Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban] DrakixD

• Please log in to reply
3 replies to this topic

DrakixD10 04/01/2010 - 19:46

DrakixD
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Tony Cropp, a właściwie wszystkie moje postacie.
Administrator/moduł nadający karę:
Seba
Powód kary:
Posted Image
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Sprawa jest prosta, grałem z kumplem w SA:MP, on grał 2 raz w życiu i chciał abym go nauczył trochę RP, udaliśmy się na jakiś serwer typowy. Objaśniłem mu wszystko a na koniec dałem postać na H-RP, nawet nie znał forum, dałem mu Tonego Croppa, pograł i złapał bana. Seba, chciałem Cię za niego przeprosić i odwołać się od banicji, ponieważ to jest noobek, a RP chciałem go nauczyć, rozmawiałem z nim. Powiedział mi, że pytał się ludzi o prace, większość mówiła, że nie ma miejsc i nagle dostał Bana, dokładnego powodu nie znam, ale ten Ban uniemożliwia mi dalszą grę, na której mi zależy, chciałbym serdecznie przeprosić całą administrację i prosić o odbanowanie.

Z poważaniem,
DrakixD
  • Back to top
    • 0

Carlo336 04/01/2010 - 19:58

Carlo
  • Gracz
Regulamin Forum
§ 1 – Zasady generalne

* Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Nie dość że kolega spaprał ci reputacje na serwerze to jeszcze Ty złamałeś ten punkt regulaminu ogólnego. Nie będę tu pisał co bym zrobił na miejscu administracji bo nie o to tu chodzi, ja jestem tylko graczem. Radzę zapoznać się z regulaminem[LINK], przemyśleć to i wtedy napisać prośbę. :)
  • Back to top
    • 0

DrakixD10 04/01/2010 - 20:09

DrakixD
  • Świeżak
Znam regulamin, Przepraszam za to całą administrację,nawet już hasła pozmieniałem i liczę na 2 szansę, mogę nawet posiedzieć w AJ tylko proszę o unbana ;/ Nie miałem na tym serwerze żadnych większych problemów i kar.
  • Back to top
    • 0

skb5267 04/01/2010 - 20:29

skb
  • Gracz
Trzeba było myśleć wcześniej :)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic