Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Prośba o Unbana - Jackal

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Fisher13 05/01/2010 - 18:40

Fisher
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Splinter

Administrator/moduł nadający karę: Szybki

Powód kary: "Legia" "BUjka"-(wtf?) Pa

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Był to event z mikołajem, a że wszyscy coś chcieli dostać, a u nas(czyt. domku) lekko się balowało to khym, w stanie po spożyciu. Gdy przyjechałem pod centrum handlowe ujrzałem zbiorowisko ludzi wokół choinki, chwilę później ustawili się w kolejce co u nas(czytaj wyżej)spowodowało salwę śmiechu, gdyż po chwili 1/2 - 1/4 graczy miała zaznaczono na czerwono nickname, czego następstwem było "Legia" itd.
(Zostałem siłą zmuszony do napisania prośby o UnBana(czyt. groźbą mordu lub pobicia)
  • Back to top
    • 0

XtremeR141 05/01/2010 - 18:50

XtremeR
  • Gracz
Jestem na TAK. Jackal to mój kumpel IC i OOC, dobry gracz. Fakt - Czasem lubi odpierdalać, no ale cóż - każdemu się zdarza. Dajcie mu UnBana ! ;D
  • Back to top
    • 0

Joker0 05/01/2010 - 19:16

Joker
  • Świeżak
Apelacja o Unbana jest marna i chuda, w ogole sie nie postaral o tego UnBana, a znajac zycie na jego obietnicach wcale sie nie skonczy. Jestem przeciw, to nie byl jego pierwszy i ostatni raz z takimi akcjami.
  • Back to top
    • 0

Ponury0 514 05/01/2010 - 19:21

Ponury0
  • Gracz
Dostał miesiąc kary i sądzę że przez 30 dni bez gry na h-rp nauczył się czym grozi takie zachowanie, a wiec jestem >ZA< UnBanem.
  • Back to top
    • 0

skb5267 05/01/2010 - 19:22

skb
  • Gracz

(Zostałem siłą zmuszony do napisania prośby o UnBana(czyt. groźbą mordu lub pobicia)

Mi również groziła ta sama osoba, jestem zmuszony odrzucić wniosek.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic