Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

The Sims 3 - Zawiesza się obraz.

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ainalem774 18/08/2014 - 16:47

Ainalem
  • Gracz

Cześć!

Mój problem jest następujący.Posiadam The Sims 3 ze wszystkimi dodatkami, nie mogę odinstalować poszczególnych.Mniejsza o to, przechodźmy do sprawy.Podczas grania, obraz zawiesza mi się.Nie mogę przesunąć obrazu, czas się zatrzymuje, ogólnie nic zrobić.Ale woda, kryształek, krzaki nadal się poruszają.Reinstalacja nie podziałała, laptop jest dosyć dobry, raczej ma wystarczające wymagania.Dużo miejsca na dysku, aktualne sterowniki.Zna ktoś rozwiązanie? Na internecie szukałam, nikt nie znalazł rozwiązania w moim przypadku.

• Do góry
    • 0

#2 GreenCube131 18/08/2014 - 17:02

GreenCube
  • Gracz

Stały problem, nic nie poradzisz. Dodatków jest tyle, że głowa mała i przez to gra nie wyrabia. Po prostu EA spieprzyła sprawę przy optymalizacji tego ;) Każdy tak ma i nie idzie tego naprawić, a wiem, że bywa to wkurzające :P

• Do góry
    • 0

#3 V0LT 327 18/08/2014 - 17:10

V0LT
  • Gracz
Co wy gadacie, siostra ma Sims 3 ze wszystkimi dodatkami na laptopie z przed 4-5 lat, co prawda działa w 30 FPS'ach ale ani raz nie zdarzyło się takie coś, spróbuj wszystko przeinstalować.
  • Do góry
    • 0

#4 GreenCube131 18/08/2014 - 17:38

GreenCube
  • Gracz

Z tego co się orientuję nawet gracze piszący do supportu Origina nie dostali żadnych konkretnych informacji jak to zrobić, a pamiętam jak szukałem jakiejś porady to ani na polskich ani na zagranicznych forach rozwiązań. Spróbuj reinstall, ale wątpię, bo nikomu nie pomagał jak śledziłem inne fora. 

• Do góry
    • 0

#5 Ainalem774 18/08/2014 - 17:41

Ainalem
  • Gracz

Mam jedną instalację do wszystkich dodatków i podstawy, ogólnie reinstalacja nie pomagała.No nic, trudno.:X 

• Do góry
    • 1

#6 GreenCube131 18/08/2014 - 21:21

GreenCube
  • Gracz

Jeżeli masz podpisane do Origina to tam do nich napisz co to za problem i czemu tak się dzieje, jak to naprawić. Może coś się zmieniło przez ostatnie pół roku jak sprawdzałem. 

• Do góry
    • 0

#7 Ainalem774 18/08/2014 - 21:22

Ainalem
  • Gracz

Jeżeli masz podpisane do Origina to tam do nich napisz co to za problem i czemu tak się dzieje, jak to naprawić. Może coś się zmieniło przez ostatnie pół roku jak sprawdzałem. 

Nieee mam oryginalnych.;d 

• Do góry
    • 0

#8 GreenCube131 18/08/2014 - 21:25

GreenCube
  • Gracz

Nieee mam oryginalnych.;d 

No to kicha :D Na oryginałach to samo, ogólnie pamiętam, że większość pisała o pewnym fixie. Paru pomogło. Jak Ci się ekran zatrzyma, ale reszta tam chodzi jak piszesz to podobno wystarczy otworzyć konsole od kodów CTRL+SHIFT+C bodajże i wpisujesz resetsim, mi nie pomogło nigdy, ale sprawdź :)

• Do góry
    • 0

#9 Ainalem774 18/08/2014 - 21:28

Ainalem
  • Gracz

No to kicha :D Na oryginałach to samo, ogólnie pamiętam, że większość pisała o pewnym fixie. Paru pomogło. Jak Ci się ekran zatrzyma, ale reszta tam chodzi jak piszesz to podobno wystarczy otworzyć konsole od kodów CTRL+SHIFT+C bodajże i wpisujesz resetsim, mi nie pomogło nigdy, ale sprawdź :)

Nie pomaga mi to również.:P

• Do góry
    • 0

#10 GreenCube131 18/08/2014 - 21:30

GreenCube
  • Gracz

Nie pomaga mi to również. :P

No to jednak nie da się tego ogarnąć, musisz mieć dużą cierpliwość jak Ci czasem ekran się zatrzyma, bo inaczej nie pograsz :D

• Do góry
    • 0

#11 Fenix105 19/08/2014 - 08:52

Fenix
  • Gracz

Ta gra jest po prostu zryta i tyle, zagraj w The Sims pierwsze, jest klimacik i się nigdy nie cięła nawet na gownianych kompach. Mam The Sims 3 z pięcioma dodatkami na SSD zainstalowane i nawet to nie pomaga, to po prostu ShitEA.

• Do góry
    • 0

#12 RedCrank6 20/08/2014 - 02:50

RedCrank
  • Gracz

Lepie pograj sobie w The Sims 2, a nie może gorsza trochę ale chociaż można pograć :P

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych