Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Poszukiwani gracze ARMA 2 CO do wspólnej rozgrywki!

arma 2 operation arrowhead

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Wrimer 414 24/08/2014 - 18:39

Wrimer
  • Gracz

*
POPULAR

8q3csfegici5.png

Siemaneczko, poszukuję - a raczej poszukujemy - paru osób do gry w ARMĘ 2 z dodatkiem OA na różnorodnych modyfikacjach, obecnie gramy kampanie w Faludży, ale o wszystkich modach na których gramy możecie dowiedzieć się na dole. Nasza drużyna liczy już łącznie ok. 12 aktywnych członków, nie za dużo, lecz w takim gronie można ugrać kampanie i wspólnie z klimatem wykonywać zadania powierzone nam na wirtualnym polu walki. Co do misji - korzystając z bardzo prostego edytora ekipa trzech doświadczonych osób, tworzy ŚREDNIOzaawansowane misje do gry opierając się na prawie każdemu znanych komendach i banalnych skryptach wykorzystanych w ARMIE, rzadko, w sumie to prawie w ogóle nie zdarza nam się grać na cudzych mapach.

a5dha2hu82mj.png

Na polu walki w grze nie panuje atfosmera znana wam z DayZ - dobrze znanego moda do ARMY dzięki któremu zyskała rozgłos - o czym mówię? Podczas rozgrywki staramy się odgrywać swoje charaktery ustalone przed grą, to jak gramy przypomina Role Play znany z SAMP'a, jednak tutaj zamiast pisać tysiące linijek akcji i rozmów, gramy i normalnie mówimy na TS'ie. Z początku może się to wydawać lekko dziwne, jednak po przyzwyczajeniu staje się to bardzo przyjemne. W pełni próbujemy odtworzyć to, co dzieje się w małym oddziale podczas starć.

cf79ldom1pm8.png

Mimo odtwarzania atfosmery na polu walki nie zniechęcamy nowych graczy, wręcz przeciwnie - staramy się im pierwszorzędnie napędzać rozgrywkę tak, aby zespoili się z resztą ekipy i zostali z nami na dłużej. To nasz priorytet, nowa krew w naszych szeregach jest podstawą. Jeżeli czegoś nie wiesz, pytasz się nas, jako drużyna mamy obowiązek pomóc Ci zrozumieć podstawy taktyk które stosujemy. Masz sprawny mikrofon i TS3? Śmiało dołącz do nas, nie ma żadnych barier wiekowych, liczy się to co masz w głowie.

y9fclg3kv85o.png

Modyfikacje jakie używamy:
- Advanced Combat Enviorment 2 + Extras.
- Zeu AI'
- Polskie Jednostki
- Invasion 44
- Fallujah 

Chcesz z nami zagrać? Pisz do mnie PW! Dostaniesz wszystkie linki do modyfikacji, najbliższy termin treningu - a jeżeli będziesz już gotowy - przejdziemy do współpracy. 

• Back to top
    • 3

#2 Promise Me 356 25/08/2014 - 16:34

Promise Me
  • Gracz

Nie dawno właśnie usuwałem DayZ Commandera i całą Armę. Że też wcześniej tego nie napisaliście.

• Back to top
    • 0

#3 Wrimer 414 25/08/2014 - 17:15

Wrimer
  • Gracz

Nie dawno właśnie usuwałem DayZ Commandera i całą Armę. Że też wcześniej tego nie napisaliście.

Kieeedyś to było, przez innego użytkownika szukaliśmy :D Może kiedyś jeszcze będziemy i będziesz miał to zapraszamy :)

• Back to top
    • 0

#4 * Matiox97 26/08/2014 - 06:59

Matiox
  • Gracz

Wysłałem wiadomość ;) Zapowiada się ciekawie.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic