zbanowani

Przepraszam jeszcze raz za moje zachowanie i obiecuję że się to więcej nie powtórzy, bardzo proszę o szansę dla mnie.

Tu jest apel do administratorów. Sami wiecie jakich mamy noobów na serwerze. Gdy oni piszą o unbana to piszą to nie składnie i do tego chaotycznie. Prawie każdy taki noobek dostaje 2 szansę. Dlaczego tak dobrego gracza mamy tracić? Przecież dużo osiągnął miał elegy po lekkim tunningu i chyba nawet dom. Niech kreuje swoją postać niech się wyróżnia lub nie wśród społeczności. Jestem za unbanem, bo to by było nie sprawiedliwe wobec niego. Wiem jakie nerwy szafpią człowiekiem przy blocku lub banicji.

Kara: Niech będzie kara 500 min AJ i tam dotrze do niego że jak coś sie stało to się nie odstanie.

Dziękuje za uwagę.

[i]Dziękuje za uwagę.

• Do góry
    • 0

#3 K00sack 0 06/01/2010 - 16:31

K00sack
  • Zbanowani
Popieram apelację o unblocka, dobrze sie z nim gra i gada jak gra na Colinie, RP też ma w miarę dobre ; )

polecam kare 300 minut AJ, jak kolega wyżej (500 to przesada :f)
  • Do góry
    • 0

#4 XtremeR141 06/01/2010 - 16:37

XtremeR
  • Gracz
Może być to 500, bylebym dostał UnBlocka.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych